Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyyyyyyy

MAGIC BULLET

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyy

Witam wszystkich. Szukam osób ,które zakupiły i używają urządzenie kuchenne "MAGIC BULLET".Ostatnio bardzo je reklamują telewizyjnych telezakupach. To urządzenie potrafi robić wszystko i w dodatku w 7 sek.Bardzo mi się spodobało i chciałambym je kupić . No i stąd moja prośba o opinie urzotkowników czy fakytycznie jest warte takiej kasy i jak się sprawdza w użytkowaniu.... WIELKIE DZIĘKI ZA JAKIEKOLWIEK OPINIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Skorek
Witam, pracuję w firmie handlowej i zamierzamy w najbliższym czasie rozpocząć import tego urządzenia. Wiem, że jest dobre i że jest duże zainteresowanie nim. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do składania zamówień. Cena napewno będzie dużo niższa niż w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
Wielkie dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsunny
Witam!Dużo niższ cena niż w TV,to znaczy ile?W TV kosztuje to 450 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tez od importera
wykasujcie procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejmuria
Mam magic maxx i jestem w kropce, bo dostalam go w prezencie bez instrukcji obslugi, ani recept. Moze ktos wie skąd wziąć przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak chceeeeeeeeeeee
używa go ktoś jeszcze? bo właśnie rozważam jego zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekdo
Ja mam to cos jak dla mnie gówniane,bo nie wiem co tym zmiksowac,a jak cos wiekszego miksujesz to musisz potrzasac by miksował.To juz lepsze sa blendery :) tez na paste ci zmiksuja i sa wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 11111
cześć magic bullet był magiczny przez kilka lat w naszej kuchni w której nie mało się dzieje.NIc nigdy nie pękło ani nie spaliło się. W 100% mogę polecić ten produkt bardzo wytrzymały i porządnie wykonany. Dopiero teraz mamy awarie ponieważ wysiadły że tak powiem gumy w ostrzach w sumie prawieże w tym samym czasie moje pytanie może ktoś wie gdzie można szukać części zamiennych ?? jeszcze dodam że "magic" przemieli wszystko dlatego brak mi go teraz w kuchni :(( może ktoś coś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×