Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tris

Do pażdziernika minus 30kg!!!

Polecane posty

Hej Poduszeczko, wdizialam jak Ci idzie na innym forum ( podgladam Cie czasem:) ). W wypadku niomu sie nic zlego nie stalo, ale zle sie czuje nie cwiczac niestety. Dietke stosuje nadal, chcialam jakos inaczej spalac kalorie ( np wchodzenie na schody juz cos daje), jednak mam troszke problemow z klatka piersiowa po wypadku i nie moge zlapac tchu. Ale jak tylko sie wykuruje, bede dalej jechac z miesniami. Chudnj zdrowo i wszystkiego najchudszego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! Facet od mnie przyjechał i utyłam w tydzien 2 kg =( waze teraz chyba z 67 :/ pomozecie mi jakos do 15 sierpnia tak choc do 63 zwalic kilo? prosze =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha kochana, a jak mam ci pomc, skoro ja sama waze 67 kg ? :) Do tego wyjezdzamw piatek, imprezki, malo jedzenia wiec mam nadzieje, ze zleci ze 2 kg podczas wakacji :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam tylko napisac o dotychczasowych zmaganiach, na wadze ok 80kg (czasami bywa 80,5 wiec stad te ok) czyli od czerwca 15kg mniej a od marca w sumie juz 17, do pazdziernika 30kg nie bedzie no ale licze na kolejne 5 wiec wykonam ponad polowe zamierzonego planu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny......a juz myslałam ze tego tematu juz nie ma...moze uda go sie na nowo ozywic? co wy na to.Jakos brakuje mi was wszystkim.Ja niestety zgrzeszyłam i waze juz 68 a wazyłam 66 :( chce wazyc 60 kg.nie wiem czy sie uda.od wrzesnia postanowiłam chodzic na wodny aerobik...moze troszke moje ciało sie poprawi.Przez to pogode nie moge niestety jezdzic na rowerku, rolkach itd a miałam takie plany wobec tego .Jedynym moim sportem teraz jest taniec.Staram sie czesto chodzic na dyskoteki i szalec na maksa:P przyjemne z pozytecznym,pozatym czasem w domu pocwicze.Co do diety :( no to niestety musze przyznac ze porazka.ale od 3 dni staram sie powoli wrocic do postanowien, nie wychodzi mi to zbytnio, ale mysle ze przy odrobinie waszej pomocy i wsparcia uda mi sie wrócic znowu do odchudzania.A wam jak idzie.Piszcie na nowo, moze uda nam sie odswiezyc ten temat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No ja diete zarzucilam na 2 tygodnie wakacji, ale okazalo sie, ze wygladam szczuplej niz pzred wyjazdem, chociaz sie nie wazylam, bo sie boje, ze to tylko zludzenie optyczne:) Tak wiec przed wyjazdem bylo 67 na wadze, teraz nie wiem i zobacze za jakis czas dopiero :) Cwiczyc nie moglam ze wzgledu na uszkodzenia ciala podczas wypadku, ale staram sie tanczyc, chodzic na dyskoteki, spacery. Dzis zaliczylam nie cale 1000 kalorii ( 999,30) :P Ostatni posilek o 18 40 i musze zaczac pic wode, bo usycham:) Buziole i pisac pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja nie umiem obiczyc ile kalorii zjadłam :( 2 nektarynki kromka chleba z ogórkiem i twarogiem 2 małe bułki 2 hamburgery robione w piekarniku nie smazone surowka i to tyle , moze mi pomozesz obliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello polecam Ci stronke www.dieta.pl tam sa tabelki w ktore wpisujesz to co zjadlas i samo ci liczy :D Zawsze tam sobie robie sumowanka :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna potrzebuje solidnego kopa ....waga 69.5 załamka na całego. 3.5 kg ptzytyłam przez te 3 tyg.Nie wyobrazasz sobie nawet jak sie czuje, musze te kg szybko zrzucic.......jak najszybciej, nie chodzi mi o cos zdrowego, tylko zeby te akurat szybko, zeby znowu widziec tamta wage, a pozniej 1000 kal. co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga opuscilas sie!!! No wiesz co!! Ja nie wchodze na wage bo sie boje :) Ale wracaj na 1000 nie zadne diety cud!! Nie jedz po 18 Wracaj na diete jak gdyby nigdy nic!!! Szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak tak radzisz. a myslisz ze jakies oczyszczanie mi nie jest teraz potrzebne? zjaqdłam dzisiaj 2 gołąbki ok 250 kalorii.....podgrzewane w mikrofalówce wiec nie smażone pozniej pół talerza leczo to tez jakies 200 kalori bedzie jak narazie nic wiecej.oby tak dalej.....najwyzej jakis jogurt czy cos takiego a jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna****
Nie sadze, zeby jakies oczysczanie sie przydalo. Przeciez jak zaczynalas diete to tez jadlas sporo wczesniej :) Pamietaj, nie jedz po 19 nic i pij wode :) U mnie dieta ok, niecaly 1000 dzisiaj, tylko nie cwicze bo mam "te" dni :) Jutro jade na kilka dni na wakacje wiec mnie nie bedzie :) Nie brykaj za duzo z jedzonkiem jak mnie nie bedzie :D Pozdrawiam i trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Witajcie drogie Panie ponownie : ) , Nie zaglądałem tu jakiś czas, może mnie jeszcze pamiętacie. ; ) Jak któraś chce linka do foek z wakacji, to zapraszam na maila. U mnie: Zdaje się, że muszę zrobić coś, bo wydaje mi się, że wykluwa się jojo ; ) Co prawda planowane było przybranie trochę w mięśnie, ale ważę teraz ponad 90 kilo a to już przegięcie. A u was jak ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pewnie ze pamietam :) no to musisz sie wziasc w garsc.ja niestety tez.wazyłam juz 66 a tu znowu 68.niestety to nie miesnie :( a szkoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za zdjecia....wszystkie zobaczyłam :P fajne ..... i jak tam wziełes sie wgarsc? Nie pozwol by jojo toba pomiatało. Przypomnij sobie ile wysiłku cie kosztowało zrzucenie tych kg....a własnie ile ty ogólem zrzuciłes? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Jap, 2gi dzień solidnych wyrzeczeń i 2 kilo mniej, słowem - wziąłem się. : ) Generalnie teraz mam o jakieś 27 kilo mniej niż miałem w " okresie szczytowym " ; ) A maksymalnie jakoś tak 3o-kilka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieje, ze dzis mi ten post pojdzie bo kilka dni byla jakas awaria. Wrrr.... Na wadze kilo 68, czyli 1 do przodu, przed wyjazdem bylo 67. No coz. Nie czas na lzy, tylko dietuje sie dalej :) Cwiczyc mi sie nie chce ale musze sie zabrac ostro do roboty :) Gratuluje wam spadku wagi i do dziela !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mała czarna jak było? opowiadaj :) ja mam 68.6 wiec powiedzmy ze zaczynamy po równo :) .... tylko ze ja dzisiaj mam przerwe małą bo ide na impreze mega i nie bede sobie przysiegac ze nie bede tam nic jesc i pic :) bedzie grill wiec wiem ze sobie nie odmówie. ale od jutra ostro. dzisiaj troszke sportu zarzyłam, jezdziłam z godzine na rowerze po miescie :) wczoraj moze nawet wiec3ej niz godzine.wiec troszke sie ruszam. Mam nadzieje ze na trwałe ten nawyk mi wejdzie i czesciej bede sie ruszac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) No bylo swietnie, jak zawsze i wszedzie gdzie jestem :P Nie odmawiaj sobie dzisiaj imprezy :D Raz sie zyje. Ja sobie zawsze mowie, ze najwyzej schudne dzien pozniej :D Pozdrowienia i milej imprezy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,,,fajne hasło ...nbajwyzej schudne jutro :) hahaha obym za czesto go nie uzywała.przygotuj sie ze jutro moge ci pomarudzic ze waga mi podskoczyła :P hihi ale to bedzie chwilowe załamanie z góry zaplanowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to sie nie wazyc po powrocie z imprezy tylko dalej stosowac diete:) Ja tak zrobilam i na dobre mi wyszlo, bo bym sie zalamala widzac 69 czy 70 na wadze, a tak to tylko jest 68 i jeden kilogram wiecej niz bylo :D Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i zwazyłam sie dzisiaj po imprezie.i nie umiem uwierzyc 68.4 czyli mniej niz wczoraj./Po takiej imprezie , takim piciu i mniej? :) czyli mam swietny dzien. A z racji tego ze troche wypiłam wczoraj to dzisiaj tylko soki i lekki obiadek.Bo i tak nic nie przełkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wkoncu
sie odchudziciue jak wciągmniecie pare razy kreche amfy i poszalejecie na disco ,obojetnie sami z siebie bedziecie robic brzuszki do bolu taka miesięczna ''kuracja''' odchudzila kolezanke o 10 kg kumacie D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratuluje kolezance pomysłu......... a tobie głupoty. a jak bedziecie szukac odwyku to napiszcie , pomozemy szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien minoł prawie tak jak zaplanowałam rosół 3 skrzydełka gotowane surowka z kapusty pekinskiej z kukurydza i fasolka i 2 łyzki lodów :) i wszystko oprocz tego sok, woda, sok , woda.......... boziu jak ja sie zle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mała czarna gdzie jestes? dzisiaj zaczynam moja dietke owocowo warzywna sniadanko juz zaliczyłam nektarynka i pare łyków kubusia. do 16tej z racji tego ze w pracy jestem mam zamiar zjesc 4 nektarynki i dokonczyc kubusia. pozniej obiad kalafior gotowany w bulionie ;) pyszny (dziewczyny z fiorum dały mi taki przepis. na kolacje planuje winogron o ile len w moje zyc nie wdrąży to pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem z wykształcenia mgr inż Technologii Żywności i dietetykiem. Na codzień pracuję w szpitalu oraz prowadze własna firmę udzielając porad dietetycznych w zakresie odchudzania, problemów z przemianą materii, alergiami pokarmowymi, oraz chorób uładu trawiennego Jeśli interesuje Cie kompleksowa \\\"usługa\\\" polegająca na ułozeniu diety, suplementacji i ćwiczeń oraz \\\"opieka\\\" dietetyczna możesz skontaktować się meilowo mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×