Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia24

czy możliwe jest by dwie osoby wyzywiły sie za 350zł miesiecznie

Polecane posty

Gość smakilata
Ja też teraz stawiam na zdrowe rzeczy, ale to trzeba przygotowywać samemu a to kosztuje czasu. Lepiej kupić czegoś mniej a niech to będzie lepsze. To co przeczytałam o jogurtach, wędlinie to odechciewa się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leillaaaaaaaaaa
no i poszliśmy na swoje i te tysiąc na jedzenie i chemie spokojnie wydaje..i to bez jakichś luksusów,nie jadamy na mieście tylko w domu.Codziennie robie obiad tzn drugie danie,zawsze musi być jakieś mięso,w lodówce musi być węlina,sery,sporo nabiały,owoce...raz próbowałam wyżyć za 100zł na tydzień i niestety...nie umiem sie rządzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy to robicie
na 3 osobową rodzinę wydaję co tydzien 300 zl, nigdy nie udalo mi się mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś miała 1000zł na 2osoby
co miesiąc na wszystko to łatwo dowiedziałabyś się jak się to robi ;-) bogaty biednego nie zrozumie ja wydaję 350-400 na wyzywienie 2 osób co miesiąc i uważam, ze wcale tak źle nie jemy i mam świadomość, że są w naszym kraju ludzie , którzy mają o wiele gorzej - ale teraz to niemodne pamiętać o tych najbiedniejszych ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leillaaaaaaaaaa
Za bogatą osobę to ja sie nie uważam,żyjemy zupełnie przeciętnie.Nie kupuje najdroższych wedlin,czy mięs.Zakupy robimy raz w tygodniu w biedronce,średnio za ok 120zł,jest w tym i chemia i spożywka.Wedliny,chleb ,mieso i warzywa dokupuje codziennie.Do tego dochodza śniadania w pracy dla mnie(do 5żł dziennie)i uzbiera sie z tego 100zł.Suma sumarum wychodzi do tysiąca.Staram sie zaoszczędzić..może z czasem to przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezyjka
to raczej trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×