Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana20..

boje sie ze jestem w ciazy....

Polecane posty

Gość załamana20..

hej dziewczyny mam problem prosze pomózcie mi.. otóż kochałam sie z moim chlopakiem prawie codzinnie bez zadnego zabezspieczenia.cały czas wpuszczał mi sie do srodka.chcielismy iść na całość i to zrobilismy.:.zrobiłam juz 3 testy ciążowe i wyszły negatywne ze nie jestem.nie mam żadnych wymiotów zadnych objawów tylko ze strasznie duzo jem i pale.okres mam reguralnie co 28 dni.a teraz mi sie spoznia juz 2 dni..i nie wiem co mam dalej zrobic..??tylko ostatnio mi z pochwy cos białego wyleciało..POMÓZCIE MI PROSZE CO POWINNAM ZROBIC..?? POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Ania

Czy objawy się utrzymują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To białe z pochwy to twój mózg. Trzeba było się nie ru ch ać to bys się teraz nie musiała bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorata

Mam nadzieję, że to prowo, bo jeśli nie to zamiast brać się za seks dokształć się z biologii, a konkretnie zapłodnienia i kiedy może do niego dojść, ale skoro jesteś taka tępa, to powiem, że TAK możesz być w ciąży. Każdy stosunek z wytryskiem do środka to ryzyko ciaży. 2 dni spóźnienia okresu to nic. Poczekaj tydzień i wtedy rób test i na przyszłość zamiast dasz dupy to załóż najpierw chłopakowi gumę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×