Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxx

JAKOS SIE DZIWNIE BOJE

Polecane posty

CZESC!!!!Tak jak czytam te wasze wypowiedzi to nieraz sama sie zastanawiam czy nie jestem w ciazy?Chociaz tego nie robilam (spalam z cchlopakiem ale jak co to napewno bym czula ze cos mi zrobil,bo mam bardzo twrdy sen to i tak chyba bym to poczula prawda).Tak wogole to miesiaczke mam juz od 2 miesiecy i nagle jakos dzisiaj mnie zaczelo bolec podbrzusze i jak siadam to tez mnie trochce boli co to moze byc?????????PROSZE POMOZCIE MI BO NIEWIEM CO MAM ZROBIC!!!!!!!!!!!!!pROSZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Czy masz 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz
no po prostu ręcę opadają,powiem tak: WYPIERDALAJ DZIECKO UCZYĆ SIE TABLICZKI MNOŻENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam 13 lat mam 18!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
A wypowiadasz sie, jakbys miala 13 :-). Pierdoly totalne. Na pewno jesteś w ciąży, chłopak zapłodnił Cię w trakcie Twojego snu, to pewne.... Nie no uśmiałam się :-). Masz miesiączkę już dwa miesiące? Nie za długo? Wykrwawisz się kobieto :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema
tak jakoś mi się wydaje że ten post to taki sobie zwykły żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zamiast tu pomagac ludziom to wy sie poprostu z nich nabijacie.Tak mam miesiaczke juz dwa miesiace,nie rozumiem cie o co ci chodzi z tym wykrwawiasz sie KOBIETO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zamiast tu pomagac ludziom to wy sie poprostu z nich nabijacie.Tak mam miesiaczke juz dwa miesiace,nie rozumiem cie o co ci chodzi z tym wykrwawiasz sie KOBIETO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * *
Nie, nie wykrwawiam się. Idę do ginekologa. słyszałaś w ogóle o istnieniu takiego lekarza?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Dwa miesiace - czyli wniosek nasuwa mi sie taki, ze krwawisz od okolo 60 dni, a to jest troche niecodzienna sytuacja ;-). Tak nabijamy sie, przeczytaj ponownie swoj post to moze tez sie posmiejesz, jezeli potrafisz na niego obiektywnie spojrzec. :D. Ginekolog ?? A kto to taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Dwa miesiace - czyli wniosek nasuwa mi sie taki, ze krwawisz od okolo 60 dni, a to jest troche niecodzienna sytuacja ;-). Tak nabijamy sie, przeczytaj ponownie swoj post to moze tez sie posmiejesz, jezeli potrafisz na niego obiektywnie spojrzec. :D. Ginekolog ?? A kto to taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×