Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumator

Przekroczona granica...

Polecane posty

Gość fumator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumator
Wczoraj stało sie coś do czgeo nie chciałam dopuścić... Mam przyjaciela przyjaźnimy sie od paru lat on od 2 proponował mi coś wiecej ja jednak nie chciałam ze względu na to ze byłam z kimś... ten ktoś zerwał ze mną i teraz jestem sama... jak na ironie losu z moim przyjacielem zerwała dziewczyna... jego propozycja została ponowiona ja sie zgodziłam... jednak on po namyśle powiedział że nie dopuści do tego gdyz za bardzo mnie kocha i nie chce by to nas zniszczyło... wczoraj oglądaliśmy film... i stało sie zupełnie spontanicznie... było cudownie... jednak nie wiem co mam myśleć... chyba mam wyrzuty sumienia... kocham go ale jak przyjaciela chyba... boje się że pokocham go jak mężczyzne... hmmmm co sądzicie jak sie mam teraz zachować... czuje lęk jednak nie wiem przed czym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumator
odświerzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się
tylko ciesz bo z tej znajomosci moze powstac wielka,prawdziwa,piękna miłość😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę
że co nagle to po diable. czyli, że jeśli zaczynasz jakąlolwiek więź od łóżka, szybko sie przekonasz, że nie tędy droga. to nie miłość a wyżycie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle...
ze Ty juz jestes w nim zakochana, tylko jeszcze nie dopuszczasz tej mysli do siebie:) Tez to przezylam - miala byc "tylko" przyjazn, a zakochalismy sie w sobie nie wiadomo kiedy i jak:D Tez zostawil dla mnie swoja dziewczyne... a ja dzien przed rozpoczeciem tego zwiazku mowilam jej, ze nie chce z nim byc bo go nie kocham... co prawda czulam, ze troszenke klamie;) Jestesmy ze soba do dzis. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie będzie
to zwykłe piepszenie, prędzei czy później związek oparty jedynie na sexsie traci na barwach, i rozwala się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×