Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

a ja dzisiaj dostałam pieska z fisher price za kody z pampersów !!! Fajny !!!Ale na razie go schowam bo Sebek szybko by go zepsuł bo teraz wszystkim rzuca, a jak zacznie chodzić to bęzie jak znalazł, bedzie go sobie ciągnął za ten sznureczek. Oczywiście to nie oznacza że schowam go i tyle. Tylko pobawimy się nim razem do czasu do czasu. Dziękuje jeszcze raz wszystkim którzy wspomogli mnie kodami !!!! I na poprawienie humoru byłam dzisiaj na zakupach !!!! I kupiłam dużo rzeczy sobie do ubrania !!! (oczywiście wydałam kupę kasy ale czasami trzeba zaszaleć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Dziewczyny wysłałam Wam zdjecia. Prosze tylko dać znać czy doszły. Mam pewne wątpliwości co do swoich umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Sylwia 30 dziekujemy za zdjęcia są superasne agus7 ale fajnie Ci z tymi zakupami, ja byłam wczoraj i nic sobie nie kupiłam :( , juz nie wiem czy ja jestem wybredna czy akurat nic ciekawego nie było Moieszkam w radomiu a tu za dużego wyboru nie ma pare sklepów na krzyż i to w kazdym to samo buuuuuuu Ale za to wczoraj kupilismy kubciowi spacerówkę "maclaren techno" typu parasolka Sylwek sie na nia uprał ja myśle ze kubcio jest jeszcze zamały do niej ale on ma inne zdanie mi sie podobał chicco ponee ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
Eli dzieki za zdjecia, napewno Kamilkowi się w zoo podobało, my się z tydzień wybieramy.Kamilek rośnie jak na drożdzach i pierwszy raz widziałam twojego męża na zdjeciach. Aguś7 czasem trzeba sobie czymś humorek poprawic, ja narazie mam dietke i juz 2 kg schudłam a jak schudne 6 to idę też na zakupy w nagrodę. nie jestem gruba bo mam 70 kg ale do wagi sprzed ciązy brakuje 5 kg! więc trzeba coś ze sobą zrobić a jak już nie karmię więc teraz dopiero mogę. Wogóle to mam dylmat kiedy z Laura po polsku zacząć rozmawiać, bo ona po niemiecku rozumie już a jak teraZ JESZcze polski dojdzie to się obawiam że zacznie pożniej mówić, bo rozumieć pewnie będzie tylko nie bedzie odpowiadać, co radziccie więc moje ekspertki... a u nas wczoraj było 38 stopni.szaleństwo, Laurunia marudził, niechciała spać ale jak o 22 usnęła to potem się na mleczko jescze zbudziła i od 24 do 7 spała!!pierwszy raz i o 7 dostała szybko mleko i do 9 spała dalej, boże jak bym sie cieszyła jakby ona wkoncu nocki przesypiała. Ktoraś pisala o książce Każde dziecko może się nauczyć spać, też ją przeczytałam, wydaje sie pomocna ale w praktyce jest różnie no to zmykam, dzis tez do pracy ide, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-dzięki za zdjęcia.Widać że Kamilkowi bardzo sie podobały zwierzaczki w ZOO.Fajne to zdjęcie jak jesteś w dyby zakuta :) My chyba w tą niedzielę sie wybierzemy.Wpadłam na ten pomysł po obejrzeniu zdjęć które mi przysłałaś :) No ale zobaczymy co mąż na to i czy pogoda dopisze (mam nadzieje że duchoty nie będzie bo do ZOO mamy jednak kawałek drogi) Sylwia30-ja zdjęć nie dostałam :( agus7-ale Ci fajnie.Jak ja marze o takich porządnych zakupach! Już tak dawno nic specjalnie sobie nie kupowałam :( Sylmag-oglądałam w internecie waszą spacerówkę.Bardzo fajna moim zdaniem.Trudno powiedziec czy za duża dla Kubcia bo tak na zdjęciu to nie widać zbyt dobrze jak to ona sie wielkością prezentuje.Ja też już marze o spacerówce.Wszystkie z Was już pokupowały a my nadal z tą kolumbryną wielką się męczymy.Niestety narazie nie kupię bo mamy inne wydatkie,póki co ta starczy a jak już będe kupowac to taka porządną więc będe musiałą wydać troche grosza. celebre23-rzeczywiście dylemat z tą nauką języków.Sama nie miała bym pojęcia kiedy zacząć polski wprowadzać.Może poprostu jak pokazujesz jej jakąś rzecz to nazwij ją po polsku i po niemiecku.chociaż wtedy to mozę jej się zacznie plątać..już sama nie wiem... No nic.Uciekam.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Ewunia21 juz sie poprawiłam, wysłalam Ci fotki Delphi wysłalas zdjecia swojej córeczki (za co dziekuje) no i mojej Kalinki, czy mam sie doszukiwać podobieństwa czy to tylko pomyłka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia30-zdjęcia doszły.Bardzo dziękuję! Kalinka urocza! Ja dziś postaram się wysłać zdjęcia naszej Wiktorcia tylko najpierw musze je zrobić :) Teraz mała śpi,jak wstanie to zje i czeka ją sesja fotograficzna :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Eli już jestem.Byliśmy na weekend nad morzem:), a dokładnie w Krynicy Morskiej. Bardzo fajnie było, tylko strasznie jest tam drogo.Za pokój z łazienką zapłaciliśmy 180 zł/dobę. Mamy trochę nowych fotek, więc jak będę mieć chwile czasu to podeślę. Jak zobaczyłam ile mam postów do przeczytania to się aż przestraszyłam.Po powrocie jak zwykle pranie, sprzątanie, gotowanie i nie miałam czasu żeby się do Was odezwać, a jeszcze wczoraj zakładali nam klimatyzacje w domu i miałam taki syf że lepiej nie pytajcie. Teraz tylko musze uważać na temperaturę w domu, żeby Malucha nie przeziębić. Eli jak się czuje Kamilek?? Czy po tym upadku wszystko dobrze?? Jak powiedziałam mojemu mężowi że Mały spadł to tez miał do mnie pretensje. Ewunia mój urząd skarbowy mieścił się naprzeciwko Twojego, a teraz mi go przenieśli na Jagielońską, więc mam z Małym troche drogi. A jeszcze te panie które przyjmują w okienkach są takie miłe, że odechciewa się cokolwiek załatwiać. Eli co do zupek to ostatnio wyczytałam że trzeba dodawać do ugotowanej zupki masło lub oliwe i jeszcze raz to zagotować. Moze wiesz coś o tym bo ja do tej pory nie dawałam oliwy ani masła. Ania30 ja jadam kalafior i fasolkę. Nasz Stefcio uwielbia podróżować, jak w niedzielę wracaliśmy z nad morze to zajęło nam to prawie cały dzień, bo jeszcze wstąpiliśmy na Grunwald. Eli wpisuj linków ile wlezie bo ja to sobie zawsze dodaje do ulubionych , a później jak mam czas to czytam. Eli dziękuję za fotki, Kamis jest już bardzo dużym chłopczykiem i bajecznie wygląda w okularkach. Podoba mi się bardzo kolor Twoich ścian:) Agus krew była pobierana z żyły. Flowers dzięki za fotki.Fajne jest to na motorze, może będzie jakimś rajdowcem?? Megji jak wygląda takie badanie?? Szkoda że to takie drogie. Celebre dziękuję za fotki. Mam do ciebie pytanie czy wakacje w Niemczech samemu organizowane są dużo droższe od tych w Polsce?? Thefly ja to raczej udziału w tym konkursie nie wezmę, bo mój syncio rzadko kiedy ma wyjściową skórę:(Czemu nie wychodzi Ci logowanie?? Zarejestrowałaś się?? Nam lekarka kazała dawac Szkrabowi witd nawet teraz w te upały po ostatniej wizycie.Powiedziało że ciemiączko w ogóle nie zarasta. Co Wam lekarki mówią o ciemiączkach?? Ona ja kupiłam na wiosne buciki i mam nadzieję że na jesień będą dobre. Takie Ala adidaski. Natomiast na lato nie zamierzam kupować sandałków, bo mój zuch chadza prawie cały czas z gołymi stopami. Ewcia Tobie również dziękuję za zdjęcia. Twoja córa ma bujną czuprynkę. Myślę że ten Babilon który podajesz chyba jej nie służy albo po prostu musi się przyzwyczaić organizm.Ja też mam problem z kupkami Malucha. Jest nadal na piersi i dostaje zupki, kaszki i soczki. Problem w tym że pomimo takiego jedzonka trudno jest mu zrobić kupkę, bo jest bardzo zbita. Może któraś z Was wie dlaczego tak jest. Eli u moich rodziców jest pies i jak poszłam ze Stefciem jak miał jakieś cztery miesiące to wyszłam na moment do kuchni do mamy, a Stefcio został w pokoju w nosidle na podłodze bo się bujał. Wyobraź sobie jakie zrobiłam oczy jak weszłam do pokoju i zobaczyłam że Diament (tak ma na imię mój pies, który jest u rodziców niestety) stoi z tyłu nosidła i liże Małego po głowie:) Sylmag dziękuję za zdjęcia. Fajny ten pensjonat. Masz może tam telefon?? Bo my w sierpniu będziemy się gdzieś wybierać na wakacje, więc może tam pojedziemy. Ania ja waże 60kg, tylko brzuch mógłby być mniejszy. Bo odkąd urodziłam to mam taką oponkę. Agus jak fajnie Twój synek wygląda w baseniku. Ja też chce żeby mój mógł się tak pokąpać. Eli skąd te dzisiejsze zdjęcia?? Jakiś park?? Sylwia ja nie dostałam zdjęć od Ciebie. Kobiety kończę i idę gotować obiad, bo jak mąż wróci z pracy to będzie wściekły że nic do jedzenia nie ma. Postaram się dziś lub jutro wysłać fotki. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś krótko . ... Więc tak... to niestety nie ZOO. Nie mamy tu Zoo nad czym ubolewam. To taki mini ogród zologiczny- kilka kóz, dwa strusie, kilka owiec, indyki, króliki, konik... taka atrakcja dla dzieciaków. A dziś wyśle wam zdjątka znad wody. To tez nietstey nie jeziro bo takiego tez nie mamy :( tylko taka \"atrapa jeziora\" :) Sylwia 30 dostałąm zdjęcia:) Dostałam tez od Delphi 31 i Ani 30. wszystkie panny rosną , że az miło patrzeć :) Celebre czytałąm w jakiejsc gazecieo dzieciach artykuł o takich dzieciach dwujęzycznych i zapamiętałam przykłąd rodzinki gdzie robili tak- mama Polka od poczatku rozmawiała z dzieckiem po polsku a tata - Anglik chyba - tylko po angielsku. dziecko sie podobno w mig obu języków nauczyło i nawet mu się nie myliło z kim jak ma rozmawiac. Ja myślę, ze dzieic sa inteligentne i tylko nam się wydaje , że to trudne ;) Mały marudzi wiec zmykam. Odezwę sie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam jeszcze co Tygrsyciaaa naskrobała. fajnie, ze tak dużo :) Tygrysicaa spróbuj mu dawać suszoną śliwke Gerbera. U nas świetnie działa na kupy. Naprawdę polecam. Spróbuj,, najwyżej odstawisz jak cos bedzie nie tak. Odnosnie butów to ostatnio w tv widzialam program gdzie mówili, ze buciki kupowac nalezy dziecku mozliwie jak najpóźniej i zeby nosiło je jak najmniej. Tygrysica nie wiem czy zagotowywac z tym masłem albo oliwą. Ja nie gotuję. Dodaję do ciepłej ( nie gorącej) zupki trochę masła i tyle. Postaram sie wysłać fotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-dziękuję za zdjęcia.Kamilek jak zwykle cudowny! Tyle zdjęć nam przesyłasz że aż miło! Ja postanowiłam się zrewanżowac i też przed chwilką wysłałam-niestety nie są dobrej jakości bo z telefonu robione i niekótre malutkie (bo mąż niestety nie ustawił dobrze rozdzielczości nad czym troche ubolewam bo ładniejsze i bardziej wyraźne chciałam Wam wysłać ale nic straconego- w niedzielę będzie w domu to go dopadne z tymi zdjęciam :) ) To tyle.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia 21 znowu nie doszły :( Jak wysyłasz do mnie to zawsze wysyłaj dwa . Drugi zawsze dochodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
Eli i Ewunia 21 dzieki za zdjęcia.oglądam zawszez zaciekawieniem. tygrysicaaa dobrze że już jesteście cali i zdrowi, a wakacje same organizowane w niemczech pewnie wyjdzie trochę drożej niż w Polsce bo dojazd, pokój za 2 os około 170 zł ze śniadaniem, i gałka loda ponad 2 zł, obiad jakiś to 30, 40 za napojem no Niemcy są drogie , a juz w sierpniu moje dwie koleżanki przyjezdzają mnie odwiedzić, strasznie się cieszę.a pozatym to nic u nas ciekawego. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobyście wiedziały co u nas słychać to wklejam Wam post który napisałam na forum Alergie, tam dziewczyny próbują mi pomóc coś z tym za małym wapniem u Adulka. a ja nie mam siły juz pisać więcej na razie. \"A więc ja tez uważam że na chodzenie jest za wcześnie, niestety za bardzo mu uległam już od poczatku z tym prowadzaniem, staniem i sadzaniem i teraz zbieram żniwa. Płacze bardzo ale mam nadzieję że to kwestia paru dni. Jeżeli chodzi o rodzaj zleconego wapna to jest to calcium carbonium 200 w dawce mam dawać 2x1/2. Wybrałam się do tej ortopedy bo jak byliśmy wczesniej tzn. jak miał 3 mc-e to jedno bioderko miał słabsze (IA, a drugie IB) i zaprosiła nas na kontrol za pół roku wtedy. Całe szczęście że nie dała recepty na wapno, w ten sposób byłam dziś u pediatry, która odmówiła przepisania wapna przed zobaczeniem wyników, tak jak wspominała jedna z Was - fosforu i wapna w krwi. I zaznaczyła że takie sobie podawanie wapna moze zaszkodzić na nerki. No u nas to szczegónie by było nie wskazane bo Adulek (9kg, 50 centyl) jest pod kontrolą nefrologa ze wzg na powiększone miedniczki nerkowe. Potwierdziła też ze to raczej niemozliwe żeby było za mało wapna bo i w nutramigenie i w sinlacu jest jego wystarczająca ilość. Chyba że moje mleko było w nie bardzo ubogie (karmiłam do 8 mc-a, aczkolwiek od 5 mc-a było to mieszane karmienie z nutramigenem). Może i tak bo dietę trzymałam ostrą. Jeżeli wyniki wyjdą złe (tfu, tfu) to mamy zgłosić się do Centrum Zdrowia Dziecka bo tam jest jakas specjalistyczna poradnia właśnie od tej gospodarki wapienno-fosf) Rehabilitacji też mu nie zleciła bo niby najpierw chce zobaczyć wyniki. Jutro jedziemy na pobranie krwi.\" No właśnie mam nadzieje że pobieranie krwi bedzie wyglądać mniej dramatycznie niż u Was, wysyłam do srodka małego z tatusiem, ja wejde jak już mi serce pęknie od jego płakania co modlę się - nas ominie. --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 30 - dostałam twoje zdjęciam, Kalinka jest śliczniutka !!!To pierwsze zdjęcie w wóziu jest super !!1 ania 30 - twoja Natalka też cudo !!! Fajnie wyglądała w tym pontoniku !!! Ma też słodziutki uśmiech ! eli -a ta kara za obżarstwo to słusznie ? hahaha! widzę że też byliście w plenerze. aw tym zoo to Kamilek chyba miał gdzieś pozowanie do zdjęć, przecież nie po to tam przyszedł . Bardziej interesowały go zwierzaki ! ewunia 21- zdjęcia fajne , szkoda że faktycznie małe bo akurat te są piękne ! Ja też na razie nie kupiłam spacerówki, i walczę z tym wózkiem , Podobno jest wielofunkcyjny czyli moge go przerobić na spacerówkę ale jakoś mi się nie podoba. Zobaczę bo na razie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-wysłałam jeszcze raz do Ciebie zdjęcia.Mam nadzieje że tym razem dojdą.Buziaczki.Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ta suszona śliwka to jakiś deserek czy to się tak poprostu nazywa??Dziękuję za zdjęcia:)Jaki masz program do obróbki fotek?? Ewa dzięki za fotki. Celebre te ceny które podałaś sa porównywalne z tymi z Krynicy Morskiej. Thefly życzę powodenia na pobraniu krwi i jakiejś wykojarzonej siostry przy pobieraniu. Kobitki wysłałam Wam fotki, jeśli któraś nie dostała to piszcie.Są dwie tury zdjęć. Miłej nocki.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus 7 on tak oglądał te zwierzaki , że z niemal sty zdjec tylko z 5 można było wysłac bo nie jest na nich tyłem ;) Tygrysicaaa ja nie obrabiam zdjęc. Pewnie pytas zo ten program , o którym pisała Flowers, który poleciałm jej do zmniejszania? Koncze bo may mi ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszona śliwka Gerbera to taki mały słoiczek ( 80 gram) o nazwie \"suszone śliwki\". Nie jest to deserek. Skład : suszone śliwki(28%) i woda. Wiem, że Hipp tez ma suszone sliwki w ofercie ale ja ma mniejszy dostęp do Hippa poz atym jestem z Gerbera zadowolona. I odpowiada mi mały słoiczek- zwykle dzielę zawartośc na połowe i daję jak lek a nie jak jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli właśnie o ten program pytam.Poszukam u nas tego słoiczka, ale pewnie skończy się na kupnie w supermarkecie. Mam kolejny problem z Maluchem.Od paru dni strasznie drapie się po ptaszku, jest to wprost nie dozniesienia dla niego.Nie wiem co robić.Może któraś ma podobny problem lub miała i wie jak sobie z nim poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
tygrysicaaa dzieki za zdjecia, fajnie było sobie na morze popatrzeć bo dawno nie byłam. mówisz za Stefcia ptaszek swedzi, bo Laura ma wargi sromowe zaczerwienione ale nie pupe, dziwne i byliśmy u lekarza i powiedzial ze przez upał i to nic złego, tylko cynkiem samrować ale ją to nie swędzi więc nie wiem co ci powiedzieć, ja bym do lekarza poszła, bo może jakies bakterie z wody morkiej albo innej załapał, nic nie wiadomo a napewno są kremy na to i dziecko się nie będzie męczyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program do zmniejszania zdjęć:http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=33618 To jest stronka z linkiem skąd ten program sciagnąć i jak zmieejsza się zdjęcia. Dzięki niemu łatwiej będzie wam wysyłać. Ja z niego nie korzystam bo ja korzystam z outlooka i tam przy wysyłaniu jest mozliwośc zaznaczenia opcji zmniejszania automatycznego zdjec i z tej funkcji zawsze korzystam. Dostałam kołysanki utulanki i juz Kolusio przy nich zasnął. :) Fajne. Zadowolona jestem. Tygrysicaa my nie mielismy problemu ze swedzącym siusiakiem. Odpukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×