Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Karen ka a może te jęki u was w nocy to ząbki, które by chcieły juz wyjsc a nie mogą? My od urodzenia nie przespalismy w całości ZADNEJ nocy całej. Cudowne były te gdy budził,się raz. Częste te gdy 7-8.... Ostatnio bardzo poprawił się sen małego. Było ciepło i w ramach testu nie przykrywałam go na noc niczym. Ja spałam po nos przykryta ciepłym kocem a on w samym pajacyku . Spał pieknie- 1 , maksymalnie 2 pobudki! Później się schłodziło- tzn 24 stopnie ;) Ja spię w piżamie przykryta kołdrą po same uszy wiec i jego (ubranego w pajacyka) przykryłam kołderką . Znów powróciły pobudki. Tej nocy spał w samym body na długi rękaw ( gołe nózki) i w cienkim śpiworku. Spał jak zabity. Piszesz, że Olek budził się o 6-tej. Mój Kamil budził się przez pewien dłuższy czas o 4.30 codzinnie! Jak zaczął budzić się o 5-tej to odetchnęlismy :D Teraz budzi się około 7-ej i jestem wniebowzięta :D Zdjęcia wyślę jak tylko dotrę do domu. Jestem u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wróciłam do domu , teraz (może nie dzisiaj postaram się nadrobić wszystko)i będę na bieżąco. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli i ja jestem naczelną grzybiarką kraju :D tzn. byliśmy dziś i równiez obficie nas las przywitał a mnie nie mógł mąż wyciągnać z zagajnika bo ja na czworakach zapierniczałam coraz dalej i dalej spocona w ortalionowej wiatróweczcece i mega smiesznym zielonym kapeluszu :) ale słoiczków w sumie wyszło mało bo 6 tylko no i sosik obowiązkowo agus - dobrze że już jesteś :) pozdr dla Ciebie i Sebka a teraz idę spać zła jak cholera bo wrrrrr mąż mi się z bratem napił i chodzi upierdliwy po chałupie wszystkie moje słowa przekręcając, tak się witali po 2 miesięcznej nieobecności brata w kraju .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
witam!! bylismy na wycieczce 2 dniowej we Freiburgu, było super. Laura była u babci i przespała tam całą nockę, ale tej nocy jak wcześniej jedna pobudka ale i tak dobrze bo spi do 7 a potem o 8 znowu idzie spac bo jej się oczy kleją że muszę ja zawsze położyć. Karen ka dzieki za zdjecia, po raz pierwszy moglam was zobaczyc!!!super usmich ma Oluś, bomba!! Karen ka a jak z astmą u was wygląda, ma ktoś w rodzinie wogóle i kiedy były pierwsze objawy Olka...bo moj maz ma tez i sie boje ze mala to odziedziczy kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Wróciliśmy wczoraj z mazur z wielkim koszem grzybów i jeszcze z połową siatki, także jestem zarobiona wekami. I odrazu napisze dla Was ostrzeżenie. UWAŻAJCIE NA KLESZCZE!!! Ja miałam dwa, mąż trzy i nie Stefcia niestety nie ominęło:( Wczoraj stwierdziłam że jestem wyrodną matką, bo go zabrałam na grzyby. Najśmieszniejsze jest to że te kleszcze zaatakowały nas po grzybach kiedy wracaliśmy samochodem do domu, a w lesie byliśmy tak opatuleni, że pot się lał po dupie. Jestem tego pewna, bo po przyjściu z lasu oglądałam wszystkich bardzo dokładnie. Boję się że teraz może wyjść ta choroba u kogoś z nas. Muszę obserwować te miejsca do sześciu tyg. Jedyne co z tych grzybów mnie pociesz to to że znalazłam gigant grzyba. Kapelusz miał taki jak średni garnek i nawet zjadliwy, prawdziwek albo podgrzybek mylą mi sią te grzyby. Obiecuje że niedługo prześlę fotki, bo musze je tylko zmniejszyć. Ania Stefcio znosi podróże super.Nocki nawet jednej nie zarwałam do czytania, za to wczoraj nad czyszczeniem grzybów siedziałam do 2 w nocy. Sylwia a szef wie że masz małe dziecko?? Eli ja poproszę zdjęcia Yalu. To na tyle i postaram się zajrzeć jak skończe te cholerne grzyby (dobrze że mąż mi pomaga, bo inaczej to te 7kg poszło by do kosza). Całuski dla dzieciątek.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicaa no własnie ja ze wzg na kleszcze nie brałam Adulka bo wśród znajomych dwie osoby mają borelioze :( u nas nie znalazłam po powrocie ale mam taką fobię że dziś tez coraz sprawdzam różne miejsca bo mnie wszystko swędzi i boję się że gdzies te kleszczysko wlazło no i gratuluję grzybobrania ja już wspominałam z 3 toreb wyszło mi tylko 6 słoików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata mial parę lat temu borelioze od kleszcza. Mialąm w życiu chyba setki kleszczy ale na szczęscie choroba mnie ominęła. Musze tez nas dokładnie obejrzec bo szczerze mówiac to nie oglądalam. Kamila do lasu nie braliśmy. Tygrysicaa ja pierwszy raz byłam na grzbach w lesie jak miałam może z miesiac :) Moja mama taka grzybiara ze ze mną na rękach miesiąc po porodzie po lesie ganiała ;) Sylwia 30 odnosnie tego wyjazdu na szkolenie na 3 dni to jest taki przepis , że pracodawca nie ma prawa wysyłac Cię BEZ TWOJEJ ZGODY na jakiekolwiek szkolenie poza miejsce zamieszkania dopóki Twoje dziecko nie skoncyz 3 lat. Nie może rownież CHYBA zatrudniac w nadgodzinach i godzinach nocnych . Pewnie Ewcia 26 będzie wiedziala dokładnie bo ona się na tych sprawach zna :) Tylko weź tu takiemu szefowi powiedz , że się nie zgadzasz.... Eh, co za życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak eli masz racje że szef nie moze jej wysłac na szkolenie,. Ja licze na 3 miesięczną odprawe w związku z tym przepisem bo nie moga mnie zmusić do stanowiska w Warsaw po wychowawczym (tu zlikwidowana palcówka) właśnie ze wzg na małe dziecko, tak wiec będą musieli mnie zwolnić no i wtedy własnie dają odprawę ale to zobaczymy w marcu jak wyjdzie. a u nas wyklarowała się sytuacja pod tytułem \"za mało wapna dziecko ma nie pozwalać chodzić i nie prowadzac\" tzn. mam wyniki z wapna w moczu i po konsultacji z nefrologiem uspokoiła mnie ze biorą pod uwagę ilość wapna jakie dostaje dobowo w jedzeniu i jego wage to jak najbardziej ok. Tak wiec sztuczne wapno moge oddać babie jadze - pani ortopedzie a Adulowi mam dawać 1 kropelkę z powrotem wit D3 ot tyle spokojne me serce już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nocek u nas to ja juz tu nawet nie zdaję relacji bo jest standardzik pobudka z płaczem 0.30 potem o 4 na mleko i płakanie albo i nie przed zaśnięciem no i o 6.15 witamy świat na równych nogach. Poniewaz lubię grać dużo w gry komputerowe to jak ta moja mała glista zasypia w ciągu dnia to mam przed oczami tych bohaterów z gier komputerowych którzy przechodząc do następnego sektora mają dodawane szybko punkciki albo doładowywaną energię - to Adulowi tez tak punkciki lecą żeby za chwilę wsta ć i matkę zajeździć. To tak w żartobliwym tonie Wam napisałam jak ja się czuję jak ten ludzik szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkiem mamusie W niedzielę wróciliśmy z urlopu i muszę nadrobić zaległości w firmie ale po malutku zaczynam czytać co ciekawego napisałyście a jest tego sporo. Pozdrawiam Gratuluję przespanych nocy Ka renka co to za lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica gratulacje za zbiory grzybów zwłaszcza za tego olbrzyma,oby tylko te kleszcze nie dały już o sobie znaku. Thefly pytałaś niedawno co to dżyt,dżyt to my tak nazywamy kupkę,to taki nasz domowy slogan. Sylwia naprawdę masz kłopot z tym wyjazdem ,trudno podjąć decyzję w takiej sytuacji. Moja mała tu myszkuje wiec za dużo nie napiszę,bo wywaliła coś z szafki na szczęście to tylko stare gazety. A GUS fajnie że już jesteś,dobrze ze sie odezwalas. Pozdrowionka dla dzieci i dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocek, u nas był czas kiedy Natalka przesypiała ładnie całe nocki, ale ostatnio znowu kursujemy do niej po omacku, bo jest głodna. Próbuję podawać jej bardziej treściwe jedzonko na kolację, ale to nie pomaga, bo kiszki marsza grają zazwyczaj ok 3 rano. Poza tym czasami właśnie w śrdku nocy zbiera jej się na kupkę i też jest ciekawie. Poza tym moja mała chyba niezłe trawienie, potrafi zrobić 5 kup dziennie- nie wiem czy to normalne.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Witam Gratulacje udanego grzybobrani. Ja wogóle sie nie znam na grzybach. Co do nocek to u nas przez jakis czas były nocki przesypiane a teraz i co 2 godz potrafi sie budzic. a to cyca a to smok mu wypadł i zabki dokuczaja. Dziewczyny wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy (w zakładzie w którym kiedys byłam na stazu) i po rozmowie zwszystko wskazuje na to ze od pazdziernika mogłabym zaczac. nie wiem co mam robic?Chciałabym z jednej strony a z drugiej szkoda mi Michałka zostawic :( Obecnie mam zasiłek dla bezrobotnych do lutego a potem tylko pobory meza zostana, z praca ciezko wiec moze druga taka szansa sie nie zdarzyc. Wiecie Michał nauczył sie jesc kanapki. rano zje cała miche kaszki i jeszcze moja kanapke wcina. zreszta jak zobaczy ze cos jemy to on tez chce, smoka wyjmuje i otwiera buzie. Zreszta sucha bułke tez "opyli". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szczesciara
Miki mama witam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki mama zapraszamy do nas. Widze że troszke pusto na forum. Grzyby prawie zakończone. Dziś na obiad żeberka w sosie grzybowym, a wczoraj była zupa grzybowa.Odezwę się później, bo musze lecieć po książki dla Łukiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia30
Dziewczyny to prawda, że mam WIELKI problem z tym szkoleniem. Moje szefostwo (bo to małżeństwo) wiedzą, ze mam dzidzie no ale co z tego...:( a i o przepisach też mam pojęcie. Nasza hurtownia należy do konsorcjum i robia takie szkolenia co 3 miesiace na dwoch juz nie bylam no ale nie wiem co bedzie teraz. Może cos wymysle tuz przed szkoleniem, zawsze jest ktos kto moze pojechac za mnie. Miałam jeszcze pomysl, ze mała pojedzie ze mna i z moja mama (mąż tradycyjnie nie dostanie urlopu) no ale okolice nie specjalnie atrakcyjnie turystycznie wiec z wyjazdu nici. A o nockach nawet nic nie mowie... jedna wielka masakra no ale mam nadzieje że przed małej osiemnastka jeszcze sie wyspie ;) Ja również proszę o zdjęcia Yalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc grzybiarki i reszta :) :) Niezle jestescie. Ja to na grzybach to tak sie znam ze wiem tylko ze te czerowne w biale kropki niekoniecznie sa najlepszym pomyslem na niedzielny obiad ;) ;) ;) Witaj Miki mamo :) Eli dzieki za zdjecia. Wiesz ja jestem pewna ze to w duzej mierze wina zebow. Bo chyba pisalam wczesniej ze golym okiem widac ich 8 od dluzszego czasu. No a jesli chodzi o spanie to nadal wyrozbierani jestesmy jak kurczaki do rosolu, oczywiscie bez zadnego przykrycia. Jest cieplo. Nie tak upalnie jak miesiac temu, ale w sam raz. Megji tak jak pisalam sa to leki homeopatyczne w postaci kuleczek. My dostalismy do stosowania CHAMOMILLA VULGARIS 15 CH oraz CALCAREA CARBONICA OSTREARUM 30 CH. To pierwsze to rumianek.( Dowiedzialam sie od farmaceuty ze rumianek w postaci tych wszystkich rozpuszczanych herbatek nie ma zadnego dzialania uspokajajacego bo z prawdziwym rumiankiem ma niewiele wspolnego a wrecz przeciwnie - pobudza, bo jest slodzony.) Stosujemy to tak ze po 10 kuleczek kazdego z lekow rozpuszczam w ok 20-30 ml wody i zakraplaczem podaje Olkowi na jezyk. Homeopatia dziala w ten sposob. Czyli gdyby to wypil na raz to nie byloby efektu. A na podanie mu kuleczek pod jezyk jest za maly. Poczatkowo mielismy rozpuszczac to w 50 ml wody i podawac przez caly dzien. Efekt byl taki ze Olek zaczal mi za bardzo spac w ciagu dnia. I moja pediatra (ktora rowniez jest za tym zeby najpierw sprobowac delikatniejszych metod) powiedziala ze moge to rozpuscic w mniejszej ilosci wody i zaczac podawac poznym popoludniem i wieczorem. I tak robimy. I dziala to niesamowicie. Bo jak wspomnialam w poprzednich postach z nocy na noc jest coraz lepiej. A dzisiajesza noc byla ta przespana bez zadnej pobudki od 20.50 do 8 rano! A wczoraj byla tylko jedna pobudka, dostal troche wody do picia i spal dalej. A musze podkreslic ze to byla noc kiedy pojawil sie 3 zabek wiec musial czuc spory dyskomfort a nawet nie jeknal. Jestem swiecie przekonana ze ta terapia mu pomaga bo efekty pojawily sie juz ok 4 dni po pierwszym podaniu i nadal sie utrzymuja. A przeciez Olek nie przespal zadnej nocy od ponad 2 miesiecy!! Thefly moze ty tez bys sprobowala? Na pewno Adulkowi nie zaszkodzisz. Celebre tylko ja (na szczescie!!!!!) mam astme. Olek zdrowy jak dab. I oby tak zostalo. Astmy jako takiej sie nie dziedziczy ale sklonnoc owszem. (moja babcia miala astme) I dlatego trzeba bardzo uwazac na wszelki infekcje drog oddechowych. Zle leczone moga spowodowac astme. Tak bylo u mnie. Mialam 15 lat gdy zlapalam zapalenie oskrzeli ktore nie reagowalo na zaddne antybiotyki, masci, banki, lezenie i wygrzewanie itd. Po 4 miesiacach samo przeszlo ale zostawilo astme na pamiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mama! Witamy :) Zapraszamy! Mam nadzieję, że bedzie Ci tu u nas miło i że będziesz sie z nami dobrze czuła. Celebre i Mama Szczęściara, wy się juz chyba zadomowiłyście prawda? :) Ale duzo napisałyście! Strasznie się cieszę! Ostatnio całymi dniami nie mam netu i prawie mnie tu nie ma. Co do nocek- to jedna się dobra trafila i znów wrócilismy do nocnych pobudek :( To chyba tyle... Wpadnę póżniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..3z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..10,5M 8600 ... 73cm..1z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 6,5M 9150..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Miki mamo poprosze Cie o podanie mi danych do tabelki to zraz Cie tam umieścimy :) Kiedy urodziłas? Jakie jets imię dziecka? Ile wazyło i mierzyło w chwili narodzin a ile teraz? I ile ma zabków? Jelsi chcesz mozesz się tez z nami podzielic wiadomosciami o sobie- skąd jestes? Ile masz lat? Jak masz na imię? Czy to twoje pierwsze dziecko? Może podasz numer gg? A może podasz adres e-mail? wszystko całkowicie dobrowolne. A może chcesz sie pochwalic nam swojją dzidzią wysylajac nam zdjęcia? A tak w ogóle to trafiłas do nas dzis przypadkiem czy czytujesz nas od dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, czy jest tu ktoś o tak późnej porze?? Wyszło nam 14 średnich słoików marynowanych grzybów:), trzy sporawe druty suszonych i z 10 torebek mrożonych do sosów i zupy. Jutro chyba będe zaczynać robić paprykę marynowaną, bo tata przyniesie nam 35kg. Zapomniałam Wam napisać że wygraliśmy tamten przetarg, który rozpisywałam w sierpniu. Eli nie dostałam fotek Yalu, czy wysłałaś je do mnie??I nie dostałam również nowej tabelki o którą chyba prosiłam. Miłej nocki i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
nie mam zbytnio czasu sie udzielac, bo wlasnie robie przetwory z ogorkow na zime.. z chilli, z musztarda, z cebulka, marchewka, papryka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaa wysyłam zdjęcia Yalu tylko osobom , które poproszą. Juz Ci wysyłam. Co do tabelki - nie sprecyzowałas o którą Ci chodzi i myslałam, ze chodzi Ci o aktualizację tabelki z danymi dzieciaków i taką zamiesciłam. Zaraz wyslę Ci naszą. Kto chce jeszcze zdjecia od Yalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja poprosze zdjecia yalu. tak Eli juz sie zadomowiłam, jak wstaje to zawsze wlaczam kompa i czytam posty, juz sie uzależniłam od was!!! a karen ka to dobrze ze Olus nie ma astmy bo ja tez sie o Laure boje, bo niekiedy ma nosek zatkany itp. tygrysicaaaa jaki przeterg wygraliście bo nie wiem nic Mama szczeęściaraLaura tez juz chlebek z masełkeimje i jej straszenie smakuje dzis przyjezdzaja moi rodzice do nas na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wpisz proszę Pawełka dane do tabelki 10,5 M waga 1030g dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 10M 7350.68cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 10M 7300...69cm..3z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 11M 11300...79 cm..3z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..10,5M 8600 ... 73cm..1z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 10M 8900...76cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 10M 9300..73cm...8z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 9M 7790.68,5cm.6z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 8,5M 9000..70cm..4z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000..50cm 10M 9385..75cm..8z •Mama szczęściara.10.10.Michałek.🌻..3950.57cm 9,5M 9750.73cm..2z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 9M 7500..72cm..2z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..3z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 10M 7500..75cm..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA 🌻 .. 3700.. 55 cm.10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 9,5M 11400..77cm..2z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 3360..35 cm 10,5M 1030..2z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 10,5..7500...70 cm..5z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 11000 82 cm..6z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 9,5M 12700…86cm..8z •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 8M 7900..73cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 8,5M 8500..6 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 8M 9300. 75cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kamil juz przybrał i ważył 9700 z teraz znów 9300. martwić się? Megji jak sen synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli to źle się sprecyzowałam, sory. Tabelka i zdjęcia doszły, bardzo dziękuję za wysłanie. Celebre miesiąc temu rozpisywałam przetarg do urzędu i wygraliśmy go, więc się bardzo ciesze, bo będzie troszke kasiorki. Eli nie martw się. Ja nie wiem nawet ile mój waży, ale wydaje mi się że nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×