Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana

kiedy zrobic test

Polecane posty

Gość zdenerwowana

dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam zrobic. niedawno oswiecilo mnie ze w tym cyklu wymiotowalam biore Stediril, tylko nie pamietam czy wymioty byly w pierwszym tygodniu zarzywania czy w czasie 7 dniowej przerwy.wogole to chyba wzielam ja o 20 a wymiotowalam gdzies kolo 2 w nocy i nie wiem czy sie wchlonela bo jesli ja wzielam pozniej niz o 20 to bedzie chyba zle. w poprzedni czwartek kochalam sie z moim facetem.no wiec zastanawiam sie kiedy zrobic test. wg moich obliczen krwawienie powinno mi sie zaczac we wtorek. czy gdybym zrobila test w poniedzialek to nie bedzie za wczesnie? wyczytalam w ulotce do testu ze hormon ciazaowy jest wydzielany 6-9 dni po zaplodnieniu, w ponidzialek bedzie dzien 11 czy moge juz zrobic test? czy poczekac np do srody? zaznacze ze piersi mnie nie bola, czuje tylko mrowienie i jakby sie troche powiekszyly ale moze to jest objaw nadchodzacego krwawienia? juz sama nie wiem ciagle chce mi sie siusiu i tez nie wiem czy to z nerw czy dlatego ze duzo pije czy moze z powodu ciazy. acha a jeszcze dzisiaj boli mnie glowa. blagam pomozcie. bo sie chyba nerwowo wykoncze. prosze o odpowidz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana
zapomnialam jeszcze dodac ze brzuch boli mnie jak na okres , a w ten czwartek bolal mnie tak strasznie jakbym juz go miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
nie martw wszytsko bedzie dzobrze może sie czymś zatrułas jeżeli okres wypada Ci dopiero w poniedziałek to poczekaj jeżeli nie pojawi się w środe to idź do apteki i zrób test. Nie panikuj i nie myśl o tym jestes teraz napewno bardzo rozdrażniona nie masz jak na razie powodu miałam podobny przypadek naprawde nie musisz się jak na razie obawiać jeżeli okres się nie pojawi w środe to idź i zrób test tylko zwróć uwagę że dlatego że ise teraz bardzo zamartwiasz okres może się tez spóznić. Trzymaj się cieplutko i nie martw się. Trzymam kciuki opdisz jak tylko dostaniesz okres. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana
hej Dominisia!!! czyli okres w czasie 7 dniowej przerwy przy braniu tabletek na 100 % oznacza brak ciazy? pozdrawiam jak dostane okres na pewno napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaluszek
po 5 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana
hej Dominisia wlasnie dzisiaj dostalam okres ale i tak dla pewnosci jutro lub pojutrze zrobie test ja jestem srasznie panikujaca osoba papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×