Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doda1234

lekarz przepisał mi PROGESTERON CZY NIE UTYJE PO NICH?????

Polecane posty

Gość doda1234

MAM TORBIEL-lekarz przepisał mi PROGESTERON CZY NIE UTYJE PO NICH?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
Ja brałam 3 miesiace i nie przytyłam,najważniejsze żeby hormony sie unormowały,tak wiec nie boj sie i bierz leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda1234
DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ , TROCHĘ SIE UPOKOIŁAM. bARDZO INTENSYWNIE ĆWICZYŁAM I BYŁAM NA DIECIE WIĘC BARDZO SIĘ PRZERAZIŁAM JAK USŁYSZAŁAM O HORMONACH ( WIEM ŻE SIĘ TYJE PO ANTYKONC. TABL.) A CAŁA MOJA PRACA I WYSIŁEK POSZEDŁBY NA MARNE. JESZCZE RAZ DZIĘKI I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tabl.antykoncepcyjnych
niekoniecznie się tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Luteine od 10 dni i mam wrazenie ze mam jakis powiekszony brzuch, strasznie mnie to wkurza bo malo jem a ten brzuch jest taki wielki ze ...... ehhh :( czy ktos jeszcze ma taki objaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda1234
no ja też biorę Luteine już 7 dzień ale nie widzę na razie żeby mi brzuch się powiększył tylko trochę plamie a może tak ma być aby ten torbiel się usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelyss
Ja tez biorę progesteron od 5 dni i moj brzuch wyglada prawie jak pilka, wiec mysle, ze to wlasnie hormon to spowodowal. Dziewczyny, czy tez nie mialyscie okresu przez torbiel? Bo ja wlasnie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie wiem dlaczego nie mam okresu jestem w trakcie robienia badan, mam nadzieje ze to nie bedzie nic powiaznego, ale w tym momencie jestem przerazona faktem ze Luteina na mnie nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelyss
Wracam do tematu, biore luteine 10 dzien i nadal nie mam okresu. Kiedy powinnam zaczac normalnie mieisaczkowac? Moze ktoras z Was podzieli sie swiomi doswiadczeniami? Z gory dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnn
po progesteronie sie nie tyje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja kuracje progesteronem miałam 2 tyg temu.przez 3 dni przyjełam 5 ampułek ,bo mialam zastrzyki oczywiscie na wywołanie okresu. okres wystapił mi po 4 dniach i trwał prawie tydz. bardzo sie z tego ciesze ze mialam ten okres, ale naprawde zazdroszcze tym dziewczynom ktorym po nich nie urósł brzuch, ja tez nie wiele jem a brzuch mam jak piłka, mam taki kompleks ze az chodze w szerszych blus=zkach a miałam płaski. czy ktoras z was miała tak samo? i po jakim czasie brzuch wraca do normy ??/:( trzeba sie głodzic albo ćwiczyc zeby spadł czy jakos naturalnie rozejdzie sie to po kosciach? bardzo prosze was o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toona
czesc dziewczyny ja tez biore luteine skonczyłam brac pierwsza dawke minął tydzien i nie wiem czy plamienie ktore pojawilo sie po jak i w trakcie mozna nazwac okresem...:( Tez mam wrazenie ze mam wiekszy brzuch :( Czekaja mnie jeszcze 2 dziesieciodniowe kuracje ( oile tak to mozna nazwac) i po wystapieniu okresu w 14 dniu mam sie udac do gina tylko jak sie nie pojawi to kiedy bedzie ten 14 dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to rzeczywiscie masz nieciekawie , ja pytalam sie swojego gina czy nie moze przepisac mi jakis tabletek bo nie lubie zastrzyków powiedział ze nie, pierwsze słysze ze jest jakas lutina. ale teraz jestem wsciekła przez ten brzuch juz niewiem co mam robi c w dodatku malo jem ale to nic nie pomaga :( Toona czy ty tez widzisz taka róznice w wielkosci brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella___
Ale ten brzuch jest taki twardy, czy to tłuszcz? Bo nie mam od jakiegoś czasu okresu i pewnie przepiszą mi progesteron na wywołanie, a ostatnio sporo schudłam (swoją drogą mam nadzieję, że w tym tkwi przyczyna, a nie w czymś poważniejszym) i nie chcę tego stracić. Hmm, w sumie normalnie przed miesiączką też ma się duży brzuch, ale potem to mija, więc może z tym jest podobnie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1cha29
Ja też teraz biorę progesteron w zastrzykach ponieważ zatrzymał mi się okres ale nic nie zaobserwowałam żeby działo się coś z moim brzuchem.Martwi mnie, że nie mam jeszcze okresu a wiem napewno że nie jestem w ciąży.Boję się co z moimi hormonami się dzieje przez ten hormon miałam 2 lata temu problem z zajściem w ciążę.Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulllllllaaaa
Ja też wzięłam progesteron w zastrzykach ( 3 zastrzyki). Mija 2 dzien od skonczenia zastrzykow, a okresu jak nie bylo tak nie ma:( po ilu dniach wystąpił wam okres po zastrzykach. Wspołżyłam wczoraj, ale z gumką i nie do środka, więc chyba ciąża się nie mogła zawiązać. Czy możliwe, że progesteron w zastrzykach zwiększa szansę na ciążę? proszę o wszelkie uwagi od was na ten temat. Kto ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania9966
po 3 dniach zasytzykow z progesteronu okres przyszedl za 6 dni od ostatniego i teraz zaczynam brac jeanine na wyregulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez podczas przyjmowania progesteronu NIE DA SIE MIEĆ OKRESU... jakies 2-3dni po zakończeniu kuracji powinien wystąpić, jesli ogl się spóźnił ;).dziwne,ze lekarz was nie uprzedzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×