Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acbdefghij

kierunkowy

Polecane posty

Gość acbdefghij

czy ktoś z Was moze wie, jaki numer wybrac, gdy chce zadzwonić do USA? (chodzi mi o komorke, ja uzywam ERY, i chce zadzwonic na inna komorke do USA) jaki tam kierunkoy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acbdefghij
nikt z Was nugdy nei dzwonił do USA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
kierunkowy do USA to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bond199
Tak kierunkowy jest 1 a jak chcesz z domowego to wybierasz 001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek4345
a jak na ten numer zadzwonić 847-328-1235 do chicago przypomne ze do chicago kierunkowy jest 312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest to komórka to po co ci kierunkowy do chicago czy jak dzwonisz do cioci na komórke do katowic to wykręcasz kierunkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek4345
to jest telefon stacjonarny i chce tam zadwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rpuskarz
W Chicago jest teraz sporo numerow kierunkowych. Poprzednio byl tylko 312 - teraz odnosi on sie tylko do Downtown=centrum miasta. Pozostala wiekszosc miasta otrzymala teraz kierunkowy 773 - ten numer uzyj w miejsce poprzedniego 312. Jesli chodzi o obrzeza Chicago (takzwane subarbs) to tu sytuacja jest juz bardziej skomplikowana. Jest tu dosc sporo numerow kierunkowych po podziale. Powodzenia, Ryszard z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika 156
Wypowiedz z innego forum, może się przyda. Wybierasz numer kierunkowy do USA, czyli 001 lub+1.Do tego numeru dopisujesz dziesięciocyfrowy numer abonenta komórkowego w stanach. Pierwsze trzy cyfry okreslaja strefe telekomunikacyjna, czyli area codes. Przyklad, dla Chicago Area codes to : 312 / 773 / 847 / 224 / 872 / 464 / 708 / 331 / 630. Tak więc, jeżeli masz jedynie siedmocyfrowy numer np. 1234567, to za mało!! Zakładając iż Twój abonent znajduje się w Chicago i w area codes 708 to do niego dzwonisz nastepujaco: 001 708 1234567 lub +1 708 1234567(oczywiście bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadaw
a jak wyslac smsa z polski do chicago? prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakkin
tak samo jak dzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LK
sms został przyjęty , a zadzwonić nie mogę jest tylko informacja po angielsku . kombinuję z różnymi opcjami pewnie nieźle mnie to będzie kosztowało bo nie wiem gdzie sprawdzić czy ten numer jest prawidłowy czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×