Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
no i lody zaliczone, mało że byla Empiczka z koleżanką oraz Lorelai z męzem, byly nasze dzieciaki i fajna psinka, druzyna, ze hoho :) i lody jak zawsze pyszne. Setebos, partyzantke jakąs prowadzisz czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ooo, a Ty przystojniak jestes! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa Dzięki za śliczną fotkę. I tu zaraz słowami Stadyngera można byłoby powiedzieć: \"Jedno spojrzenie i się żenię\" . . Ale z mojej strony napastowania nie musisz się obawiać, bowiem jestem już zaobrączkowana(niczym gołąbek), ale miło Cie poznać. Te dalsze zdjęcie z wężem w ręku jest niesamowite. . jednym słowem nie boisz się gadów?? Może co do przyszłego spotkania będziesz miał więcej szczęścia. Grill się udał, był i pstrąg i kiełbaski i winko. . a wczoraj delektowaliśmy się pysznymi lodami w knajpie włoskiej i cieszyliśmy oczy prześlicznym nowym mieszkaniem Empik baardzo gustownie urządzonym! I tutaj chcę jej serdecznie podziękować za gościnę. Moja córeczka, to nie chciała z jej przytulnego gniazdka wychodzić, tak jej się tam podobało, po prostu rozbeczała się i wróciła na jej wygodną kanapę! Jednym słowem trzeba spotkanie powtórzyć w miłym towarzystwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dzięki za komplement:) A gadów sie nie boje bo i nie ma czego, w końcu studiuje biologie:D Chociaz nie za bardzo lubie jak pyton przy mnie otwiera pysk i chyba ziewa:P Jak cos to nastepne info o spotkaniu dajcie tez na gadu : 5536284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa Jasne, nie ma sprawy, czuj sie zaproszony. Musze jeszcze pochwalić się 2 sprawami; 1.Wczoraj były moje n- te urodziny, 2.A dzisiaj w prezencie dostałam dobre wyniki histopatologiczne, jednym słowem ma sie na życie. . I po raz następny udało mi sie wyrwac kostusze spod kosy. . . hurraaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik, Pomyśl o żywiołach otaczających Ciebie, zaproś fachowca, albo sama zaaranżujswoje otoczenie w/g zasad Feng-shui, to naprawde działa! W domu męża raczej nic nie robię, tylko w pokoju, gdzie najdłużej przebywam zmieniłam co nieco. Jeszcze jedna podpowiedź. . jak układasz figurki np. w/g wzrostu to od prawej do lewej maja być wzrostem opadające. . tak naturalnie opada energia. . I jeszcze jedno, unikaj"zatrutych strzał")rogi mebli) skierowane na Ciebie. . można to zniwelować kwiatami. I tak jest dużo pozytywnej energii w Twoim domu, ale wyzej wspomniane zasady mysle, ze jeszcze uporządkują energię. . -ciepłe pozdrowienia. P.s Ja w domu męża się źle czuje - niestety. ., myślę jednak, ze jak za 2-3 lata trochę się odbijemy, to weźmiemy sie za remont i w końcu chałupa będzie bardziej przyjazna? Na razie się jednak tu męczę. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Lorelai - pierwsza podstawowa sprawa - wyrzucać, wyrzucac i wyrzucac - wszystko co zbędne, stare, nieuzywane, a czego niby zal, bo moze sie przyda, a tak naprawde nigdy sie nie przyda. wyrzucac i oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balladynki Dzieki moja droga za dobra rade, rzeczywiście tak należy robić. Tylko ze to chałupa mojego męża, a obrazów wiszących i straszących na dole nie śmiem wyrzucić, bo sie on obrazi. !!!(jeszcze powieszone ręką teścia świętej pamięci!. -rozumiesz nie wypada mi tego robić, to jest zbyt świeże! A tak swoja drogą, to zapraszam na piweczko, które jeszcze stoi u mnie w lodówce, a które ostatnio zostawiłaś! -do miłego zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
to prawda, ale bedzie musiał małzonek pojsc na kompromis, dom nabierze swieżosci, jasnosci i przestronności. :) lorelai - piweczko wypijcie razem, ja niestety musze sie wziac ostro do roboty. artykul nie zając, nie ucieka, trzeba go pisac, a konferencja juz tuż tuz. postaram sie jednak szybko Was zobaczyc, jakby nie bylo conieco wisze. tak wiec pozdrawiamy Was z Wojtuśkiem, ucaluj coruchne, hehe, alez nasze dzieciaki wiedza jak sie zachowac w salonie, co? oboje zaskoczyli mnie na duzy plus. myslalam, ze rozniosą mieszkanko Empiczki, a tu dwa aniołki :) buziaki dla wszyskich balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feng-shui:D A ja uparcie wierze, że moje łózko stoi na żyle wodnej na pierwszym pietrze ... ale jak to mówią wyspisz sie po śmierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Balladynko, masz rację- w życiu należy iść na kompromisy. . Pożyjemy,zobaczymy, zawsze jak chciałam cos więcej-zmywarke, suszarkę. .-to było źle. .a potem te urządzenia sprawdzały się w życiu codziennym. Ciekawa jestem, czy te solary też się sprawdzą? Na razie mionterzy strasza mnie perspektywa wspólnej kąpieli: \" ze niby solary nie zadziałają, jak się z monterem nie wykapie we wannie- bez męża ma się rozumieć!!! \" :D co do piweczka i przedostatniego spotkania, to droga koleżanko nic mi nie wisisz i nawet nie waz sie juz o tym gadać!- to była moja inwencja i było mi bardzo miło, ze przybyłas do mnie wraz z Empik i jej koleżanką! A co do naszej wizyty u niej, to też mnie zdizwiło zachowanie naszych dzieci, ze tak wygodnie było im na tym jej komplecie wypoczynkowym, ze nie chciały z niego schodzić, jednak skóra ma swój magnes :) Ja teraz tez muszę nadrobić zaległości , aby móc kontynuować moje studia w Warszawie i napisać 4 referaty: z filozofii muzyki, psychologii, antropologii i zanalizować VI symfonie wielkiego kompozytora z Bonn, tak więc nie wiem, gdzie ręce włożyć! Życzę powodzenia w pisaniu referatu na Konferencję. I do miłego zobaczenia w niedalekiej przyszłości. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,hej, Setebos, widzę że astronomia Cie tez interesuje. .-niedaleko do gwiazd masz? Co do wyrka,łatwo sprawdzić różdżka, jesli masz ten dar, być może ktoś z twojej rodziny umie sie nia posługiwać, wystarczy gałązka brzozy, lub wisni i juz wiesz, ze jeśli "lata" w ruchu pionowym na dół i górę, to jest żyla wodna. Inny sposób, to wpuść kota do swego mieszkania, one lubią spać na żyłach wodnych. Innym zwiastunem żył jest niemożliwość wysypiania się w danym miejscu, na danym łóżku, po prostu człowiekowi drętwieją kończyny, człowiek jest wiecznie zmęczony. . . Pozdrawiam i życze udanego kontaktu z różdżkarzem, albo różdżką. . i koniecznie przesuń wyrko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne na co narzekam z moim łózkiem to to, że jak sie do niego kłade to juz mi sie nie chce spać, ziewne kilka razy i po rybach, ale jak miałem z drugiej strony pokoju to podobnie było. A gwiazdy ... był kiedys taki wiersz ... autor stwierdził ze zeby miec chociaz namiastke bliskosci swojej lubej gapi sie z nia na jeden punkt na nieboskłonie ... kiedys nie było neta:D Lora, wiesz ze ja mam przykre wspomnienia z osobami uczącymi/zajmujacymi sie muzyką:D jak mi kazali spiewac to koles stwierdził, ze jak wydobywam z siebie to cos co smiem nazywac spiewem to konie sie poca od switu a śmietana w piwnicach ludziom kwasnieje, a z grą na instrumentach podobnie: krzyś mistrz najpowolniejszego wydobywania dzwieków. Chciałbym Cie kiedys poznac z moim kumplem, swietnie na gitarze gra, i swietnie przerabia teksty Feel\'a ... na bardziej erotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
O la la Setebos. Sliczne fotki. Balladynko dzieki za mile popoludnie. Wojtulek - zuch. Wiedzial jak Cie sciagnac do mnie :D Nie widzialam bucikow na ulicy :D Chyba Was nie bylo w poblizu mnie? Lorelai, dziekuje Ci za mile slowa. Wasza wizyta byla bardzo fajna. Usciski dla meza i malutkiej. Grill u Ciebie byl super. Pstragi przeeepyszne. I bardzo mila atmosfera. Jestes bardzo goscinna, ale za duzo biegasz i uslugujesz gosciom :D :D Nie wiem jak bedzie z przeniesieniem mojego Internetu na nowe miejsce. Nie chca nowych klientow :D czy co? Bank nie otworzy mi konta, bo nie mam 1000 zl. zarobku m-cznie hahaha Cuda prawda? Prawo jazdy mi sie wlasnie konczy. Przedluzenie trwa tak dlugo, ze zanim to zalatwia - moje prawo jazdy juz nie bedzie wazne. Wiec nie moga mi pomoc. Tak ciezko byc milym i uprzejmym w naszym kraju. W Aus. prawo jazdy odnawia sie co roku (lub 5 lat) Jutro wysylam je do Ausr. Kolezanki wykupia mi na kolejne lata. Bez problemu. Tak latwo mozna zyc. Zeby tylko rzad na to pozwolil. Dziewczeta zycze Wam powodzenia i lzejszej pracy :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empik- no to faktycznie masz pecha, w czymmasz neta?? Ja mam oczywiscie w TP i ni epolecam, za to polecam Netie, kuźwa ale sie wkopałem z tą \"bylekomunikacją\" ... za bańke miesiecznie w Netii jest 4Mb +phon;/ a ja mądrala stwierdziłęm ze w nowym mieszkaniu nam telefon stacjonarny si eni eprzyda bo i tak tylko sie koma uzywa. Ale jeszcze 2 lata i ide do Netii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
blue so blue - pozdrawiamy rownież mam nadzieje, ze twoj nastroj nie odpowiada nickowi :) dołącz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa A ja znam przysłowie, że\" krowom w wymionach mleko się ścina\"-. .hehe Co do poznania kumpla, który parodiuje zespół Feel, to nie ma sprawy. . lubię interesujacych, parodiujących artystów. . , a amatorstwo mi nie przeszkadza. Co do śpiewu lidera zespołu Feel, to rzeczywiście, na tak zaciśniętym gardle, to facet długo nie pociągnie(operacje krtani gwarantowane- obym nie była złym prorokiem!). .-on po prostu nie umie śpiewac! Tego można uczyc się -jak to udowodnił Grzesiu Skawiński z z Kombii przez całe życie, całkiem niedawno zaczął uczyc sie emisji głosu i to ze świetnym skutkiem, od razu to słychac! Co do mnie jako muzyka, ja jestem kobieta \" do rany przyłóż\", można ze mną \"konie kraśc\", wiec młodzież nie narzeka na mnie, jeśli mnie serio traktuje. :) -pozdrawiam-Lorelai Do Blue so blue Dzięki za miele pozdrowienia i zapraszamy do nas. Do Empik, Dziękuje za słowa uznania co do zeszłej imprezy. Ty również jesteś bardzo goscinną i w dodatku bardzo ciepła, sympatyczną kobietą ! Myślę ze nasze spotkania trzeba będzie częściej powtarzac! Szkoda, że kończy się Tobie prawo jazdy, u nas w Polsce masz dożywotnio, jeśli wszystko z przepisami ok. i ze wzrokiem też. A przepisy odnośnie prawa bankowego są dziwne, a w jakim banku pytałaś? Może warto przejśc się do kilku innych banków- np. Millenium, Kredyt Bank, albo ING? Dziwne, że w dzisiejszych czasach nie szanują w tych instytucjach klienta. Takie rzeczy rzeczywiście mogą zdarzyc się w tym dziwnym \"kraju nad Wisłą\" Pozdrawiam cieplutko -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, empiczka, masz racje, nie bylo nas ostatnio w Twojej okolicy - gubilismy czapeczke, skarpetki i buciki w innych rewirach. jakies to moje dziecię rozrzutne :) ale ostatnie spotkanie w Antrakcie bylo super i tu rzeczywiscie maly wykonał dobrą robotę. mysle, ze w koncu przebrniesz przez urzedową mordęgę, my tu, wychowani na takim systemie, przystosowalismy sie i jakos przędziemy. Wenezuela - dołącz do nas :) pozdrawiam wszystkich balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh to dziś jest te dzień ... praktyki mi sie zaczeły. Ale przyznam ze był miły poczatek:) ... Co znaczy w ustach młodej pani od przyrody: zaopiekuje sie tobą wszechstronnie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Setebos. . -te hasła, co Ci nauczycielka powiedziała, to chyba konfabulacje? Wczoraj założyli nam na dachu kominiarze solary. Pono połowa ludzxi z naszej ulicy zaczepiało kominiarzy i hydraulików- z hasłem\"a co to takiego\"?. . a oni na to, że to elementy tarczy antyrakietowej. .- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazury -mówisz? Jest to rzeczywiście sensowne w dzisiejszych czasach- inwestowanie w źródła energii odnawialnej. Ponoc w gminach, gdzieś na zadupiach zwracają za ta inwestycję, ale chyba u nas nie. . . ? Ponoc już po 5 latach nam sie ta inwestycja zwróci. . - zobaczymy. . , pożyjemy. . -pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak przeliczałem tak z nudów to tez mi wyszło 5-7 lat, szkoda ze u mnie sie nie da zamontowac, czas sie przeprowadzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
HI wszyscy w Kielcach :D Napisalam dlugi post, wcielo ??? Bezpowrotnie. Pozdrawiam w te piekna pogode. Przeszlam cala Sienkiewke - nie znalazlam bucika ani kapelusika :D Ide zjem krupnik, bo mi sie udal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×