Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

czesc dziewczyny.w koncu mam czas zeby do was zajrzec. Odprowadzilam mojego pierworodnego do przedszkola:) niestety nie obylo sie bez lez:( dziekuje ze pamietacie o nas i przysylacie nam zdjecia i infornacje o chacie.wogole ze pamietacie o nas🌼 niestety postow nie bede miala czasu przeczytac za duzo ich:( co u nas nowego? Zuzka raczkuje , duzo opowiada i sie smieje.Zabkow narazie tyle ile bylo ruchliwa niemozliwie(synus taki nie byl)wszedzie jej pelno . Oj jakos mi pusto bez Szymcia, cisz i spokoj....Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Paniom :) U nas dzis ładniejsza pogoda, wiec zaraz uciekam na spacerek. Ania30- ja daje Natalce mleko z kartonu już od dawna, może od 2 miesiecy, nigy nic jej nie było ( przegotowuję je) Na początku dawałąm takie chude, lub rozcieńczałąm z woda. A teraz to nawet 3,2 % gotuje i robię kaszki. Dziewczyny czasem mam wrażenie, ze za mało urozmaicam dietę mojej małej, bo ciągle to mleko i zupka i jakieś owoce. Co Wy podajecie pociechom ? Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..2z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..10,5M 8600 ... 73cm..1z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5..6900...70 cm..3z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie ja daję przeróżne rzeczy, ostatnio nawet naleśniki z nami jadl :) Mniej więcej takie rzeczy dostaje: kaszki : kukurydziana, ryżowa, manna - ale kaskzi rzadko bo nie lubi Mleka nie lubi :( i nie chce pić :( nabiał: jogutr naturalny, twarog, serki , śmietana, smietanka, ser żółty przeróżne warzywa wiele równych owoców pieczywo ryż, makaron, platki ryżowe mięso- najróżniejsze gotowane ostatnio jajecznica z całego jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly mój na codzien w domu ubierany jest wyłącznie w body - na długi lub krótki rękaw i rajstopki lub jakies spodenki wygodne ale to rzadziej bo zaraz sciąga skarpety. Nie ubieram go cieplej bo sama chodze w bluzce na ramiączka i jest mi ciepło - 24 stopnie. Jak było lato i byly upały to mimo ze się czołgał całymi dniami to ubieralam go wyłacznie w body na krótki rękaw.Jak mi się zdarzyło ubrac mu rajstopki to się pocił. Nigdy nie chorował. dzieciaki sa teraz bardzo ruchliwe wiec lepiej ubrac je lżej niz za ciepło. Maggie a codo ubierania na dwór.... ja jeszcze niw wychodizłam z małym teraz przy 12 stopniach . Ale przy 18 ubieram go - rajstopki i spodenki, buciki, body na długi rękaw i jakas cieplejsza bluza ( nie kurtka tylko bluzka), czepeczka. Przy 12 założyłabym kurteczkę. Generalnie ubieram go podobnie jak siebie. Jak jest zimno to nieznacznie cieplej niz siebie. Zaraz przyjdzie ta nianka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karen ka do mnie doszedl meil bez zalacznikow:( Ja ubieram malego podobnie do siebie jak wychodzimy,oczywiscie do tego czapka i kurtka,rajstopki musze kupic bo mi wyrosl,wiec narazie skarpetki,a w domu ma body na naramkach,na to jakas bluzeczka cienka z dlugim rekawe,skarpetki i spodenki i nie jest zmarzniety ani spocony. Tez mam czasem wrazenie,ze maly ma biedne to jedzenie,ale jak probowalam go uczyc jesc chlebka to skonczylo sie wymiotami,makaron przelknie nitki ale jak ma za geste jedzenie to konczy sie wymiotami,on je z apetytem wodniste pokarmy co mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wole rodzic niz wyslylac zdjecia z mojego kompa. Przynajmniej to pierwsze sprawniej idzie ;) ;) ;) Od pol godziny probuje i nic. Wysyla mi i owszem ale bez zalacznikow czyli zdjec. Probuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff udalo sie dota ale od Ciebie dostaje info zwrotne ze skrzynka jest przepelniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
witam!! Eli a skad masz ta nianke, bo jakos mi umknelo, a moze pislas wczesniej i jak czesto bedzie przychodzic bo ja tez sie zastanawiam ale moze nad au pair dziewczyna mala nasza e tez juz chlebek czasem z maselkiem i nawet jej tez ostatnio banana dalam, ale tak to nic wiecej niz obiadek, kaszke i gruszki czy brzoskwinie narazie nie podaje, serek i jogurt oraz miod nie powinno sie dzieciom podawac a ja dmucham na zimne, ale ostatnio troche loda doastal a i jej strasznie smakowal. to tyle , zajrze potem znowu milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karen ka fotki doszly:)Olek zawsze usmiechniety chlopczyk:) celebre ja malemu daje tez jogurty,serki,danonki i nic malemu nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre mleka nie można niby podawac do roku, tzn nie powinno się. Jogurty, twrożki są w słoiczkach dla dzieci od 6-tego czy 7-ego m-ca. A mleko krowie- jestpo prostu alergizujące dlatego powinno się wstrzymac z podawaniem te 12 miesięcy ale jak dziecku nic nie jest to jak się poda wczesniej to tez się nic nie stanie. Kiedys mleka modyfkikowanego nie było i noworodki dostawały czesto mleko krowie. Nie mówię ze to dobrze ale jak 10-11 miesięczne dziecko takie mleko dostanie to naprawde tragedi nie ma . Chociaż uwazam, ze dobrze jest się wstrzymac i podawac modyfikowane bo ono jest zmodyfkikowane specjalnie pod potrzeby takich malóchów. A o opiekunce już się rozpisywałam. Od października wracam do pracy wiec byłam zmuszona kogoś wziać. Niestety :( Wysłalam wam najnowszą wersję albumu uzupelniona o zdjecia Karenki i Olka. Agus 7 daj znak zycia.... Dota 28 no Ty chyba juz wróciłaś???? czas najwyższy bo juz dzwonek w szkole dzwoni.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunka była dzisiaj 2 godziny. Postanowiłam , że poczatkowo ten czas będzie krótki zeby Kamil się jej przyjrzał i oswoił a później wraz z biegiem mieisąca będe go wydłużac, będe ją wysyłac z nim na spacer albo samą z nim zostawiać. ( jejku :( ) Kamil od razu do niej poszedl na ręce. Ale po pół minuty się rozpłakał. Chyba mu się z kims pomyliła i dopiero później się zorientował ;) Ale potem było naprawde spoko. Prowadzała go za rączki a on się cieszył aż piszczał. W sumie to juz po 5 minutach jej pobytu w domu wyszłam do kuchni zostawijąc ich samych na chwilę i spoedziewajac się płaczu a on siedział z nia i się bawił w najlepsze! Ogólnie w dniu dzisiejszym jestem umierkowanie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
U nas narazie dwie drzemki tj. jedna ok.12 przewaznie 1,5 godz. i druga ok.18 godz. snu.Z jedzeniem odkąd daję małej różne niby zabawki zjada wszystko i mam wrażenie że zjadłaby więcej.Ja też zaczęłam podawać danonki,czasem bułkę z masłem bo nie zawsze chce,pozatym codziennie sloiczek owoców z twarożkiem albo jogurtem-bardzo lubi.A tak to to co wczesniej czyli kaszki różne,obiadki różne ze słoiczków Meggie o to pytała więc to odpowiedź dla niej. W domku Natalcia chodzi w kaftaniczku i śpioszkach,dobiera się do szufladek a zwłaszcza do jednej także włożyłam tam dla niej trochę zabawek i ma radość przy ich wyciąganiu,teraz też smyrdusia się tu koło mnie. Jest jednak inna rzecz która mnie niepokoi mianowicie Natalka nie lubi jeździć ani w wózku ani samochodem,wytrzymuje max. 15-20 min kiedy to sie zmieni? Musze konczyc bo mala zrobila jak to mowi moj maz dzyt dzyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
dziewczyny pdoaje do tabelk aktualne dane :) Laura waga 7500 g , 70 cm, 5 zabkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
czesc Tydzien temu wrocilysmy z urlopu w Polsce i dziecka nie poznaje.. zywe, ze hejj :) raczkuje, wstaje trzymajac sie krzesla, otwiera szuflady.. wszedzie jej pelno.. teraz ma nowy trik:stoi, trzyma sie czegos jedna reke, a druga cos juz kombinuje, sciaga itd. Dzis w kuchni chwyciala sie moich spodni i co ja zrobilam krok do przodu to ona tez. A usmiech miala na twarzy, ze az serce miekknie :D Lekarz mowil, ze za malo wazy, ale wypije pelne 4 butelki mleka po 7 lyzeczek i do tego 4 lyzeczki kaszki Sinlac zawsze dodaje.. plus obiad, kaszka, owoce, ciastka.. Teraz wprowadzam powoli zoltko i nie widze zadnej reakcji alergicznej :) Wiec dodam pochodne melka i makaron za jakis czas. Zamowilam z Fisher Price hipopotama: jak ten tu http://www.allegro.pl/item124553022_fisher_price_chodzik_jezdzik_hipopotam_z_usa.html czytalam o nim super opinie.Tradycyjnego chodzika nie mam, bo jestem przeciwniczka wmuszania dzieciom co nie wstaja, nei siedza itd( znam takie przypadki) ich na sile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Stefanek zaczął stawać na nóżki w łóżeczku. Ostatnio w kuchni chciał spróbować wstać trzymając się taboretu, ale upadł razem z nim na podłogę. Jak widzicie mój synek robi duże postępy i chyba nie będę się przejmować że tak późno, bo to po prostu jego tempo. Zapomniałam Wam napisać że jak byliśmy w górach to Mały miał super skórę i jadłam nabiał, nic mu nie wyskakiwało. Po powrocie z jego skórą jest lepiej. I wiem skąd brały się te krosty na nogach i rękach. Wszystkiemu winna nasza wykładzina w dużym pokoju. Jak będzie tylko okazja to zmienimy ją na panele albo deskę. Eli bardzo dziękuję za album. Jest bardzo piękny. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na to przedsięwzięcie. Sylmag bardzo fajny ten prezent od dziadków:). Dziewczyny jak poczytałam te wasze niektóre posty to japa ze śmiechu mi się nie zamykała:) Ania ja też nie mam jako takiego okresu. Od 2 miesięcy mam tak że mam ni to plamienie ni okres przez jakieś trzy dni później przerwa półtorej miesiąca i znów to plamienie. Lekarka powiedziała że to okres powraca i musze być cierpliwa. Agus ja też się piszę na album. U nas nie będzie dużo zdjęć z pierwszych miesięcy bo jak wiesz Stefanek nie wyglądał wtedy najlepiej. Ewcia mój tata też po zawala jakieś dwa lata już i chyba ten sam lek przyjmował. Flowers gratuluję pierwszego ząbka. Sylwia chodzisz już na fitness?? Eli i Thefly spóźnione życzenia urodzinowe. 🌻 kwiat] 🌻 Aha i od Thefly nie dostałam zdjęć z konikem:(. Ania byliśmy w Kotlinie Kłodzkiej, a dokładnie w Kłodzku mieszkaliśmy. Prawie w ogóle nas tam nie było, przyjeżdżaliśmy tylko na spanie. Zwiedziliśmy Pragę, czeskie Zoo, kopalnie w Wieliczce, Kaplice Czaszek w Czermnej i dużo innych rzeczy. Prześle Wam fotki, bo mamy ich bardzo dużo. Eli za ile zamierzasz sprzedać te karty?? Bo ja jestem nimi zainteresowana tylko jak będzie w miarę przystępna cena. I jak byś mogła to prześlij nowa tabelkę z danymi. Karenka ja przeczytałam prawie 400 postów, przez ta moja ostatnią nieobecność. Ale było warto czytać. To na tyle dziewczyny. Ide spać bo już późno. Nadrobiłam już wszystkie zaległości, ale znów chyba przez weekend się nie odezwę, bo prawdopodobnie wyjeżdżamy na mazury. Papa i miłej nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..2z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..10,5M 8600 ... 73cm..1z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaa sprzedaję karty bo brak gotówki przyciska to przeszukalam mieszkanie w poszukiwaniu co by tu sprzedac.... telewizor nie... komputer BROŃ BOŻE!... obrazy nie... ;) wiec sprzedaję karty i zalezy mi aby wziąc jaknajwiecej. jak widzisz teraz aukcja zatrzymała się na 41 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica czekamy z niecierpliwością na zdjęcia,muszą byc super skoro tak wiele udało wam sie zwiedzić,jak Stefanek znosi podróże,ale pewnie dobrze skoro często wyjeżdżacie.Faktycznie miałas dużo do przeczytania,ile nocek zarwałaś żeby wszystko nadrobić-żartuję mam nadzieję że zadnej ,u dzieci nic nie nalezy przyspieszać na siłę,także masz rację takie tempo i tak ma być a czy to wazne czy tydzień wczesniej czy później zaczną wstawać czy chodzić najwazniejsze zeby były zdrowe. Ja tez jestem ciekawa czy Sylwia zapisała się na fitnes? Pozdrowionka na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ostatni bardzo malo mam czasu, bo maly nie spi mi po nocach. Plakal mi ostatnio do 3 w nocy. Az koncu posmarowalam mu zelem zabki i pomoglo, wiec chyba nam sie zeby znowu pokaza. U nas pogoda sie poprawila, wiec tez wychodzimy czesciej na spacery. U nas sa dwie drzemki o 10-11 i trwa okolo 1 godziny i druga o 13-14 i trwa 2 godz, ostatnio to sie i ja rowniez z nim klade spac bo jestem taka niewyspana. Jesli chodzi o jedzonko to nasz maly juz jadl juz z nami spagetti i nalesniki, kartofelki. Daje mu duzo do posakowania jesli nie jest pikantne lub zbyt mocno przypieczone. ostatnio nawet nam dosyc przytyl bo mu sie buska troche zaokraglila a brzuszek sie odstajacy zrobil:) Eli my z mezem tez duzo przez internet sprzedajemy. Raz zrobilismy w piwnicy porzadek i 200 euro zarobilismy przez wystawienie na aukcje:), wiec sie opacalo:) to tyle u nas milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Tygrysicaaa i Ania30 postanowilam, że na fitness zaczne uczęszczać jak mała skonczy roczek. Mam nadzieje, ze jeszcze bedzie mi sie chcialo :) fitnes jakos przezyje ale co ja mam zrobic szef na przelomie wrzesnia i października chce mnie wyslac na 3 dni do skierniewic na szkolenie hmmm... tu dopiero mam problem :( U nas ostatni tez problemy ze snem nocnym, tragedia. Mała potrafi sie budzic 10 razy i płacze, no to ja ją na rece a ona sie wygina prezy. Często jest też trach no i fufa, o1 czasami 2 w nocy idziemy do lazieni myc pupsko. Cieszcy mnie tylko to, że Kalinka sie za bardzo nie rozbudza i w miare szybko usypia ponownie. Mamy mału sukces w przestawieniu na bebiko. Mieszam małej swoj pokarm z sztucznym mlekiem dosypuje kleik ryzowy i mała wcina to jak sie patrzy :) oczywiscie proporcje co kilka dni zwiekszam aż zupelnie nie przejdziemy na bebiko a cyca zostawimy sobie na deser:) U nas sa rowniez dwie drzemki jedns ok 10 trwa 1,5-2h i druga ok 14-15 rowniez trwa ok 1,5-2h oczywiscie 2h to w porywach :) My w zasadzie nie mamy problemu z jedzeniem, owszem bywaja dni, ze mala nie chce jesc ale nastepnego dnia wszystko nadrabia. Odkąd moze siedziec, jest sadzana w samochodowym foteliku w narożniku kuchennym i towrzysze nam przy posilkach. Ostatnio zrobił sie z niej maly smakosz, jak juz cos wezmie do buzi i jej smakuje to kwituje to pojekiwaniem, mruczeniem i mlaskaniem, tak wiec wszystkimi (oczywiscie mozliwymi) posiłkami musze sie z nia dzielic :) Postaram sie Wam przesłac filmik na którym delektuje sie jabłuszkiem. A teraz życzę spokojnej nocy i sama też zarz popedze do sypialni :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wielki sukces!!! Pierwsza całkowicie przespana noc! U nas tez dwie drzemki ale u nas jesna koło godziny a druga obowiązkowo 2 albo wiecej. wczoraj spał 3 godziny a druga drzemkę 1,15 a mimo to w nocy spał jak zabity :D Uciekam. Chcialam się tylko tą nocą pochwalić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisala do mnie ... YALU! Cytuje tu fragment jej maila.: (...) Eli bardzo Cie prosze podziekuj ode mnie wszystkim Dziewczynom za zdjecia Dzieciaczkow i pozdrow je ode mnie i od Daniela - strasznie mi przyjemnie ogladac te wszystkie zdjecia :))) a teraz jak otworzylam poczte po kilku miesiacach nieczytania to jest niesamowite uczucie ogladac jak sie zmieniaja i rozwijaja te nasze Bobaski :)))) Przecudniaste te wszystkie Maluszki :D Mam nadzieje, ze nie wyrzucicie mojego maila ze swoich skrzynek i nadal bedziecie wysylac zdjecia. Ja obiecuje, ze bede sprawdzac skrzynke regularnie i juz teraz sie zrewanzuje wysylajac zdjecia Daniela. Jezeli chcesz mozesz je rozeslac Dziewczynom (gdyby mialy ochote zobaczyc jak teraz wyglada). Dzieki za pamiec i jeszcze raz sorki, ze sie nie odezwalam wczesniej. pozdrowienia dla wszystkich yalu Dostalismy ich zdjęcia . Kto chce abym je wysłala prosze mi dac znać. ( Wiem, ze nie wszystkie z was będą zainteresowane bo znaczna częsc po prostu Yalu nie poznała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli to dobrze że pierwsze koty za płoty z opiekunką :) ona24 - a może zamiast sinlaca dodawaj małej kaszkę kukurydzianą ryżową lub pszenną bo szczerze mówiąc tam w sinlacu jest strasznie dużo cukru (zreszta sama spróbuj) a poza tym mało dodajesz bo ja małemu do jednego posiłku z sinlaciem dziennie to daję 7 łyżeczek +cały słoik owoców i to do wody a nie do mleka dodane bo to jest posiłek zamiast mleka i tak zaleca producent. karen ka - mi tez włosy lecą na potegę choć u ciebie to pewnie tez przez sterydy, mi żadne odzywki ani skrzyp w witaminach narazie nie pomagają :( a tak tęsknię za swoimi włosiskami. Olek duuuży już chłopak ojej kiedy on tak urósł .... ania30 a co to jest dzyt dzyt :) ? a to tygrysicaa jaka podróźniczka patrzccie znów wyjeżdża :) całusy dla Stefanka świetnie ze ze skórą lepiej faktycznie tez bym ci sugerowała wypierniczenie wykładziny gdybym o niej wiedziała :D u nas panele (ale wolałabym deski) i terakota i odkąd dywany itp poszły w odstawkę ja tez mam się duzo lepiej. A ty Karen ko pewnie też nie masz porozkładanych ze wzg na astmę ??? a co do adulka na koniku to mówi adulek ze koniecznie stefanek musi to zobaczyc wiec mama przesle mamie :) Eli ja poprosze o zdjecia daniela Yalu choć szczerze mówiąc odkąd jej nie ma na forum to ja swoje przestałam jej wysyłać tak wiec teraz będę miała okazję żeby w końcu to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
Daje tez grysik badz kaszke ryzowa, bo mam eszcze 2 opak, Bobovity z POlski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
A owoce to miksuje z suchrakami badz ciastkami dla dzeici w tym wieku Alete albo Hipp, ale lekarz radzil mi oddawac tez mleka modyfikowanego. Z dodawaneim kaszki to nowosc dla mnie, bo mysle, ze to deserek powinien byc lzejszy ciut na trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
Kochane mamy!!! Ponawiam moja prosbe, bo kilka z Was pomogla juz ostatnim razem i wiem, ze sa tu dobre serduszka Teraz Erwinek potrzebuje ubranek na jesien i zime roz. 80-86 cm. Jesli ktoras z Was ma takowe prosze o kontakt ze mna na maila: abbypl@buziaczek.pl Pragne tez goraca podziekowac za nadeslana juz pomoc dla malego !!!! stary tekst: Mam rodzine w tym wojewodztwie.. dokladnie kolo Piotrkowo-Kujawskiego na zapadlej wsi. Zona mojego kuzyna dwa miesiac temu urodzila synka. Zyje z mezem z pracy w polu i tego co zarobia na zwierzetach, ktore hoduja. Od polowy ciazy miala krwawienia i przelezala duzo w szpitalu. Synek ur bardzo watly. Ona jest jest wykorzystywana przez swoich tesciow do wszystkich ciezkich robot. Nie maja za wiele pieniedzy. Jej rodzina tez nie,bo jej matka zmarla ( ma macoche) i 11 rodzenstwa.Pisze w jej imieniu. Czy ktos jest w stanie wspomoc Anie rzeczami, zabawkami dla malego badz czymkolwiek???? Prosze Was mamy.. pomozcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byliśmy dzis z męzem na grzybach. Jejku! Całymi reklamówkami wynosilismy z lasu prawdziwki giganty! Na takie miejsce trafilismy! Jedziemy a ja mówię \" tu się zatrzymaj, wygląda mi na las prawdziwkowy\" Alez miałam nosa! Nie wiem ile ich było 30? 40? A wszystkie takie wypasione! SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli jesli mozesz to przeslij mi zdjecia od Yalu. Wlasnie dzisiaj o niej myslalam i mialam zapytac na forum Thefly czy ma z nia kontakt na tym drugim forum o ktorym kiedys pisala. A jesli tak to co tam u niej slychac. Gratuluje przespanej nocy! Dziekuje Ci za album. Niestety nie udalo mi sie go otworzyc, bo moj komp odczytuje go jako dokument uszkodzony. Jestem pewna ze on jest w porzadku tylko moj komputer jest szurniety wiec pozniej poprosze meza niech posprawdza co jest nie tak. Thefly u nas zadnych dywanow i wykladzin nie ma a to z racji klimatu. Przy takich temperaturach po prostu sie nie sprawdzaja. Np Olek jeszcze teraz zasuwa w krotkich spodenkach po plytkach, ktorymi wylozone sa podlogi w calym mieszkaniu. Dla mnie to tez wygoda. Pozamiatam szybciutko, przejade mopem i mam spokoj. Tygrysicaa ja nie zartowalam gdy pisalam ze pewnie wczesniej niz w grudniu nie znajde czasu na czytanie zaleglosci. Bo tak jak pisalam w poprzednim poscie: raz ze Olek dostaje zajawki gdy mnie widzi przy kompie a dwa wykorzystujemy cieple dni i czasami nawet 3 razy dziennie idziemy na spacer, a gdy on spi mam tyle innych rzeczy do zrobienia ze na net pozostaje juz niewiele czasu. Chociaz wiem ze dla chcacego nic trudnego. Eli a wracajc jeszcze do zarwanych nocy to czym byly spowodowane u Was? Nie pamietam czy Wam o tym pisalam, ale od chwili gdy Olek zaczal sam siadac czyli mial wtedy 8,5 miesiaca praktycznie zaczely sie nocne kabarety. Kuzynka mi powiedziala ze mi „ktos na dzieciaka urok rzucil bo sie za bardzo cieszylam z jego super snu”. Jego sen zamienil sie w taniec po lozeczku w akompaniamencie jekow, mruczenia, zawodzenia, itd. Dzialo sie to glownie z spiacym Olkiem w roli glownej, ale my rodzice, bohaterzy grugoplanowi mielismy nocki z glowy. Bo te jego mruczanda przechdzily czasami w placz i wtedy trzeba bylo poglaskac po glowce, podrapac po pleckach, pobujac kilka minut w spacerowce itd. Dla mnie to byla zgroza, bo wszystkie noce od urodzenia Olka przespalam jak susel a tu taki placek. Najgorsze bylo nawet nie to ze moj sen mial podklad muzyczny w postaci mruczanda Olka ale to ze on wstawal o 7 rano a czasmi nawet o 6.30. Dla mnie starej sowy to srodek nocy!!!!! I tak jak Wam pisalam w poprzednim poscie zaczelismy stosowac homeopatie. Nie dosc ze budzi sie 1-2 razy to od 3 dni wstaje o 9 !!!! Jestem tak wyspana ze moglabym obdzielac snem wszystkich wokol. Wierze ze to homeopatia tak zadzialala, bo 2,5 miesiaca ciezkich nocy ktore po zastosowaniu kropelek z dnia na dzien robily sie coraz spokojniejesze i dluzsze to chyba nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli jesli mozesz to przeslij mi zdjecia od Yalu. Wlasnie dzisiaj o niej myslalam i mialam zapytac na forum Thefly czy ma z nia kontakt na tym drugim forum o ktorym kiedys pisala. A jesli tak to co tam u niej slychac. Gratuluje przespanej nocy! Dziekuje Ci za album. Niestety nie udalo mi sie go otworzyc, bo moj komp odczytuje go jako dokument uszkodzony. Jestem pewna ze on jest w porzadku tylko moj komputer jest szurniety wiec pozniej poprosze meza niech posprawdza co jest nie tak. Thefly u nas zadnych dywanow i wykladzin nie ma a to z racji klimatu. Przy takich temperaturach po prostu sie nie sprawdzaja. Np Olek jeszcze teraz zasuwa w krotkich spodenkach po plytkach, ktorymi wylozone sa podlogi w calym mieszkaniu. Dla mnie to tez wygoda. Pozamiatam szybciutko, przejade mopem i mam spokoj. Tygrysicaa ja nie zartowalam gdy pisalam ze pewnie wczesniej niz w grudniu nie znajde czasu na czytanie zaleglosci. Bo tak jak pisalam w poprzednim poscie: raz ze Olek dostaje zajawki gdy mnie widzi przy kompie a dwa wykorzystujemy cieple dni i czasami nawet 3 razy dziennie idziemy na spacer, a gdy on spi mam tyle innych rzeczy do zrobienia ze na net pozostaje juz niewiele czasu. Chociaz wiem ze dla chcacego nic trudnego. Eli a wracajc jeszcze do zarwanych nocy to czym byly spowodowane u Was? Nie pamietam czy Wam o tym pisalam, ale od chwili gdy Olek zaczal sam siadac czyli mial wtedy 8,5 miesiaca praktycznie zaczely sie nocne kabarety. Kuzynka mi powiedziala ze mi „ktos na dzieciaka urok rzucil bo sie za bardzo cieszylam z jego super snu”. Jego sen zamienil sie w taniec po lozeczku w akompaniamencie jekow, mruczenia, zawodzenia, itd. Dzialo sie to glownie z spiacym Olkiem w roli glownej, ale my rodzice, bohaterzy grugoplanowi mielismy nocki z glowy. Bo te jego mruczanda przechdzily czasami w placz i wtedy trzeba bylo poglaskac po glowce, podrapac po pleckach, pobujac kilka minut w spacerowce itd. Dla mnie to byla zgroza, bo wszystkie noce od urodzenia Olka przespalam jak susel a tu taki placek. Najgorsze bylo nawet nie to ze moj sen mial podklad muzyczny w postaci mruczanda Olka ale to ze on wstawal o 7 rano a czasmi nawet o 6.30. Dla mnie starej sowy to srodek nocy!!!!! I tak jak Wam pisalam w poprzednim poscie zaczelismy stosowac homeopatie. Nie dosc ze budzi sie 1-2 razy to od 3 dni wstaje o 9 !!!! Jestem tak wyspana ze moglabym obdzielac snem wszystkich wokol. Wierze ze to homeopatia tak zadzialala, bo 2,5 miesiaca ciezkich nocy ktore po zastosowaniu kropelek z dnia na dzien robily sie coraz spokojniejesze i dluzsze to chyba nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×