Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asieńkaaa

lumpeksy-Kraków

Polecane posty

Gość asieńkaaa

czy ktoś zna dobre lumpeksy w Krakowie???? potrzebuje fajne jeansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam drogę od poczty glownej w strone Kazimierza :) i najlepiej wybrac sie na rajd po lumpeksach w poniedzialek, bo w ten dzien najczesciej sa dostawy. powodzenia na łowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam drogę od poczty glownej w strone Kazimierza :) i najlepiej wybrac sie na rajd po lumpeksach w poniedzialek, bo w ten dzien najczesciej sa dostawy. powodzenia na łowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam drogę od poczty glownej w strone Kazimierza :) i najlepiej wybrac sie na rajd po lumpeksach w poniedzialek, bo w ten dzien najczesciej sa dostawy. powodzenia na łowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
Już pisłąm pod innym topikiem. Najlepszy jest Baliciej (to tam gdzie giełda RTV) jest duuuuży i nie drogi ale trzba poszperać. Kiedy tam idę zawsze coś fajnego wyszperam. Dośc dobre couchy są na Karmelickiej, w tej bramie gdzie torebki, tak mniej więcej w połowie, po lewej stronie idąc od rynku albo na Basztowej w bramie obok LOT'u. Tyle że tam za spodnie dałam 35 złotych a na Balickiej 15. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
ul. Piłsudskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOZNA
ul starowislna i plac centralny w hucie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela84
Mój ulubiony - nowo otwarty.. na osiedlu Ruczaj.. ul. Kobierzyńska, między kościołem a Tesco.. trzeba przejść przez sklep z firanami.. jest na prawdę super towar i do tego czyściutko i sympatycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecę sympatyczny sklepik z odzieżą secondhand, vintage na ul. Golebiej. mają przystępne ceny i ciekawe ubania. Kupilam tam zakiet :) i załapałam sie na powitalnego szampana - bylam w dniu otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautiful clothes
a ja kupiłam kiedyś w lumpeksie sweterek marki mary kate olsen,widziałam koszulę pierre cardina (kosztowała jakieś 10 zł),torebkę burberry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ciucholandy:
-ulica Krolewska (blizej Uniwersytetu Pedagogicznego) -rog ulicy Nowowiejskiej i ul. Lea-przy piekarni Buczek -warto przejsc sie Starowislna, zajrzec tez na Wawrzynca (zaraz po prawej stronie idac ze Starowislnej) -ulica Miodowa - Plac Szczepanski tez ma dobra oferte - naprzeciw Rynku Podgorskiego sa 2 dobrze zaopatrzone sklepy - ul. Dietla (niedaleko skrzyzowania ze Stradom) - ul. Loretanska To chyba najwazniejsze i najwartosciowsze w centrum miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSIAA1
STYLOWA SZAFA zaprasza na zakupy odzieży z importu Nie przegap takiej OKAZJI i bądź PIERWSZY! Nowy towar co dwa tygodnie. PROSTO Z WIELKIEJ BRYTANI Przyjdź i znajdź dla siebie coś EXTRA Zapraszamy: ul. Rostworowskiego 4 (obok stacji ORLEN), Kraków Godziny otwarcia: pn - pt 10:00 - 18:00 sob 10:00 - 14:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KupCiuszek
serdecznie zapraszam do naszego nowego sklepu KupCiuszek na ulicy Lindego 1, idzie się dalej za Lidla i myślę, że widać. Mamy towar z Holandii, Francji, Norwegii, Anglii i Wielkiej Brytanii. Dziecięce, damskie, męskie i exclusive (tu rzeczy od np Burberry, Channel, Wojas, Witchen). Wiadomo, że skoro tam pracuje to muszę mówić, że wszystko mamy piękne, ale zupełnie szczerze - można tutaj trafić na mega perełki (patrz nowa torebka od Witchen z prawdziwej skóry za 160zl zamiast 800 czy bluzka z Massimo Duty za 5 zł). Jasne, często są rzeczy babcine albo proste, ale wydaje mi się, że codziennie jest coś takiego, co trzeba mieć (dzisiaj w naszym drugim sklepie prawie zemdlalam, jak zobaczyłam futerko, na które polowalam kiedyś, ale za duuzee ;c) Mamy kosz za 1zl, gdzie dajemy ubrania z defektem (np. plama do sprania, ale i tak leci tam). Różne śmieszne bibeloty (solniczka w kształcie domku <3), nowe nosidełka z atestem, fajne zabawki, książki i płyty. Nowe buty i bielizna. Drugi sklep mamy na Kościuszki 70, troszkę mniejszy. Zaraz przed pętla Salwator. Jeśli ktoś się zdecyduje do nas zajrzeć to bardzo proszę o napisanie wrażeń i sugestii, jesteśmy otwarci na propozycje, bo chcemy stworzyć dobrą konkurencję dla second handowych sieciowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka jadźka
bylam w tym kupciuszek sklepie i nawet fajny szkoda ze maly ale kupilam sobie szorty i szpilki wiec fajnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel12321
Polecam sklep Biga styl. Niezle ceny, mila obsluga, czysto, wszytsko dobrze rozplanowane, podzielona wycena i waga, wiec ulatwienie w szukaniu. Ostatnio jak bylem to kupilem super jeansy, nowka z metka, wiec oplaca sie pogrzebac, a takie perelki tylko czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1212
nie znam lumpeksów w krk, ale przez stronę http://odkupuj.pl/ odkupiłam fajne ciuszki od mieszkanki krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaaaaaaxd
Dzięki za polecenie sklepu Bigastyl. Postanowiłam ostatnio zajrzeć i nie żałuję. Udało się zrobić niezłe zakupki. Pozdrawiam wszystkie zakupoholiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może w jakich dniach jest dostawa na starowiślnej i kalwaryjskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×