Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waga26

do dziewczyn które brały Microgynion 21

Polecane posty

Gość nikt mi nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakie masz miec skutki
uboczne?? Brak przerwy nie powoduje zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka______
No i właśnie to chciałam wiedzieć. A pisząc o skótkach myślałam o plamieniach itd. Nie wiem ile opakowań mogę przyjąć bez przerwy, a potrzebuje dwa po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny. Bioere Microgynon.. i teraz stwierdzam, ze moj lekarz swietnie mi je dobral, moze to przez to, ze w duzej mierze zdecydowalam sie na nie ze wzgledow zdrowotnych, ale wczesniej bralam Cilest, po ktorym czulam sie gorzej niz ZLE. Zatem po Micro mam ustabilizowana swietna przemiane materii, schudlam kilka kg, bo nareszcie ta przemiana jest dobra.., takie same libido, brak bolu piersi.., fakt faktem przy pierwszych dwoch opakowaniach w 13 i 14 dniu niemilosiernie bolala mnie glowa, ale teraz jest wszystko dobrze Naprawde.. wszystko zalezy od ogranizmu, od odpowiedniego dobrania tabletek.. Sama wiem po sobie, ze Cilestu to juz w zyciu nie wezme, a poki ten dziala dobrze, to po co zmieniac :) a tylko cieszyc sie, ze przy drugim razie juz trafil moj lekarz na odpowiednie. Pozdrawiam Serdecznie i naprawde mowie jeszcze raz to ze na mnie dobrze wplywaja.. nie znaczy, ze na inna osobe tez tak zadzialaja... przeciez kazda z nas Kobietka to inna jest ;) BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginka
biore 1 opakowanie Microgynon i wlasnie mam 7 dniową przerwe...ale nadal nie mam okresu:/:/:/ w kotrym dniu dostajecie okres w tej 7 dniowej przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomeczka
ja dostaje okres w 4 dzien po rozpoczeciu przerwy w braniu;] skoro Ci sie okres nie pojawia w takim czasie jaki sugerowal lekarz czy jest na ulotce to go odwiedz poprostu i niech Ci powie co i jak;d od tego jest;d pozdrawiam;] p.s. micro to pierwsze tabletki jakie zaczelam brac i nie zamierzam zmieniac;p biore juz jakies pol roku i czuje sie bardzo dobrze;] owszem przytylam 2 kg ale powoli to trace poprostu zaczelam sie wiecej ruszac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppppp
ja tez biore micro i w 4 dniu dostaje krwawienia.. nie mozna zrobic tak zeby okres nie wystapił 2 razy pod rzad bo beda komplikacje .. ja zrobiłam jedna to ok a za misiac znowu byłam zmuszona i niestety dostałam plamienia przed nastepna przerwa a okres sie nie pokazał :( teraz ide do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory bralam Diane. Teraz mój lekarz przepisal mi te właśnie tabletki o których piszecie. Jeszcze nie zaczęłam ich brać ale po waszych wypowiedziach trochę się wystraszyłam bo większość z was strasznie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 19
to zależy od organizmu kobiety ja nie mam żadnych objawow no tylko plamienie przy 1 opakowaniu ale to normalne moje kolerzanki tez biora i sa zadowolone żadnych obiawów nie miały ani nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga26 --> lepiej weź Novynette. To jest ten sam skład, jak przy Mercilonie (inny producent), a kosztuje jakieś 12 zł mniej (Novynette ok. 25, Mercilon ok. 37).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulka
microgynon jak dla mnie zle,suchosc i zerowe libido skoncze op.i biore novynette mam nadzieje ze bedze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steptaczek
a ja nie mialam zadnych e. ubocznyh. I zadnych problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia19113
brałam te tabletki przez 6 miesięcy i strasznie od nich przytyłam.teraz zmieniłam na inne i jest super.osobiście nie polecam microgynionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia277
Bralam Microgynon jako 21-letnia dziewczyna (uprzednio bralam Cilest a potem Mercilon) i tolerowalam go o wiele lepiej niz te dwa wymienione. Nastepnie odstawilam hormony na 6lat i niedawno wrocilam do nich ponownie. Zaczelam od Microgynonu tym razem gdyz po Cilescie mialam problemy z krazeniem w nogach i arytmie jednak co dzien bolala mnie teraz macica i mialam plamienie. Plamienie niby normalne w pierwszym miesiacu Microgynonu. Bylam ciekawa kiedy dostane okres (w 4 dniu po odstawieniu tabletek) ale najgorsze bylo ze okres przerodzil mi sie w krwotok z drog rodnych (az lecialo ze mnie w kawiarni na podloge pomimo podlozenia podpasek). Jestem przerazona. Powinnam zglosic sie z tym na pogotowie, jednak wiedzialam ze wzieliby mnie na \'czyszczenie\' macicy. Jak tylko skonczy mi sie ten okres natychmiast ide do ginekologa. Czy to wina Microgynonu? Na to wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko aa
czy ktoras dziewczyna schudla po microgynonie? biore juz jakis czas i nie mam apetytu,najchetniej wogole bym nie jadla przez caly dzien,ale czuje ze zatrzymuja mi sie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę już jakiś czas... Suchość pochwy to jeden ze skutków... Do tego szybciej się meczę a twarz mam jak balon, tak napuchnietą od wody (jestem b. szvzupła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę te tabletki dwa lata. Jestem zadowolona i nie mam żadnych skutków ubocznych. Okres dostaje po 3 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sashiva

Witam 

Drogie Panie biorę Microgynon 21 

9 lat ,jak dla mnie pugułki rewelacja,żadnych skutków ubocznych może z wyjątkiem tego że od czasu do czasu pobolewają piersi,ale nie jest to nie wiadomo jaki problem. 

Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×