Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koala2444

usg ,test ciazowy

Polecane posty

Gość koala2444

czesc dziewczyny bylam u ginrkolaga poniewaz podczas brania pigulek mialam plamienia ,kazal zrobic mi test ciazowy .po zrobieniu wyszlo {po 3 minutach nalezalo sprawdzic}ze mam jedna kreske czyli nie jestem .ale po godzinie spojrzalam na test i pojawila sie druga malowidoczna kreska.po pokazaniu lekarzowi zrobil mi usg i nie wykryl ciazy {zaznaczam regularnie bralam pigulki}ale kazal mi zrobi c badanie hcg.mam pytanie odnosnie tego czy test ciazowy byl wadliwy.?oraz po co mam robic te hcg .czy to jest wyludzenie pieniedzy .ginekolkog polecil mi zbadani krwi w tym samym budynku prywatnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
Zmien lekarza. On chce cie naciagnac. Po godzinie nie odczytuje sie wynikow bo sa juz niewazne (w tescie caly czas zachodza reakcje) Ja tez tak kiedys mialam i w ciazy nie bylam.Przeciez w czasie brania tabletek moga pojawic sie plamienia. Zmein lekarza bo ten to jest jakis oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Bonnie! W kazdym tescie pisze w jakim czasie jest on (wynik) wazny (zazwyczaj od 5 do 10 minut). Po tym czasie nalezy test wyrzucic i nie przejmowac sie tym co pokazuje po np. godzinie. Gdybys test zostawila sobie na dluzej to nastepnego dnia ta druga kreska prawdopodobnie bylaby bardzo widoczna, a pozniej cale okienko testowe by sie \"zalalo\". Tak dziala chemia hehe :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację - testy ciążowe odczytuje się wyłącznie w czasie podanym przez producenta. Przeważnie jest to ok. 15 minut, wyraźnie zaznaczono w instrukcji, że po upływie wyznaczonego czasu wynik jest nieważny. Plamienia przy pigułkach mogą oznaczać np że masz niewłaściwie dobrany preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA2444
DZIEKI DZIEWCZYNY ODRAZU ZROBILO MI SIE LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
Co z tymi plamieniami, tzn. czy jest jakaś podstawa by wiązać to z ewentualną ciążą (jak powiedział lekarz Koali2444) ??? Inaczej -- czy obecność plamień na pigułkach może sugerować ciążę ???... I jak takie "ciążowe" plamienia mogłyby wyglądać ??... 1-dniowe, dłuższe??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
plamienia w czasie brania tabletek nie maja nic wspolnego z ciaza. Ten ginekolog jest jakims naciagaczem i dlatego naopowiadal takich bzdur, zeby kase wyciagnac. W kazdej ulotce jest napisane ze moga wystapic plamienia. to jest zwiazane z estrogenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie zgodze-jezeli zlecił Ci badanie na poziom hcg (hormon kosmówkowy) to oznacza że chce się upewnić albo Ciebie chce upewnić..ja tak miałam kiedy test ciązowy mnie oszukał i niewiadomo było co i jak-dostałam skierowanie na to badanie i na drugi dzień miałam wynik.Badanie to jest bardzo dokładne określa ciąże co do tygodnia na podstawie wysokości hcg we krwi. Testom z reguły nie wierzy się ot tak-przecież jezeli wyjdzie że jesteś biegniesz do lekarza-prawda? A po co-prosisz o potwierdzenie przecież.A badanie krwi jest znacze lepsze niż test robiony w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie blue
Chodzi nam o to, ze ciaza na tescie wyszla po godzinie, a wg instrukcji nie powinno sie odczytywac wyniku po 5-10min. Ten lekarz powiedzial, ze podejrzewa ciaze z powodu plamien, a prawie wszystkie dziewczyny mialy choc raz plamiemia w czasie brania pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2444
dziewczyny prosze odpowiadajcie konkretnie na moje pytania.dziekuje ci bonnie blue jestes kobieta ktora wie o co chodzi jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika8
hej dziewczyny mi dzis lekarz tez kazal zrobic usg, bralam tabletki i przy 2 listku wymiotowalam 3 nice z rzedu po tych 3 tabletach, teraz chcialam inne a ginekolog stwierdzil ze moge byc w ciazy czy to mozliwe dzis zrobie tez test zeby sie przekonac a jutro usg zeby byc pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika8
hej dziewczyny mi dzis lekarz tez kazal zrobic usg, bralam tabletki i przy 2 listku wymiotowalam 3 nice z rzedu po tych 3 tabletach, teraz chcialam inne a ginekolog stwierdzil ze moge byc w ciazy czy to mozliwe dzis zrobie tez test zeby sie przekonac a jutro usg zeby byc pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×