Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola 13579

plamienie zamias okresu

Polecane posty

Gość ola 13579

cykl mam regularny (27-29 dni), jednak teraz chyba cos nie gra :( 5 dni temu miałam dostać okres, a nie dostałam. Mam za to od 2 dni niewielkie tylko plamienie (raczej cos brązowego, niz przypominającego krew). Nie czułam tez żadnych "objawów nadejścia okresu" co zazwyczaj miałam...czy jest cos nie w porzadku?? miałyście tez tak kiedys?? zaznaczam, ze w ciaży na 100% nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy okres masz identyczny?? moze to stres? skoro nie jestes w ciązy nie ma sie czym przeciez martwić! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz podstaw do podejrzeń ze zaszłas w ciąże to się nie martw. Takie \"dziwne\" okresy zdarzają się i czasem. Wpływ na to mogą mieć rózne czynniki np. stres, pogoda. Mi kiedys tez zdarzył się taki \"dziwny\" okres i wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki okres moze byc objawem stresu itp. tak jak wczesniej wspomnialy dziewczyny. Jednak dla swietego spokoju mozesz odwiedzic ginekologa. Bo byc moze zrobila ci sie torbielka na jajniku - dostaniesz wowczas Duphaston i wszystko bedzie OK. Pozdrowionka www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 13579
uff jak miło usłyszeć, ze to nic poważnego, ale i tak się chyba przejdę do lekarza Dzięki Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essa
Cześć, ja miałam takie właśnie okresy. Kiedy miałam lat naście i 20 parę, wszystko było ok. Później zaczęły się dziwne okresy, albo wcale, albo plamienia i do tego nieregularnie. Byłam u wielu ginekologów. Papiery mam w porzadku, tzn. wyniki wszystkich możliwych hormonów mieszczą się w granicach normy, jedynie jak na mój wiek (29) estrogenów powinnam mieć więcej. Wszyscy mówią mi, że to stres, współczesne życie, że gdybym "sprzedawała pietruszkę" byłabym zdrowsza. Stosuję terapię hormonalną, ponieważ chce w przyszłości mieć dzieci. Czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Essa: Jaka terapie stosujesz? Caly cykl estrogen + od polowy cyklu progesteron? Czy moze cos innego? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do lekarza
ja miałam takie same objawy i okazało się to nadżerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essa
cześć do Heather: załozyłam sobie domaciczny stem Mirena, z niego uwalniany jest estrogen w bardzo minimalnych dawkach, estrogen działa tylko miejscowo, tzn tylko na macicę. Przez prawie 8 lat brałam środki doustne, o składach kombinowanych, ale pojawiło się ryzyko powastania mięśniaków macicy, dlatego z nich zrezygnowałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 13579
dziś 5 dzień plamienia, przez 5 dni mam tez okres...jesli jutro będzie tak dalej, to pędzę do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essa
do Ola Idź, idź i nalegaj na badania hormonalne. U nas w Polsce trzba wymuszać podstawowe badania, to skandal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola13579
ale ja tak pierwszy raz mam, moze to i stres (po sesji), ale przy maturze i wstępnych bardziej się stresowałam i nic takiego się nie działo...i zanim dostałam takiego plamienia, to nie miałam żadnych objawów, ze zbliza mi się okres, zero bólu piersi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Ja również miałam takie plamienia, tyle, że nie dzień po dniu. W jeden dzien były w drugi też a potem było ok. Za parędni znowu to plamienie. Tan to taki sluz brązowy nie krew, ale czasem to był śluz z cząstkami krwi w postaci "nitek". Obawiałam się ciąży bo okresu jako takiego nie mam od 3 tygodni. Dziś robiłam test i wyszedł negatywny. Sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 13579
ja tez nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×