Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błagam pomóżcie

Pomóżcie prosze

Polecane posty

Gość Błagam pomóżcie

Ja już nie wysiedze w tym domu:( mam dopiero 16 lat:( jestem chora...i spóxnia mi się miesiączka o tydzień:((acz kolewiek u mnie często się to zdarza gdyż jest to spowodowane moim odżywianiem).Czy jest mozliwość że zaszłam w ciąże jeśli nie kochałam się z chłopakiem tylko uprawialismy petting!ale zawsze !!! było tak że najpierw on zupełnie ubrany zajmował się mną (,,Palcówki") nie miałam styku z spermą:( ale tak bardzo się boje:( Boże:( ja aż schudłam:( a testu boje się zrobić:( a pzoatym jak go zrobić jak cała rodzina w domu:9 a ja nigdzie nie wyjde:( bo jestem chora:( powiedzieć mamie o wszystkim?:( pomóżcie ja juz tak dłużej nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna biedna... nie, nie jesteś w ciąży. Poczekaj cierpliwie, nie stresuj się - bo tylko jeszcze później przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi 38
No cóż, nie martw sie tak. Mam syna w Twoim wieku, mam nadzieję, że jeszcze nie uprawia seksu, ale pewna też nie jestem...Mam z nim wspaniały kontakt i pewnie o takich kłopotach powiedziałby, natomiast seks to każdego osobista sprawa i nie widze powodu, żeby mnie informował kiedy to zrobi. Jeśli masz dobry kontakt z mamą i tematy seksu nie są tabu, to powiedz jej. Sama najlepiej wiesz czy zrozumie... W każdym razie nie masz powodu do paniki jeśli to co napisałaś jest prawdą i nie było kontaktu ze spermą to nie jesteś w ciąży. Zrobienie testu nie jest problemem. Test kupujesz w aptece, jeśli jesteś chora to poproś swojego chłopaka niech kupi (koszt ok. 15 zł), przecież to wasze wspólne sprawy. Wchodzisz do toalety i kilka kropelek moczu dajesz na test, czekasz kilka minut i masz wynik. Wszystko jest w ulotce przy teście. To, że wszyscy w domu nie powinno Ci w niczym przeszkodzić, bo to naprawdę dyskretnie można zrobić. Proponuję Ci zrobić ten test tylko dla własnej pewności i uspokojenia. Pozdrowienia, życze zdrówka i trzymaj się. Napisz jak rozwiązałaś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
Mała leć po test i zrób jak masz w instrukcji +opisane powyzej ;) przez bi38- dzieki; :) spoko w ciązy nie jesteś, OKRES CI SIE SPÓŹNIA BO SIĘ DENERWUJESZ, poza tym jestes młoda i masz prawo mieć niereguralne miesiączki (a jak piszesz masz), ma na to też wpływ twoj spadek wagi, ale głownie stres! aż bym Ci dała kase na te test zebys sie uspokoiła..:) zrob test, uspokoj sie- np. herbatke z melisy polecam, poczytaj, film fajny obejrzyj.Daj znać jaki wynik lub czy właśnie dostalaś okres! (bardzo prawodopodobne!) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
jak nigdzie nie wychodisz to moze niech Twój chłopak Ci kupi test? trening odpowiedzialności! ew. powiedz mamie jezeli..>wypowiedz bi38 (pozdrawiam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kochana
nic nie wiadomo, moze potarlas jego czlonka potem siebie, olbo on siebie potem ciebie, wystarczy chwila a plemnik to taki agent ze jak ma znalezc troche wilgoci i droge do jajeczka to napewno sobie znajdzie, byle gatunek przetrwal a teraz ujemny przyrzyrost jest naturalny i matka natura musi cos z tym zrobic wiec kto wie jak natura sobie ztym poradzi powiedz mamie im wczesniej tym lepiej, po co sie stresowac, poradzi doradzi, trzeba kontak miec ze soba to koniecznie a jak wszystko bedzie ok to antykoncepcje ci zafunduje jeszcze dobrze ci radze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie zostaw wpanice testu na polce w kibelku, zwlaszcza uzywanego ;) z emocji roznie sie zdaza bo potem dopiero jest obciach i ostra jazda bez trzymanki przez pol roku conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko nie panikuj
i kup test ciążowy. Jeżeli chodzi o chłopaka to nie nabierajcie takiego tempa nic was nie goni, życie przed wami. A jak ty się odżywiasz dziewczyno, że okres sie spóźnia tobie niby z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawłaściecielka tematu
Dziękuje za wszystkie komentarze:( jeśli chodzi o moje odżywianie...to co ja bede duzo mówić:( jeszcze niedawno chorowałam na anoreksje-bulimiczną:| dzis zrobie test i napisze:) jestem dobrej myśli:) kontaktu z spermą nie miałam:) więc myśle że bedzie okej:) od razu napisze:) pozdrawiami dzięki jeszcze raz:P jeśli chodzi o zachodzenie w ciąże przez dotyk takjak jedna z dziewczyn napisała:| to ja przynajmniej uważąm chociaż nie mam specjalnie szerokiej wiedzy :żę jeślikay by miał zachodzić w ciążę przez dotyk to wof...nieźle by nas było:) pomimo tego nadal sioę trzese bRrrR jaki stres:) napusze wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
nie masz okresu ze wzgledu na anoreksje- wracaj do normalnosci byle szybko!:) zrób test i napisz.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka tematu
test zrobiony wynik już po paru sekundach się pojawił:) negatywny:D:D:D jupi....test był za 17 zeta:( ciup już chyba sie nie musze martwić co nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagg
Brawo Mała! :D:D:D 🌻 NO PEWNO, JUŻ OK! po strachu! co prawda te testy nie daja 100% gwarancji, ale po tym co opisałaś to mysle ze do ciąży Ci daleko!:D ;) Trzymaj się zdrowo (smacznego;) ) i uważaj na siebie! pozdrowienia dla ukochanego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właściciel
Do Maag:) juz wziełam się za porządne śniadanko pozdrawiam i dzięki za wszystkie komentarze:) od innych oczywiscie też:) bużka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×