Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TUŚKA

Kto miał FEMODEN?

Polecane posty

Brała to któraś z Was? Bo ja teraz zaczęłam a nikt z moich znajomych nic nie wie o tych tabletkach antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmaruś
ja bralam, juz pisalam o tym kiedys, w porzadku, tylko drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam. Byłam b.zadowolona. Nie martw się u mnie tez nikt go nie znał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabrałam
i polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ze trzy miesiące i odstawiłam w połowie opakowania nawet wbrew lekarzowi, w czasie brania miałam kłopoty ze wzrokiem- niemal cały czas mroczki przed oczami, z mową- nie mogłam wyartykułować żadnego słowa, koszmarne bóle głowy; lekarz zlecił wszystkie badania nawet tomograf, myślał że mam guzy na mózgu, twierdził że nie mogę mieć tego od tabletek, odstawiłam i przeszło wszystko bezpowrotnie po ok 10 dniach, pozdrawiam, więcej nie zaryzykuję nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ze trzy miesiące i odstawiłam w połowie opakowania nawet wbrew lekarzowi, w czasie brania miałam kłopoty ze wzrokiem- niemal cały czas mroczki przed oczami, z mową- nie mogłam wyartykułować żadnego słowa, koszmarne bóle głowy; lekarz zlecił wszystkie badania nawet tomograf, myślał że mam guzy na mózgu, twierdził że nie mogę mieć tego od tabletek, odstawiłam i przeszło wszystko bezpowrotnie po ok 10 dniach, pozdrawiam, więcej nie zaryzykuję nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania kilka listków femodenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzydlata25
hej chętnie odkupię opakowanie lub dwa femodenu! dostałam jedno na próbę i narazie ok, zdecydowałam brać go dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×