Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

insides

Uzywa któras z was tabletek antykoncepyjnych pod nazwa NOVYNETTE??

Polecane posty

Jezeli tak to czy zachwalacie sobie je? dopiero koncze 1 opakowanie...i nie wiem czy je kontynułowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i szukasz podpowiedzi
tutaj......... żałosne.......... dziewczyno, tabletki dobiera się indywidualnie, jeśli teraz czujesz się po nich dobrze, to co cię reszta obchodzi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorrki ale np Diana jest niebezpieczna, moje siostrze sie włukniak zrobił wiec chciałabym wiedziec czy kto ma jakies skutki uboczne po tych tabletkach wiec raczej jestem madra ze sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Cześć. Każde tabletki mogą mieć jakieś skutki uboczne. Nawet jeśli teraz są w porządku, po pewnym czasie może coś się schrzanić. A np. włókniak może się zrobić po każdych (mojej siostrze zrobił się bez tabletek - nigdy nie brała), to bardzo indywidualne. Możesz też sobie np. rozwalić wątrobę przez tabletki. Różnie bywa. Ja też używam Novynette, ale nie mogę na razie powiedzieć Ci nic na ich temat, bo to dopiero pierwsze opakowanie, po zmianie z innych tabletek. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigeal
ja uzywalam, ale tak jak wczesniej kolezanka napisala, to indywidualna sprawa bardzo. u mnie bylo tak- na poczatku mdlosci, bole glowy, pozniej przeszlo, ale bolaly mnie nogi i jakby zyly widoczniejsze sie zrobily plus doszly wachania nastroju, ogolnie depresyjne stany i spadek libido do zera, tak wiec dla mnie te tablety byly zle, ale dla kogos innego moga byc idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir
napisz mi prosze, czy twoja siostra odstawila tabletki jak jej sie zrobil wlokniak, czy przeszla na minipigulki? ja biore trzecie opakowanie novynette i jest ok. ale to wszystko zalezy od organizmu, a nie od tego ze dany typ tabletek jest szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik55
co to znaczy że za słabe były ??? plamiłaś czy coś innego może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie co oznacza że pigułki
sa za słabe?Jak to się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te pigułki biore od roku. U mnie jest wszystko ok. Żadnych skutków ubocznych nie zauwazyłam. Czuje sie tak jak przed tym jak je zaczełam brac. A co do do wypowiedzi ze te tabletki okazałay sie za słabe to jest to dziwne, dlatego, ze wszystkie tabletki mają to samo działanie. Nie ma takich ktore sa mniej skuteczne a inne bardziej, w jednych jest wieksze ryzyko zajscia w ciąże w innych mniejsze.... Róznica polega na tym ze jedne troszke bardziej szkodzą organizmowi inne mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir
za slabe = plamienia = zbyt malo estrogenu tak mi sie wydaje ze to z obnizenia jego poziomu sie krwawi w przerwie, ale nie moge byc tego pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia10216
Na początku było okropnie :( cały miesiąć plamiłam potem dostałam okres (idealnie na czas), I zaczęłam drugie opakowanie teraz czuje się dobrze :D, nic mi nie leci wydzielina z pochwy także się zmiejszyła i na całe szczęście bo wcześniej miałam problem z upławami. Ochotę na sex mam znacznie większą niż po innych tabletkach. Także polecam, jedyną wadą jest to że są coraz droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdksd
ja takze uzywam tyuch tabletek nie narzekam na nie plusem jest to ze powiekszyly sie piersi :D ale mam ewahania nastroju i na pocztaku bardzo mi sie chcilao spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALEJKA
ja używam NOVYNETTE od kilku miesięcy i nie miałam z nimi żadnych problemów.z tego co wiem to są one najlepszym środkiem dla młodych dziewczyn. wiec jeśli przepisał Ci je lekarz to nie masz czego się obawiać, a jeśli chodzi o tabletki Diana to faktycznie nie są one bezpieczne i tylko lekarze starej szkoły je przepisują!!!!!!!!! Aha!!> nie rozumiem co to znaczy, że są one słabe! na jakiej podstawie to stwierdziłaś(jedyna oznaką może być ciąża i to też nie wiadomo czy nie z Twojej winy, działanie tych tabletek przejawia się tym że nie zostają wytwarzane jajeczka, wiec tym bardziej nie rozumiem) To co napisałaś to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
NO wlasnie!!!fdksd !!!Ja kończę pierwsze opakowanie i balam sie że jestem w ciązy bo taka chodzilam oniemiala i śpiąca , a one chyba tak dzialają u mnie , ale teraz jest ok i mąż tez jest zadowolony bo w KONCU możemy to robić bez gumek!A co najważniejsze to ponoć zrobiłam się (ostra)hihihi także polecam dziewczyny pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka23
dla mnie novynette tez byly za slabe , a te ciagle plamienia pojawily sie dopiero jakos przy 5 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona__007
hej dzieczyny. mam takie pytanie. dosc czesco mam biegunke i chcialabym dowiedziec sie czy to nie zmniejszy skutecznosci tabletek? czy bede zabezpieczona w 100% ??? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAL
PIERWSZY RAZ BIORE TABLETKI I ZAMIAST WZASC 1 DNIA CYKLU WZIELAM 2 DNIA MA TO JAKIES DUZE ZNACZENIE? JESTEM ZABEZPIECZONA CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic*na
ja biorę novinette już ponad 2 lata, jakis czas temu zapomniałąm wziąć jedną pigułkę, następną zarzyłam po 48 godz i w połowie opakowania zaczęłam krwawić, trwało to ok 3 tygodni, w końcu mój ginekolog stwierdził, że chyba są za słabe dla mnie. Skutki uboczne to bóle głowy po zarzyciu pierwszej i ostatniej pigułki z opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili91
ja jestem zadowolona z tabletek novinette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai
Hej dziewczyny....mam nadzieje że ktoś mi pomoże....a mianowicie biore tabsy jush od 3 lat wlasnie novynette, jestem z nich zadowolona jakoś skutków uboczynych nie miałam i w ciąże nie zaszłam....tytlko mam mały problem ponieważ wczoraj zapomniałam wziąść tabletki o wyznaczonej porze....to jest drugi tydzień brania tabletek....mineło jush 12h niewiem czemu byłam przekonana ze je wziełam;/chyba byłam zmęczona po pracy;/ale najgorsze jest to ze dzis rano kochalam sie z moim chlopakiem;/i zauwazylam ze nie wzielam po stosunku;/od razu ja polklam oraz nastepna tabletke z blistra....dodam ze wczesniej mi sie to nie zdarzylo;/zawsze biore regularnie;/a teraz cos zawiodlo;/czy moge być w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyhjky
w ciąży możesz być ale jest to baaardzo mało prawdopodobne. tym bardziej że trugi tydzień a ten- jak wiadomo jest najbezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai
dzięki też tak sądze....właśnie dzwoniłam do sis która ciąle zapomina o tabsach:)powiedziała żebym się nie martwiła bo ona do tej pory w ciąży nie jest....a dodam że ona zapomnina co najmniej dwa razy w miesiącu o jakiejś tabletce....mi sie zdarzyło to pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarjei
Hej, mam pytanie,byłam niedawno u ginekologa,po raz pierwszy i przepisał mi tabletki Novinette,wstyd się przyznać,ale byłam tak zdenerwowana,że zapomniałam jak dokładnie powinnam je brać, czy ma ulotce jest wszystko napisane? I jaka jest cena tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarjei
Hej, mam pytanie,byłam niedawno u ginekologa,po raz pierwszy i przepisał mi tabletki Novinette,wstyd się przyznać,ale byłam tak zdenerwowana,że zapomniałam jak dokładnie powinnam je brać, czy ma ulotce jest wszystko napisane? I jaka jest cena tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania UK
Ja biore Novynette juz przez ponad 3 lata i czuje sie super nie narzekam na nic. goraco polecam :) teraz odstawie tab. i bede starala sie z mezem o dzidziusia, ginekolog mowil ze moze to potrwac do ok 3 miesiecy nim jajniki wroca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×