Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca niemożliwego

Na jak ile opakowań dostajecie recepte-MICYGYNON21?-szybko!

Polecane posty

Gość chcąca niemożliwego

bo, mam różne info, jutro idę do gina po recepte i tak: kiedyś powiedział, ze moze wypisac tylko na 2 op., powiedział, ze na dłużej nie mozna, bo coś , ze recepty nie przyjmą :( a inny wypisał na 6 op i nie było problemu w aptece... A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Ja też zawsze dostawałam receptę na 2 opakowania Micro. Nie jestem pewna, ale to chyba jest związane z tym, że są to pigułki refundowane, a takich można przepisać jednorazowo tylko 2 opak. Ale nie jestem pewna. Aha! Ja kiedy potrzebowałam tylko recepty, to nie szłam do ginekologa lecz prosiłam o receptę w rejestracji, pielęgniarka wypisywała i nie trzeba było się rejestrować na wizytę. Pomyśl o tym, jeśli chodzisz jedynie po receptę. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie pigulki refundowane mozna chyba zapisywac tylko 2op na recepte. Tak mi w kazdym razie moja gin mowila i jak bralam Microgynon wypisywala kilka recept po 2 opakowania tzn. zawsze 2 recepty, a raz nawet 3 ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam...
moja zawsze wypisuje mi opakowanie potrójne-taniej wychodzi i mam spokój na 3 miesiące:) nigdy nie miałam problemów z realizacją recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca niemożliwego
nie słyszałam o tym niestety, wiem, ze nawet tylko po tabletki, trzeba normalnie się rejestrować i swoje odstać w kolejce... wiem, ze nie na czegoś takiego, ze np... gdy ma sie recepte np na 6 op. to nie mozna wyciągać np po 2, bo wtedy tracą tą refundacje, trzeba wykupić wszystkie 6 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksi
maksymalnie 2 opakowania na jedna recepte-wlasnie dlatego,ze sa one refundowane.Mozesz powiedziec lekarzowi,ze wyjezdzasz za granice i potzrbujesz wiecej opakowan - wtedy wipisze Ci wiecej recept,ale zawsze po 2 opakowania na jednej recepcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×