Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona81

Pigulki po przerwie

Polecane posty

Gość ona81

Witam, po paru miesiacach przerwy znowu bede brac pigulki. Wiem, ze bierze sie podczas pierwszego dnia krwawienia (po przerwie) i tu mam teraz dylemat: wlasnie zaczal mi sie okres (jest prawie 5 rano), a ja chcialabym brac pigulki o 18 stej. Tak wiec nie jestem pewna czy tak moge? Mysle, ze tak, ale wole sie upewnic :) Przeciez gdybym sie nie obudzila, to dopiero rano bym stwierdzila ze mam okres i wzielabym pigule normalnie o 18 stej, ale wole sie upewnic, zreszta na pewno mnie rozumiecie ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po nicku widać że już masz
swoje lata, a głupiutka jesteś strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
Nie jestem glupiutka, po prostu chcialam sie upewnic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze wziąść w dzien okresu czyli tego 1 dnia. nie ma to znaczenia ze dostałas okres o 5 rano a chcesz wziąść pigułki o 18 zapraszam na bardziej kulturalne forum www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
Dzieki Renika :o) Ja naprawde wiem jak brac piguly, ale chwilowo mieszkam zupelnie sama i nawet nie mam z kim pogadac i czasami wpadam w lekka paranoje nie tylko w tym temacie, zawsze lepiej jak mozna z kims porozmawiac o swoich problemach. A jesli chodzi o to kulturalne forum, to ja je dobrze znam, ale jakos od pewnego czasu sa z nim problemy tzn. nie moge sie zalogowac, bo nie przysylaja mi linka aktuwujacego konto. tam jest napisane, ze jak sa takie problemy to trezba do nich wyslac maila. Wysylam i nic sie nie dzieje.... Nie moge ani odzyskac starego hasla ani na nowo sie zalogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest nowe forum :) i to mojego i Mimiru autorstwa wejdz na link www.forum.antykoncpecja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×