Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irulan20

antykoncepcja...tylko jaka???pytanie do doswiadczonych

Polecane posty

Gość Irulan20

Zwracam sie z tyn tematem to tych, ktorzy wiedza wiecej na temat antykoncepcji. Otoz, ja i moj chlopak planujemy wspolzycie. Nie chcemy,zeby to bylo cos przypadkowego, tylko swiadomie zaplanowana decyzja. Ani ja ani on nie mamy doswiadczen w tej dziedzinie, ale nie ulega watpliwosci, ze jedna z najwazniejszych spraw jest odpowiedni dobor antykoncepcji. Problem polega na tym, ze mieszkamy w roznych krajach, wiec jak mozecie wywnioskowac-nie widujemy sie zbyt czesto. W zasadzie czas spedzamy razem w wakacje, i to tez nie przez caly czas. Moje pytanie brzmi wiec: jaka metode antykoncepcji polecilybyscie w tym przypadku? Po prostu nie wiem, czy ma sens branie tabletek tylko na taki krotki okres w roku a potem odstawianie ich i tak dalej. Bo to chyba nie jest zbyt bezpieczne,zeby tak sie bawic tymi hormonami. Zamierzam oczywiscie isc do ginekologa w tej sprawie, ale chciala wczesniej zapytac doswiadczone panie o zdanie =o) Z gory dziekuje za pomoc! Pozdrawiam =o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1984
Hmm, sama nie wiem, co Ci poradzic. Skoro to tylko na wakacje to moze rzeczywiscie pigulki sa zlym pomyslem. Ja bym radzila gumki w polaczeniu z globulkami. Ale poradz sie lekarza. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
Prezerwatywa, mozna do niej dorzucic tez globulke. A pod reka Postinor, gdyby prezerwatywa pekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×