Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierecek....

Jestem w ciąży.. ?

Polecane posty

Gość cukierecek....

późnia mi sie okres.. ale objawy ciąży(chyba) pojawiły sie dopiero w dniu , wktórym powinnam go dostać.... Po jakim czasie od zapłodniena pojawiają sie pierwsze objawy... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test, jest ich na rynku wiele i sa w 99% pewne juz w dniu w ktorym miala pojawic sie miesiaczka. zmykaj wiec szybko do apteki i twoje watpliwosci sie rozwieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoniiiiika
wydaje sie ze wszystko wskazuje na ciaze, objawy, niepokoje, wkoncu kobiety to czuja wiec test chyba nie jest potrzebny pogadaj z mama, z partnerem, napewno wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kick
batoniiika: do lekarza tez nie musi isc, bo w koncu kobiety czuja, co dla nich dobre :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoda
ale do ksiedza by musiala, koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti
czasem sie to czuje jak sie bardzo hcce albo jak sie bardzo obawia..a w rezultacie gwono z tego wychodzi:(tzw.ciaz urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierecek....
ehh... ale w sumie okres spóźnia sie tylko 5 dni... a z tych objawó to tylko piersi wskazują na to... nic innego.... i czuje si etak jakbym miałą go dostać... :| może tylko mi sie spóźnia....... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Mam pytanie i mam nadzieje ,że mi pomożcie. A wiec tak kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie ( no ale zdaje sobie sprawe z tcyh płynów wyciekajacych przed) wydaję mi się,że były to dni niepłodne bo jak się okazało pozniej dwa dni po stosunku dostałam okres. Czy jest jakaś możliwość ,że jestem w ciąży? Bo wbijam do mojej głupiej głowki jakies chore filmy , że brzuch mi urósł itp ale to przezciez niemożliwe chyba 2 tyg po tym zdarzeniu. Ehh już sama nie wiem .Bardzo proszę doradzcie mi =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo bobo
Jakiekolwiek objawy sa kwestia indywidualna, wiec u kazdej kobiety ciaza przebiaga inaczej. Okres moze sie spozniac z roznych przyczyn. To czy jestes czy nie jestes moze stwierdzic tescik chociazby. Jak sie za duzo naczytasz o objawach ciazy, to nagle mozesz je wszystkie dostac ;) wiec spoko. Sonmaj>>> tak mozesz byc, ale niekoniecznie musisz. Z pewnoscia na forum nikt Cie nie oswieci, wiec lepiej idz do apteki po test, a rano go zrob. tak bedzie najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
hej cukierecek.. Też mi się spóźnia już 4 dni!! Robiłam test ale nic nie wyszło. Powiększyły mi się piersi mam je bardzo wrażliwe i lekkie ukłucia w podbrzuszu.. za tydzień jak nie dostanę okresu idę do apteki po następny test. Bo już dłużej chyba nie wytrzymam tej niepewności.. Acha i od kilku dni strasznie mam zmarzniete stopy i z rana nie mogę nic zjeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×