Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niedoskonała

JABŁKO, czy GRUSZKA - jaki masz typ sylwetki ???

Polecane posty

Gość Lenaaa
grucha=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywa typ sylwetki, który nie jest jabłkiem ani gruszką - wymiary i proporcje idealnie zgodne z tabelkami z rozmiaru 46?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryka lub klepsydra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmmm
A jesli mam piersi na rowni z wielkoscia brzucha(jakby patrzec z profilu) i w sumie brzuch i piersi sa srednie, ale i tak za duze niz bym chciala, wciecie w talii, a uda i lydki tez dziwnie masywne?.... co to za rodzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyk
;-) Jak powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam raczej gruszke , ale na brzuchu tez mi sie odklada tluszczyk ale mam mocno widoczne wciecie w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłko :D 🖐️ aha.. i co z tego ze któraś tam jest szczupła.. ten podział tyczy się grubych i chudych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka jestem gruszka
i powiem wam, ze nie naleze do wychudzonych osob (172 cm, 68 kg, ale podoba mi sie moj afigurka, jest apetyczna) i wydaje mi sie,ze jednak figura gruszki jest lepsza. Bo bardziej pociagajace sa odstajaca pupa i niz tlusciutki brzuszek-ale nie chce urazic nikogo!!! to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka jestem gruszka
a wymiary to biust 91 talia 65 biodra 97 ;/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem gruszka:) miło mi.... wąskie ramiona, dosyć szczupłe ręcei wcięcie w talii a masywne nozyska 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HKitty
Ja jestem Jabłkiem zdecydowanie. Duży brzucholek i drobne nogi. Pupcie mam krągłą, wszyscy faceci twierdzą, że mam najseksowniejszy tyłeczek na świecie. No i grube ramiona niestety... Bardzo grube. Ale najgorsze są skrzydełka - wałeczki pod łopatkami... Dodam jeszcze, że jabłkom nie jest tak dobrze, bo typ jak napisano w 1szym poście jest męski co oznacza, że ma skłonność do rozrastania się masy mięśniowej... I jak mam ręce jak kulturystka bo chciałam zrzucić sadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuiopaska
a janie wiem jak sie mam okreslic bo nie podpadam pod zaden typ-nie mam chudziutkich nozek-udo 55 a wymiary 90-68-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerna grucha
wzrost: 174 waga: 59 talia:67 dupsko 100:(( nieważne że w zeszłym roku zrzuciłam prawie 8 kilo, w tyłku jak miałam setkę tak mam, dieta nie pomaga, chudnie wszystko inne, zadek zostaje. Przedwczoraj zamówilam sobie Guam, cały kilogram, myślicie że będzie jakis efekt?? mam już tego dosyć...mama mnie pociesza ze mam kobiecą figurę ale dla mnie to nie kobieca figura, ale po prostu wielkie dupsko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka123
Ja sama nie wiem hehe xDD chyba raczej Jalko bo nie mam masywnego tylka i udek xDD ostatnio schudlam z 9kilo tylek mam w sam raz nogi tez, ale ta mala oponka mnie wykancza masakra ;/ a ramiona mam w miare masywne mam wstretna figure hyh ;/ no coz dieta trwa wciaz a wiecie co zrobic zeby zrzucic z ramion i z boczkow?? ratujcie mnie hehe za 3 tygodnie wakacje aja sie zaczynam bac bikini plisss odpisujcie !! =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereyy5
zdecydowanie jabłko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem gruszka, ale talii nie mam rewelacyjnej, a do tego szerokie ramiona. Ale nie otłuszczone tylko takie jak atleci. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
Dziewczyny, ja mogę wam polecić tą stronę - http://stylio.pl/sylwetki !! Wysłałam swoje zdjęcie i już następnego dnia dostałam odpowiedź, dokładny opis tego, co czym powinnam podkreślać, a co w jaki sposób ukrywać nie łudźmy się, każda z nas ma jakieś słabe strony ;) Poszłam potem na zakupy, kupić to, co mi stylistka poleciła a co, wyprzedaże są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtge
hej tu jabłko. duży brzuch, płaski tyłek, biust średni, największy atut nogi. Najlepiej czuję się w dopasowanych spodniach, leginsach lub getrach i bluzce oversize lekko za tyłek. Do tego średni obcas. Tak najlepiej wyglądam, się czuję i jest to zgodne z tym co powinnam nosić:) kiedyś kupowałam to co mi się podoba na wystawie a teraz patrze jak wyglądam. strasznie się kiedyś musiałam ubierać:| dobrze że tego nie pamiętam:) bo pewnie bym sie przeraziła nie jednym zestawem sprzed kilku lat:) teraz powoli pozbywam się tych rzeczy a na to miejsce przychodzą nowe z odpowiednim krojem :) już się nie łudzę że kiedyś się to zmieni i będę mogła nosić zaś mój stary golf :) mój największy wróg to bardzo przylegające do ciała bluzeczki a jak są jeszcze prześwitujące to w ogóle katastrofa. Wszystkie bluzki, bluzeczki muszę mieć luźne i nie pod szuję. najlepiej jak jedno ramiączko opada na ramie. Mam tez bardzo chude nadgarstki wiec mam problem z doborem bransoletek i zegarków. Musze kupować takie które da się skrócić bo zawsze mam za duże. Palce tez mam wąskie więc pierścionki XS,S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez jabłko. ogolnie jestem szczupla a le moj brzuch juz nie . musze cos zazcac z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
hmm mam troche brzuszka, ale wyrazna talie, biust tez jest wiec chyba to bedzie klepsydra. kurcze pasuje schudnac pare kg, ale sie nie chce.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×