Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiaaaaaaaaaa

Do dziewczyn, które zmieniły tabletki na plastry!!

Polecane posty

Gość nadiaaaaaaaaaa

Hey!! W najbliższych dniach zmieniam tabletki anty na plasterki, za tydzień będę miała mój 1-wszy plasterek, w związku z tym mam dwa pytania do dziewczyn, które już są po tej zmianie: -W którym miejscu z Waszego doświadczenia najlepiej przykleić plasterek??? -Po jakim czasie po przyklejeniu plastra mogę czuć się w pełni zabezpieczona? Wydaje mi się, że natychmiast, ale chcę poznać opinie innych. Zapomniałam zapytać o to lekarza, a straszna ze mnie panikara ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plasterki najlepiej nosic na plecach (gorna czesc) przynajmniej w moim przypadku to bylo najlepsze miejsce. Zabezpieczona jestes od pierwszego dnia tak jak przy tabletkach. Plasterki sa naprawde wygodniejsze niz tabletki ale ja juz mialam dosc stanow depresyjnych i poprostu zrezygnowalam, a do tabletek tez nie mam zamiaru wracac. Pozdrowionka :) P.S. napisz jak sie czujesz po tygodniu stosowania plasterkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaa
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaa
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazywam tabletki antykoncepcyjne juz od dobrych 5 lat, metoda ta mi nie przeszkadza nie zapominam o zazywaniu tabletek co do godziny aczkolwiek interesuja mnie nowoczesniejsze metody zabezpieczajace ciazy min plasterki czy tez zastrzyki....jestem ciekawa ktora metoda okazuje sie najlepsza najskuteczniejsza...co do plasterkow chyba balabym sie jednak ze sie odklei przy kapieli itd... nosic na plecach zabardzo by mi nieodpowiadalo ze wzgledu szczegolnie na lato lub jak wychodzi sie na impreze w koszulce bez ramiaczek:( Z mila checia poczytam sobie opinie tych ktorzy uzywaja takiego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazywam tabletki antykoncepcyjne juz od dobrych 5 lat, metoda ta mi nie przeszkadza nie zapominam o zazywaniu tabletek co do godziny aczkolwiek interesuja mnie nowoczesniejsze metody zabezpieczajace ciazy min plasterki czy tez zastrzyki....jestem ciekawa ktora metoda okazuje sie najlepsza najskuteczniejsza...co do plasterkow chyba balabym sie jednak ze sie odklei przy kapieli itd... nosic na plecach zabardzo by mi nieodpowiadalo ze wzgledu szczegolnie na lato lub jak wychodzi sie na impreze w koszulce bez ramiaczek:( Z mila checia poczytam sobie opinie tych ktorzy uzywaja takiego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam plastrow po tabletkach, jak dla mnie najlepszym miejscem bylo ramie - nakleilam 1 plaster na plecach i to bylo dla mnie straszne, bo nie moglam nawet przyjzec sie dobrze czy wszystko ok, poza tym mialam wrazenie \"sciagania\" przy pewnych ruchach teraz biore znowu tabletki, przy plastrach pojawily mi sie efekty uboczne - ale z tego co wiem to pojawiaja sie one u naprawde niewielu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nosze na ramieniu, brzuch pośladki się u mnie do tego nie nadają, za bardzo się ten plaster fałduje. myję skórę przed naklejeniem zwykłym mydłem i dokładnie wycieram. na kafe jest sporo dziewczyn, którym plasteki się odklejają. myślę że to wina kosmetyków. ja ze swoim chodze na basen, do łaźni parowej, na bicze szkockie i wszystko jest ok. jedyna wada że skóra dookoła się brudzi. a zabezpieczona jesteś od razu, chbya że weźmiesz nie od pierwszego dnia cyklu a od trzeciego (czasem ginekolodzy tak zalecają) to wtedy dopiero od drugiego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoniaK
Wybieram sie do ginekologa po te plasterki. Powiedzcie mi czy one nie odklejają sie? Jak wyglada sprawa kąpieli? Mam je sciagac czy jak..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka-a
Chcialam sie zapytac ile kosztuja takie plastry i najaki czas one wystarczaja i ogolnie cos na ten tamet!!!Z gory dziekiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molloka
hej stokrotko!plasterki kosztuja od 45 do 60 zł, to w zalezność w jakiej aptece kupujesz, a opakowanie jest na 28 dni czyli zwykły cykl.w opakowaniu są trzy plasterki które przyklejasz na 7 dni każdy a potem robisz 7 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczzka
a jak to jest z tym fałdowaniem plasterka?bo jak mam na brzuchu to jest bardziej "pognieciony' niz na ramieniu czy barku?czy to ma jakis wpływ na jego skutecznść bo wiem że może sie troszke skręcić ale nie wiem jak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
uzywalam plastrow kilka miesiecy i wrocilam do tabletek, bo mialam dosc schiz, ze zaraz sie cos odklei i ciaglego sprawdzania czy jest na swoim miejscu, zdecydowanie wole raz dziennie brac tabletke, mniej nerwow mnie to kosztuje plaster przyklejalam zawsze na ramieniu, na zmiane, skore mialam czysta, dokladnie wysuszona i nigdy nie smarowalam jej zadnymi balsamami ani niczym innym, a mimo to plaster zawsze odklejal sie na rogach, poza tym klej z niego wyplywal i dookola plastra skora byla zasmarowana, zrezygnowalam z nich po tym, jak na silowni plaster po prostu odpadl poza tym czytalam gdzies, ze w organizmie zostaje wiecej hormonow przy stosowaniu plastrow niz w przypadku tabletek, mimo ze plaster ma mniej hormonow, to sa one wchlaniane przez skore, a poniewaz tabletka przechodzi przez watrobe itd, to wiecej zostaje wydalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×