Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keiko

Warunki - tabletki anty lub plastry??

Polecane posty

Gość keiko

Mam problemy z sercemm tachykardie i niskie cisnienie krwi, no i w mojej najblizszej rodzinie sa przypadki raka piersi. Dowiedzialm sie ze w takiej sytuacji nie moge brac tabletek... czy napewno? a co w takim razie z plastarmi?? wiem ze jes tu wiele dziewczyn dobrze sie na tym znajacych pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala tym bardziej ze masz problemy z cisnieniem no i do tego przypadki raka w rodzinie ,plastry mniej obciazaja watrobe jednak to nadal hormony i przeciwskazania sa takie same jak w przypadku pigulek - tak mi sie wydaje porozmawiaj z dobrym lekarzem ,moze wyjsciem bylaby spirala? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiko
problem w tym ze pigulki czy pastry lekarz zaproponowal mi po spirali... chcialm zalozyc sobie wkladke ale po badaniu okazalo sie ze mam silne tylozgiecie macicy i cos tam powoduje ze jej skutecznosc bedzie obniżona i bedzie grozila mi ciaza pozamaciczna juz nie wiem co zrobic??? moze ktos byl w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiko
moze cos mi poradzicie bo mam 2 wyjcia albo tabletki i mozliosc raka i choroby serca albo prezerwatywa, globulki, kremy i mozliwosc ciazy chyba dziecko nie zawaliloby mi calkiem zycie w wieku 23 lat bo mam juz skonczone jedne studia ale chce zaczac nastepne na jesien bede wdzieczna jesli ktos wyrazi swoje zdanie na ten temat moze znajde wtedy jakies rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiko
moze cos mi poradzicie bo mam 2 wyjcia albo tabletki i mozliosc raka i choroby serca albo prezerwatywa, globulki, kremy i mozliwosc ciazy chyba dziecko nie zawaliloby mi calkiem zycie w wieku 23 lat bo mam juz skonczone jedne studia ale chce zaczac nastepne na jesien bede wdzieczna jesli ktos wyrazi swoje zdanie na ten temat moze znajde wtedy jakies rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie
Wiesz... Prezerwatywa jesli nie peknie jest pewnym srodkiem. W polaczeniu z globulka jest tak samo pewna jak pigulka. A poza tym mozesz brac Cerazette (zwyklych pigulek z tymi schorzeniami nie bierz!). Ona jest bezpieczna dla serca i ukladu krazenia oraz moga ja brac dziewczyny z predyspozycja do raka piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziedobrze
nie martw się i nie ryzykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×