Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iguszka

Czy można zaplanować płeć dziecka?

Polecane posty

Dziewczyny, czy można zaplanować płeć dziecka. Kiedyś koleżanka mi mówiła że jest to możliwe! czy wiecie coś na ten temat, pytam z ciekoawości bo ta naprawde jest to chyba malo istotnie jeżeli chce się mieć dziecko, aby było zdrowe a reszta się nie liczy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaa
Jedyną obecnie stosowaną i skuteczną jest rozpoznawanie plemników przenoszących chromosom X lub Y i następnie fizyczne separowanie ich. Sam zabieg separacji plemników kosztuje 2500 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaa
stosowaną i skuteczną metodą:-) bo wyraziłam sie niestylistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, wiesz pytam bo moja koleżanka mowiła ze z mężem zaplanowali że będą mieli córkę i jakiś lekarz im mówił coś o jakiś pozycjach, dietach, dniach w okresie płodnym, naturalnych metodach itp. (no i mają córkę) na początku ją wyśmiałam, ale troche głupio mi się zrobiło bo jaki nic nie wiem na ten temat to może coś w tym jest że są jakiś sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaa
"Pozycje i diety" to porady "Cioci Kloci";-) i żaden szanujący się lekarz nie powinien częstować pacjentek bajkami na dobranoc;-) No chyba że w celach relaksacyjnych;-) Żadna z wymienionych przez Ciebie metod nie daje nawet 70% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez jej powiedzialam, ze to zabawne i ze moja babcia to po oczach rozpoznaje czy bedzie chlopiec czy dziewczynka ale zawsze chetnie slucham roznych opinii bo mozna dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×