Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga21

bole brzucha przy tabletkach anty

Polecane posty

nie wiem co sie ze mna dzieje:( biore Stediril juz drugie opakowanie i boli mnie brzuch jest tez powiekszony. byc moze przytylam po tabletkach i to dlatego? nie wiem boje sie ze jestem w ciazy. przy poprzednim opakowaniu tez mnie bolal brzuch dlatego zrobilam sobie test , robilam go w pierwszym dniu krwawienia i wyszedl negatywny. teraz znow sie denerwuje bo brzuch nadal mnie boli. nie wiem czy mam zrobic drugi test? dziewczyny pomozcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli przyjmowałs pigułki regularnie w ciąży nie jestes organizm ma około 1-2 cykli na \"dopasowanie\" sie do pigułek. ja na Twoim miejscu wzięłabym do konca to opakowanie... obserwowała siebie i w trakcie 7 dniowej przerwy skonsultowała to z ginem byc moze pigułki nie okazały sie trafne i lekarz podejmie decyzje czy zmienia na inne czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*m*m
a chodzi o brzuch = żołądek, czy brzuch = podbrzusze (wysokość macicy)?? jeśli to drugie, to pewnie kwestia pigułek. Ja tak zaczęłam mieć po dopiero kilku miesiącach brania. Lekarz zmienił mi na inne. Prawdopodobnie Stediril jest za silny dla Ciebie, albo reagujesz na któryż z jego składników. Pogadaj z lekarzem. Czy jest to może uczucie jak przy okresie, albo jakbyś miała krwawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest bardziej takie uczucie jak przy okresie jakby mialo byc krwawienie. czasami boli na wysokosci macicy. wczesniej przez 2 cykle bralam Microgynon i nie mialam takich objawow pewnie bede musiala do niego wrocic. jak myslicie to nie jest chyba objaw ciazy? bo robilam test w zeszlym tygodniu i wyszedl negatywny. mialam w poprzednim miesiacu taka mala niepewnosc bo zapomnialm o tym ze mialm wymioty i kochalam sie z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. nie pamietalam czy wzielam ta tabletke o stalej porze czy to wogole bylo w pierwszym tygodniu brania czy moze w 7-dniowej przerwie. no i zrobilam sobie test bo w trzecim tygodniu brania tabletek a tydzien po tym stosunku bolal mnie tak strasznie brzuch jakbym juz miala okres. test zrobilam 13 dnia po ewentualnej wpadce no i byl negatywny. juz sama nie wiem strasznie sie schizuje. jak myslicie zrobic kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*m*m
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=20171314&v=2&s=0 pasuje do Ciebie? jeśli tak, to do lekarza!! (a test nie zaszkodzi powtórzyć dla własnego spokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znow ja. wlasnie o podobne objawy mi chodzilo. ale teraz mam kolejny problem, byc moze jestem przewrazliwiona, wczoraj zaczely mnie bolec sutki najbardziej lewy. czy moze to byc wynik tabletek? przy drugim opakowaniu Microgynon tez mnie bolaly a teraz biore 2 opakowanie Stediril. Nie chce byc w ciazy, kochamy sie z moim chlopakiem regularnie, no ale przeciez biore te tabletki wiec nie powinno dojsc do zaplodnienia. Po raz kolejny prosze was o rade. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znow ja. wlasnie o podobne objawy mi chodzilo. ale teraz mam kolejny problem, byc moze jestem przewrazliwiona, wczoraj zaczely mnie bolec sutki najbardziej lewy. czy moze to byc wynik tabletek? przy drugim opakowaniu Microgynon tez mnie bolaly a teraz biore 2 opakowanie Stediril. Nie chce byc w ciazy, kochamy sie z moim chlopakiem regularnie, no ale przeciez biore te tabletki wiec nie powinno dojsc do zaplodnienia. Po raz kolejny prosze was o rade. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
czesc. Ja wlasnie biore microgynon i boli mnie podbrzusze i prawy sutek. To jest moje piwerwsze opakowanie, wiec poczekam do 3 co z tego bedzie. w sumie to nie jest zbyt uciazliwe.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka blondi
ja mam identyczna sytuacje!!!! tez sie zamartwiam. to oznacza ze musimy zmienic tabsy czy jeszcze odczekac bo moze organizm przyzwyczai sie i wszytko wroci do normy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×