Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość mama szczesciara
Dziewczyny dostałyscie zdjecia Mikusia? chyba cos mi nawala skrzynka. Megji Twoja skrzynka chyba jest zapchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji wreszcie dotarły fotki.Bardzo mi się podobają zdjęcia z dwoma Małymi Szkrabami. Flowers dziękuję za fotki. Agus i takie i takie pasują Ci włosy.Czy Ty obcinałaś włosy Sebusiowi??Fajnie wyglądają te dwa ząbki:) Eli czego Ty chcesz od swojego wyglądu.Jesteś jedną z najchudszych na forum.Zobaczyłabyś moją opone, to byś się przeraziła:0 Thefly Ty też pogratuluj mężowi.Ja miałam chęć na ten fotelik deltim, ale teraz chyba się musze zastanowić nad innym jak piszesz że tak głowa spada do przodu przy spaniu. Ewunia jak chcesz to ja Ci oddam parę kilo:) Mama szczęściara takie tabletki są podobno bardzo niezdrowe.Mamy takie same kosze na zabawki, tylko Stefcio ma ich dużo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha . bo ja wam wysłam takie zdjecia aby jak najmniej było widac ten mój Bebzon ;) Ostatnio kolegha zobacyzł mnie po 3 latach niewidzenia i powiedział powaznie \" o, widze, że braciszek w drodze\".Bez komentarza... Juz podpatrzyłąm i wiem jak Klusek siada. Z pozycji na brzuszku podnosi się do pozycji raczkującej a następnie siada. Fajnie :) A wcozraj zrobił podobno klilka raczkujących kroczków. Niestety widzial to tylko mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama szczesciara-dziekuje za fotki! Maluch super śliczny! Dziękuję za gratulacje-przekażę mężowi.Co do kawy to ja też taką polewajke codziennie wypijam jedną.co do tych tabletke odhcuddzających to powiem Wam że moja mama kiedyś brała i tak jej waga spadła ale nie mogła później bardzo długo nawet grama przytyć.Teraz-po ok.10 latach udało jej się troche wrócić do dawnej wagi chociaż to już nie to samo więc ja chyba nie polecam ale może to zależy od tego jak silne są te tabletki.Myslę że jakbym miała nadwagę-co niestety (?) mi nie grozi to raczej chodziła bym na basen,do sauny,piła bym dużo przed jedzeniem,biegała,ćwiczyła itd ale napewno nie tabletki. Tygrisico-a mogła byś e-mailem te kilogramy przesłac? ;) Poproszę tak z 10kg jak masz do oddania (chociaż pewnie nie :( bo na fotkach woglwe nie widać że masz jakiś ich nadmiar ) Dziewczyny dziś weszłam na forum Termin na luty 2006 i one już nastukały ponad 400stron ale myślę że to zależy jakie mamy trafiają na forum.Jeśli takie niepracujące albo takie co mają więcej czasu w pracy i kompa z netem to łatwiej.U nas dużo dizewczyn pracowało w ciąży. No to tyle.Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia 21 a widziałas ile nastukały tegoroczne październikówny? 239! A rok nas dzieli! Nudzi mi się. Przyslijcie fotki to będe mialą co robić. ( tzn miałabym co robic ale mi się nie chce a maz się zjamuje synkiem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie zobacyzlam ze chodiz o luty 2006. No to faktycznie napisały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jedenaście dziewczyn ma swoje strony w albumie. ( Megji czekam na Twoje zdjecie z małym bo strona istnieje bez Twojego zdjęcia). Kto chce się znaleźć na kolejnej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pierwszych butach dla maluszka (na dole tej stronki z linka) Podaje bo przymierzam się do kupna bucików i zastanawiam się kiedy to zrobić-chodzi o takie buciki juz do chodzenia,wygodne,odpowiednie dla stopki,takie które kształtują stopke dziecka.Dobrze że przeczytałam bo w kilku kwestiach się myliłam. http://www.dzieckook.pl/rozwoj/rozw_6m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo-tam też jest o szczoteczkach do zębów :) A na www.bartek.pl jest fajna kolekcja bucików-co prawda drogie (ok 100zł) ale fajne.Ja sama zgłupiałam bo wszystkie takie ładne że nie wiadomo które wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Właśnie zobaczyłam swój błąd ;) Podałam Wam www.bartek.pl a to strona zakładów mięsnych i ubojni ;) Prawidłowy adres to www.bartek.com.pl Sorki za pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia z 6kg to by się znalazło do oddania, szczególnie z brzucha. Eli ja rezerwuje 13 strone:) Czekam właśnie aż mąż zamontuje drzwi do łazienki, bo chce wykąpać Stefcia, a okazało się że mamy krzywą futrynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia21 niestety to nie moj wieczor panienski tylko mojej kolezanki:)I rozniez gratulacje awansu twojej drugiej polowce:) Z fotelikami to chyba przy kazdym spada glowa ja niewiem jakiej firmy mam bo maz kupowal w tesco ale jak zasnie to tez leci mu glowa,no ale w sumie pomyslcie jak zasniecie na siedzaco to chyba kazdemu glowa leci. A co do oponki na brzuchu to ostatnio moj maz mowil ze jestem oszukana troszke:)bo jak chodze wyprostowana to szczupla jestem a jak usiade to falda z cyckami sie zlewa:)))ale mnie to nie razi i niemam czasu na odchudzanie,a jak mam apetyt na slodkie to sobie pozwalam bo od razu wiecej sil przybywa i(kalorii) :P Maly dzisiaj zrobil mi niespodzianke,siedzial na tapczanie i spadla mu pilka i tak sie za nia ogladal,ze ciekawosc wziela gore i maly hyc na nogi sie podniusl:)wreszcie jakis maly postepik:)) Moj maz jak zwykle dzisiaj charuje wpadl aby na obiad i poszedl do 22:00bidak widac,ze wymeczony a jeszcze musi robic i to caly czas przy kompie on kiedys oslepnie!!a ja z nudow o 17tej wzielam malego do babci niechcialam,zeby zasnol a babcia go wytarmosila,ze po mleczku zasnol jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki! Megji zjecia Pawelka dotarly:) agus uwazam,ze dobrze ci w prostych i w kreconych wlosach,w kreconych wydaje mi sie,ze odejmuje Ci pare latek:) Musze zagotowac sloiki z buraczkami a mi sie juz nic niechce,najchetniej poszlabym spac:)ale kuchnia wola :ratunku,posprzataj mnie :)) hmm a wogle to bym sobie zimne piwo wypila,tylko niema kto isc do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie w sprawie fryzurki bo dzisiaj nie mogłam na siebie patrzeć. A to wszystko przez to że jak umyłam włosy to nie dałam odźywki i zrobiło mi się siano z którego nic się nie dało stworzyć .Wyglądałam strasznie !!!! ewunia - tak to jest z tymi awansami, że niby ok ale trzeba dłużej pracować. Ale głowa do góry, może tylko tak ciężko będzie na początku a potem może się coś zmieni. Albo weekendy będą tylko dla Was !!!Życzę Wam tego !!! tygrysica - nie obcianałam jeszcze włosów Sebkowi bo nie ma za bardzo co. A co łysol ? i dostałam zdjęcie, zaraz wklejam !!! mama szczęsciara - super ten twój synio !!! Fajnie się smieje że zaraz człowiekowi się pychol uśmiecha !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ile w tym prawdy ale do roku czasu sie nie obcina dzieciom wloskow i niewiem czy to zabobon,poprotu tak slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
kochane!! wrocilam z pracy pozno, jestem padnieta do tego jutrzejszy przyjazd kolezanki, wiec mam mnostwo jeszcze do zrobienia, wybaczcie ze sie to tak ułożyło, ale słowo daje nie dam rady tak częto do niedzieli zaglądać. dzieki za wszystkie nowe zdjecia, jak koleżanka pojedzie to poślę nasze zdjęcia i te do albumiku też, aż mi głupio że ja nic nie robie a inne z was wkładają w to całe srece, serdecznie dzięki wszystkim którzy się tym zajmują dozobaczenia a i fotelik to albo z römera albo z concorda lub maksi cosi kupimy bo one sa z atestami adac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - ok to czekam na zdjęcia !!! Nie mam jeszcze żadnego odzewu od sylmag, ania30, karenki, agucha29, wagi, sylwia30, frezja, asia20, dota28, ewcia26, stysia74 Czekam z niecerpliwością na zdjęcia , i jak na razie strasznie mi sie to podoba, i chętnie już bym wam go wysłała bo chciałabym już się tym albumem z wami podzielić .A jak się wam spodoba to kto wie ? Wiem że wiele z nas nie ma bo jesteśmy na wakacjach , dlatego poczekam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja wam juz jakies zdjecia wlasnie poslalam, mam nadzieje ze doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie dostałam celebre ale czekam , może dopiero idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeszcze raz napiszę, eli tworzy album z aktualnymi zdjęciami naszych dzieci, a ja album z pierwszymi zdjęciami po porodzie. Więc jak ktoś jest chętny to proszę przysyłajcie zdjęcia. A jak ktoś chce być w albumie a teraz nie ma jak wysłać albo itp. to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre rozumiem, że to od Ciebie wczoraj dostałam zdjęcia? Jestes w ciązy :) czyto stare zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre super te zdjecia ale ja poprosze aktualne zdjęcia do albumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
aktualne tez wysle ale pomyslalam ze te starsze wysle bo mnie nie widzialayscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmag
Megji zjecia Pawelka dotarly i od may szczęściary tez mamy zdjecia My kupilismy fotelik dletim -mały podróżnik, jak bedziecie kupowały fotelik to wazne jest z czego jest zrobiny tzn jaki ma materiał wierzchni ten co my kupilismy to jakieś stuczne dzidostwo mały sie w nim tak poci nieważne, że chłodno na dworzu, czy klima działa, także warto na to zwrócic uwagę. w poprzednim foteliku nie było tego problemy mielismy bebecara pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, troche was aniedbalam, bo oliver mi sie troche ozchorowal i przez dwa dni mial ponad 39 stopni goraczki. lezalam tylko z nim w lozku bo plakal sam i niechcia sam lezec czy spac. bylismy wczoraj rowniez u lekarza i oto dane do tabelki oliver wazy 9385 g i 75 cm. odezwe sie pozniej ok bo maly marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..2z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..2z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 9,5M 9200..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.2z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500..2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950g.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 9M 7350..2z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9M 11400..68cm..1z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 10000 72 cm..4z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 8M 13000...86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..6z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×