Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadlina

biały ser,bardzo prosze o pomoc

Polecane posty

Gość jadlina

mam bardzo powazny problem,a poniewaz jestem malo dosw nie wiem jak sobie poradzic.mianowicie:kilka dni temu chlopak pierwszy raz zrobil mi palcowke,potem robil mi to jezykiem.kilka dni pozniej znowu i potem zaczelo mnie swedziec w dziurce,bardzo mocno mnie swedzi juz 3 dni.na poczatku myslalam ze to zwykle otarcia,ale wczoraj posatnowilam sprawdzic co tam jest,wzielam lustro ,rozwarlam troche lustro i zobaczylam ze z mojej dziurki wylazi bialy ser,tzn to tak wyglada,probowalam go patyczkiem hig powyciagac,ale nie odnioslo to zadnego skutku.moze na chwile.bardzo prosze jakas kobiete lub jakegos lekarza o pomoc,najlepiej na gg.pragne tez zaznaczyc ze nie mam mozliwosci pojscia do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to objaw grzybicy! natychmiast biegnij do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renika ma rację. Masz wszystkie typowe objawy grzybicy pochwy. Jak to nie masz możliwości pójścia do ginekologa? Przy tego typu schorzenie jest to niestety konieczne. Dostaniesz jakieś globulki czy maść i będzie po kłopocie. A musisz wiedzieć, że z grzybicy nie jest wcale łatwo się wyleczyć, ona lubi często wracać. A szczególnie, gdy dłuższy czas nie będzie leczona. Dlatego też powinnaś iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi
migiem lekarz i juz, nie czekaj bo nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×