Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciucha

ma na tym punkcie prawdziwa obsesje,pomocy

Polecane posty

Gość maciucha

Paniecznie boje sie ciazy, ale do tego stopnia ze biore tabletki, uzywamy prezerwatyw i jeszcze globulki dopochwowe. A i tak przed kazdym okresem drze ze strachu, licze minuty do dostania krwawienia i w pogole mam czarne mysli. Strach przed ciaza mnie daje mi zyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wobec tego nie bierz się za
SEX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź się leczyć
prawdopodobnie masz psychozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Znam to, i to dobrze.I nie radze sie tak zamartwiac.Stres jest bardzo szkodliwy a przede wszystkim zupełnie niepotrzebny.U mnie cos podobnego doprowadziło do wzrostu poziomu prolaktyny, i w efekcie czeka mnie leczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Znam to, i to dobrze.I nie radze sie tak zamartwiac.Stres jest bardzo szkodliwy a przede wszystkim zupełnie niepotrzebny.U mnie cos podobnego doprowadziło do wzrostu poziomu prolaktyny, i w efekcie czeka mnie leczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Znam to, i to dobrze.I nie radze sie tak zamartwiac.Stres jest bardzo szkodliwy a przede wszystkim zupełnie niepotrzebny.U mnie cos podobnego doprowadziło do wzrostu poziomu prolaktyny, i w efekcie czeka mnie leczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Znam to, i to dobrze.I nie radze sie tak zamartwiac.Stres jest bardzo szkodliwy a przede wszystkim zupełnie niepotrzebny.U mnie cos podobnego doprowadziło do wzrostu poziomu prolaktyny, i w efekcie czeka mnie leczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a można
wiedzieć ile masz lat maciucha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina666
ja mam dokładnie to samo. Nie wiem czemu tak jest i co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata-hogata
ja mam do tego stopnia rozbudowana paranoje, ze nie majac zadnych objawow wiem,ze jestem w ciazy. chodzi mi o to, ze biore wlasnie drugie opakowanie pigul i nie mam zadnych skutkow ubocznych, co mnie martwi. to nie jest normalne!! Ja nie jestem normalna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_**
i przez ten wasz starch do ciązy potem bedziecie załować bo w psyche sie tak ustawi ze jak juz bedziecie chciałty zajśc w ciąze i mieć dzidziusia to nici z tego.....radze udac się do psychologa albo zacząć w inny sposób myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_**
Cycata-Hogata....a dlaczego masz mieć jakieś objawy po pigułkach....jak są dobrze dobrane to tylko się ciesz i stosuj dokładnie a nie zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata-hogata
Wiem, wiem. Tylko, ze pierwszy raz od bardzo wielu miesiecy nie budze sie rano z mdlosciami, nic mnie nie boli, nie mam piersi jak dwoch armat, nie tyje itd,itp. Zmienialam piguly juz cztery razy i pierwszy raz od kiedy biore nie mam skutkow ubocznych. Wiem, ze powinnam sie cieszyc, ale po 1,5 roku permanentnych skutkow ubocznych jest to dla mnie dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to
Ja miałam to samo na początku przyjmowania tabletek, teraz strach jest mniejszy (biore juz rok). Jednak do dzis oprócz tabletek stosuje prezerwatywy. Wynika to z tego ze moj partner nie jest do konca mój (on ma zone) wiec ciąza jest wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
podobno brak objawow jest najpewniejszym objawem tego ze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiacie sobie ciąże
i dlatego tak jest!!! 100% metoda???Szklanka wody zamiast sexu. Na reszte nie ma reguły. Kazdy normalny, uprawiajacy sex czlowiek musi zdawac sobie sprawe z konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciucha
mam 20 lat Mowie wam to jest straszne. MAm obsesje na kazdym kroku gry wstepnej (psuje to atmosfere) bo przy nakladaniu gumki trzeba uwazac zeby ten plyn ejukulacyjny ( czy jak on sie tam zwie) nie przedostal sie do pochwy, ani na prezerwatywe, potem w trakcie sprawdzam czy wszystko jest ok, stosuje jeszcze globulki i piguly (biore je z dokladnoscia co do minuty), a po wszystkim zakladam od razu majteczki zeby nie otrzec sie o plemniczki, a prezerwatywe biore pod kran aby sprawdzic czy nie pekla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezysty
maciuchna, to jaką ty masz przyjemnosc z tego sexu? Moze sprobuj wirtualnie, bedziesz miala mniej problemow, bo mi juz od samego czytania tego co robisz odechciewa sie bzykania. bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×