Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ko-rnel-ia

miłość jest ślepa???

Polecane posty

Cześć wszystkim! przeczytałam wszystkie wypowiedzi z tematu- mój chłopak jest arabem.... . Nie wnikam w to czy to była czyjaś prowokacja czy nie, ale mam troszkę podobny problem. Tzn. też jestem zakochana w arabie. Piszę że jestem choć niestety nie jesteśmy już razem. Ja bym bardzo chciała, ale on chyba nie. Zostawił mnie dlatego że będąc w polsce poszłam kilka razy na dyskotekę i do pubu za znajomymi. Sama mu o tych swoich wyjściach opowiadałam. Strasznie mu się to nie spodobało. Ja jednak mam wrażenie że on się wystraszył powagi naszej sytuacji. Kiedy byłam w Polsce lekarz powiedział mi że jestem w ciązy. Stwierdził to po tym że mam powiększoną macicę. Powiedział też że jeszcze za wcześnie jest na usg, gdyż je się robi koło 10 tyg. Oczywiście powiedziałam chłopakowi że będzie tatą. Kazał mi usunąć twierdząc że to nie najlepszy moment na dziecko. Jednak miesiąc puźniej na usg okazało się że nie jestem w ciąży tylko mam jakieś zaburzenia hormonalne. Nie chciał mi wierzyć! Teraz wrócił do swojego kraju, ale dalej do mnie dzwoni. Dziś właśnie mi oświadczył że niedługo się żeni! Nie wierzę w to! Jednak mimo wszystko nie potrafię przestać go kochać. Piszę bo nie mam pojęcia co mam zrobić? walczyć o tą miłość czy sobie odpuścić??? Proszę napiszcie co myślicie! dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie czemu milczycie? Naprawdę potrzebuję waszej porady i opini na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że zraziłyście się tamtym tematem, ale mój nie jest żadną prowokacją! Nie rozumiem dlaczego nikt się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle...
ze daj sobie spokoj z arabem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowy pomruk dlaczego jesteś taki bezczelny i wulgarny??? nudzi Ci się??? jeśli myślsz że mnie obraziłeś to się mylisz!!! Nie będę zniżać się do Twojego poziomu i nie wyzwę cię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka jedna
hej no wiec odpuscilabym sobie na twoim miejscu ta znajomosc z arabem..dlaczego? ja ma kolezanke, ktora jest z jedny juz 8 lat, sa szczesliwi on jest dla niej bardzo dobry, ona ma wszystko, on pomaga jej w domu no poprostu wymarzony czlowiek..ale, tak jest jedno ale, ona nie moze chodzic sam z klezankami na kawe itp, nie moze ubierac sie tak jakby chciala(mini czy dekolt)..jest szczesliwa ale czy tak do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worstyourdream
Arab? Mamy cos wspolnego ja chbya tez zakochałam się w arabie :) On jest wspaialym człowiekiem, ma niestety okropna wade czyli zazdrość, dosłownie o wszytko. Oj cięzkie zycie z nim bedzie... Wg. mnei jesli go kochasz to walcz o niego. Gdyby moj ukochany mnie zostawil, pojechalabym do niego, pokazala kim jest dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni...prowokuje(info o ślubie) czyli chce sprawdzić czy będziesz zazdrosna... niektórrzy faceci mają tak że nie lubią jak \"ich kobieta\" wychodzi gdzieś imprezować znam to z autopsji... ale moim zdaniem kiedy facet mówi Ci usuń dziecko... bo rzekomo jeszcze nie na to czas... to... czy warto z nim wiązać dalsze nadzieje? jak będzie wyglądało wasze życie dalej? znów wpadniecie (sorry wiem że nie byłaś jednak w ciaży ale pisze teoretycznie) i znów będzie kazał Ci usunąc.... z drugiej strony miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-l-i-n-a
czesc kornelia moze cisie nie spodobac to co powiem, ale ciesze sie ze juz nie jestes z tym gosciem a tym bardziej ze nie jestes z nim w ciazy.przebywam aktualnie za granica, gdzie takich ludzi jest wiecej , par rowniez.slyszalam wiele neiszczesliwych historii o dziewczynach ktore zadawaly sie z arabami.poza tym on chcial zebys usunela, to mowi samo za siebie.poza tym to inna kultura i zupelnie inna religia,co jest tu kluczowa rzecza.nigdy tych dwoch swiatow nie pogodzisz, tzn naszego z ich.wiekszsc dziewczyn konczy zamknietych w domu, noszac chusty na glowach i dlugie spodnice najprawdopodobniej z conajmniej 5 dzieci.niewazne jak nowoczesny ci sie on wydawal to ta jego religia w nim siedzi i wiez mi nigdy sie dla ciebie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić
Czesc Kornelia.Tez zakochalam sei w arabie. A tak bardzo tego nie chcialam. Zawsze bylam anty, gdy mieszkalam za granica zawsze odradzalam kolezankom bo sie nasluchalam, zobaczylam na wlasne oczy jak krzywdza je i powiedzlalam sobie NIGDY! Az wkoncu stalo sie, wyjechalam na wakacje i sie zakochalam... Coz moze niektórzy to nazwa wakacyjnym romansem itd ale ja siebie znam i wiem ze to bedzie dlugo trwalo. Dzwonimy do siebie codziennie i wiem ze on odwzajemnia moje uczucia. On rowniez jest zazdrosny, jak to kazdy arab i jak sie kiedys poklocilismy tez oklamal mnie ze ma jakas tam nowa ale jak ja mu wtedy powiedzilaam ok to sobie ja miej to spowrotem sie staral o mnie no i nie zmysla wiecej. Wie ze chodze na imprezy, wiem ze jest zazdrosny ale wie doskonale ze ja bede robic co mi sie podoba. Mam tam ochote wrocic na dl;uzej tam i sprobowac jakby to bylo. Na twoim miejscu natomiast nie wiazalavym sie z takim czlowiekiem co kaze ci dziecko usunac. Slepa milosc mowisz? ale czy jest odwzajemniona? Bo ja wiem ze "moj" kochany nigdy by mi czegos takiego nie zaproponowal a nawet jakby pomyslal to by nie wspomnial o tym bo wiedzialby ze to by oznaczalo koniec. Zastanow sie nad tym, jak on juz rzada od ciebie takich rzeczy teraz to co bedzie pozniej? Oczywiscie to ze wszyscy sa tacy sami nie jest prawda, poznalam w arabskich krajach wiele rodzin polsko-arabbskich i zyja tak samo jak my tutaj, powiem jeszcze inaczej, ci ktorych poznalam traktuja swoje zony z wiekszym szacunkiem niz to co ogladam w sasiedztwie w polsce. Oczywiscie mozna trafic na zlego czlowieka ale nie tylko w arabskich krajach! Zycze powodzenia no i nie bede ci mowic nie rob tego bo wiem na swoim przykladzie ze to nie dziala:) najwazniejsze zebys byla szczesliwa. Wiesz sprobowac zawsze mozna i odejsc od kogos tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuścić
kazał Ci zabić dzidziusia, i ten slub z inną, olej na prawdę olej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest arabem i wlasnego doswiadczenia wiem, ze oni daja bardzo duzo kobiecie, ale tez duzo wymagaja!...arabowie sa bardzo uparci..i dumni, jesli na prawde by cie kochal, to nawet jego rodzina nie moglaby go zmusic do maluzenstwa z inna kobieta, nawet arabka!... aaa..dlugo mozna o arabach pisac, ale moja rada jest taka, postwaw mu ultimatum, ze ma wybrac, albo ty, albo wolnosc....i 3 dni do namyslu..nie wiecej nie mniej! pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oni daja bardzo duzo kobiecie???????????????? a napisz wiecej ,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-fu
MALA-FU!! Czy mozesz cos wiecej napisac na temat twojego zwiazku z męzem? Bardzo mi zalezy zeby dowiedziec sie czegos od kogos z takim wlasnie doswiadczeniem, bo czytając artykuuly zamieszczone na innych stronach przeraziłam się. Natomiast wiem ze czlowiek ktorego ja kocham jest dobrym czlowiekiem z wielkim sercem, wstydliwy i on da sie jak to mowi "rzadzic" Wiem ze jest w stanie dla mnie zrobic wiele ale wbrew temu jak mi inni doradzaja ja bym nie zarzadala zeby on zmienil religie tak jak ja bym nie chciala zeby on tego zarzadal ode mnie. Znam natiomniast Polke, zone Egipcjanina ktora to zrobila ale sa bardzo szczesliwi razem. czy wy mieszkacie w kraju arabskim? czy w polsce? Czy mialas podobna sytuacje? czy religia jest duzym problemem? czy jest to przesadzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda
ze oni sa hojnie obdarzeni przez naturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baticha
tak prawda,ze sa bardzoooooooooooooo hojnie obdarzeni,wiem bo jestem zona araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw go, ja sama ię zastanawiam czy swojego faceta nie zostawić, jest polakiem ale typ obrażalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana10129
jestescie głupie i naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimmona
też jestem z arabem i powiem tak ,mam z nim dzieci więc nie moge go obrażać aczkolwiek o byciu z arabem to by mozna książke napisać , z nami Polkami jest im wygodnie bo dbamy o ciepło rodzinne o którym nie mają pojęcia ,bo u nich żona to pojęcie względne ,dzisiaj jestem ja a jutro mozesz być ty ,cały dom na naszej głowie ,plus praca zawodowa ,a on i tak nie zadowolony i zdziwiony że jesteś zmęczona ale u nich w rodzinach w jednym mieszkaniu sa np. cztery siostry plus matka,miałam męża polaka pijaka a ten jest wręcz upojony swoją wiarą już chyba ten pijak był lepszy !!!!! ludzie ja ich nienawidze ,mam wspaniałe dzieci ale zaczynam się wstydzć ze mają ojca araba,nie chce nikogo obrazić ,i nie myslcie o mnie żle ,jestem z nim osiem lat i co rok szala na wadze przechyla się na jego niekorzyść ,arab facet jak każdy inny i z tym ich przyrodzeniem to też jest różnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ciiiiii
ale te baby to popieprzone, widocznie z mężem pijakiem nie było ci aż tak żle kiedy swędziała ciebie i aż araba sobie wzięłaś, dobrze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimmona
popiepszony to jesteś ty / dobrze ciiii / nie masz pojęcia o dyskusji to się nie wypowiadaj a może jesteś zazdrosny o to ich przyrodzenie he,he...wypowiedziałam się i tyle a ciebie niech skręca z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
witam ja byłam z arabem, mam 18 lat, skrzywdzil mnie bardzo mocno on jest w moim wieku. dziewczyny nie pakujcie sie w to. ja jestem muzułmanka bo zmienilam wiare dla niego. mielismy razem mieszkac, mialam isc na studia do tego samego miasta co on. jezdzilam do niego co tydzien, razem spalismy ale nie bylo seksu. ja nie chcialam, gdyz mam na to czas. nie chcial ze mna wychodzic nigdzie, jak wychodzilismy to zamawial taksowki. musialam nosic przy nim hijab. jak szlam kolo jego szkoly kazal mi isc inna droga by nikt nas razem nie zobaczyl. nie bylam z nim dlugo. nie dalo się. nigdy nie wiedzialam czy sie do mnie odezwie czy nie. nie odbieral telefonow, odpisywal kiedy chcial czasami po 3 dniach i to jeden sms. nie moglam z nim porozmawiac o niczym. on tylko imprezki i kumple. moim zdaniem mial inne dziewczyny, jak jechalam do siebie do domu to brakowalo mi go i potrzebowalam rozmowy, on niestety nie. olewal mnie ale mowil ze kocha, ja naiwna szlam do niego jak glupia. teraz mam zlamane serce. smuje sie po domu i wciaz o nim mysle. kocham go nad zycie. ale on tego nie umie zrozumiec ze jest u mnie na pierwszym miejscu. czasami lekko bil mnie po twarzy. oklamywal. ostatnio mi powiedzial ze nie moze rozmawiac bo jest zajety w lozku. na tym sie skonczylo. on do mnie sie nie odzywa i ja do niego. i to byla jego milosc? utrzymuje duzo kontaktow z turkami i musze powiedziec ze juz oni sa lepsi od arabow, ale mimo to kobiet nie szanuja a ja teraz nie mam odwrotu muzulmanka musze byc. i jestem bardzo nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny po co wy się
pakujecie w takie gówno?. Po pierwsze co fajnego jest w takim niedomytym brudasie, leniwym, egoistycznym Po drugie nigdy nie będziecie z arabem szczęśliwe, chyba że zamieszka w Polsce i zmieni wiarę...to może. Nie rozumiem jak możecie się tak dawać nabierać, przez takie jak wy opinie mamy nie najlepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotykam się z Arabem od pół roku. Jak dla mnie to jest dobry towar do ruchania i niczego więcej. Choć ostatnio nawet seks jakiś taki zwykły się wydaje. Wszystko przemija , a po pierwsze fascynacja. Po związkach z super Polakami, bardzo miło było zaznać nowości w postaci arabskiego seksu. Ale nigdy prze !!!! nigdy !!!! bym się nie pakowała w jakieś love story... małżeństwo itp. Problem w tym, że nie wiem do końca, czy w ciąży nie jestem =/ ale nawet jakbym była nie zmieni to mojego podejścia. Żadnych związków z tymi kłamliwymi świniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×