Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xsdx

kiedy owulacja

Polecane posty

Gość xsdx

kobiety, mam okres co 28-30 dni, czy owulacja jest 14 dnia czy 15 ??? jak mam dokładnie to wyliczyć? są jakieś testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfds
(serce) (kawa) (śpioch) (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noanoa
a po co ci ta dokladna wiedza??? jak chcesz zajść, to wpolzyj ok tych dni, bo plemnik przetrwa do owulacji i tak a jak chcesz sie zabezpieczyc to i tak Ci to specjalnie nic nieda, bo jak bedziesz miec grype to wszystkie objawy w łeb, idą od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noanoa
a po co ci ta dokladna wiedza??? jak chcesz zajść, to wpolzyj ok tych dni, bo plemnik przetrwa do owulacji i tak a jak chcesz sie zabezpieczyc to i tak Ci to specjalnie nic nieda, bo jak bedziesz miec grype to wszystkie objawy w łeb, idą od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
potrzebuję dokładnej info bo chcę zajśc w ciąże, a wcale nie jest to takie łatwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
potrzebuję dokładnej info bo chcę zajśc w ciąże, a wcale nie jest to takie łatwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
kobiety co z Wami? nie wiecie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
kobiety co z Wami? nie wiecie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
owulacja wystepuje 14 dni PRZED a nie po @ jezeli masz regularne cykle np. 30 dniowe to wiadomo, ze owulacja wystapi u ciebie 16 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij mierzyc temperature.. . poszukaj w necie.. pelno jest o tym... ja tez sie staram.. zaczelam \"zabawiac\" soe z termometrem.. bo jakos nie trafiamy... :( przy cyklu 28 dniowym .tak okolo 14..ale plemniki moga w ciele kobiety przetrwac do 72godzin.. wiec.. jak 12 bedziecie sie kochac powinno trafic.. ale to nie jest tak latwo... jak bedziesz mierzyc temp. to owulacja wypada wtedy kiedy jest najwyzszy skok temperatury.. sa tez w aptekach specjalne testy ale dosc drogie... moze partner miec malo zywotne plemniki.. i kupa innych spraw.. stres.. i atkietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
14 dni przed??cholera a ja pewna że po:( pewna jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
tak, jestem pewna, ze 14 dni przed kolejna miesiaczka a nie 14 dni po tej, ktora minela ale skad ta panika, kochajcie sie z mezem spontanicznie przec cały cykl i bedzie dobrze powiem ci coś, nawet gdybys do tej pory miała cykl 28 dniowy i jajeczkowanie zawsze 14 dnia, tak jak w książkach, a będziesz sie za bardzo nastawiac na zajscie to mozesz miec z tym dalsze problemy odpuść a na pewno sie uda życzę ci powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdx
Do Witam dzięki właśnie kończy mi się @ i wiem że nie powinnam myśleć ale to nie takie proste, poza tym stosunki non stop wcale tego nie ułatwiają, czytałam że powinno się wstrzymać i odbywać stosunek w dniu owulacji wtedy jest najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
bzdura dlaczego najlepiej??? powiem tylko jedno, powinna byc wystarczajaca ilosc plemników, zeby ten najsilniejszy mógł dotrzec do komórki jajowej co nie jest wprawdzie gwarancja na zdrowe dziecko ale znacznie zwieksza szanse na zdrowa ciaze ja tez tak swirowalam, kiedy postanowilismy miec dziecko teraz sie po prostu kochamy z milosci, nie po to, zeby zrobic dzidziusia znam dziewczyne, ktora probowala przez rok zajsc w ciaze i nie mogla, bo za bardzo przezywala każda owulacje i okres i kiedy na glowe zwalilo sie jej mnostwo innyc problemow i to bardzo powaznych nagle okazalo sie, ze jest w ciazy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
dziewczyny kiedy wypada mniej wiecej u mnie owulacja i dni plodne bo okres mam co 21dni i trwa 7dni to jak mam obliczyc bo dodam w nawiasie ze biore flumycon,gynaldin) od 25czerwca czy e leki maja wplyw na to w obliczaniu dni plodnych i owulacji bo chce zaczac brc antykoncepcje....odpiszczie z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam pytanie. Dzien owulacji przypadal mi na 13 maja br. 1. Czy jezeli jak uprawialam sex w nocy z 13 na 14 maja jest szansa na to ze zajde w ciaze ktorej tak bardzo pragne ? Razem z moim mezczyzna bardzo pragniemy dziecka. 2. Czy w ten wlasnie sposob byla szansa na to ze zajde w ciaze ? Prosze o szybka odpowiedz i pozdrawiam. 3. Jak dlugo trwa owulacja ? Jezeli 13 przypadal na dzien owulacji to jak dlugo ona trwa i jaki byl czas na zaplodnienie jajeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile trwa owulacja to podstawy z biologii, komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia 24 godziny, zdrowa para ma 25% szans na uzyskanie ciąży w okresie okołoowulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie artykul na naturalnej plodnosci.pl Jest tam wiele artykułów, które pomogą odpowiedziec na Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askalik
Najlepszą metodą z jaką miałam do czynienia żeby płodność określać jest efekt paproci jaki Ovu control daje. Zaczęłam na początku lata tak pi razy drzwi tym sposobem sprawdzać dni płodne i wiele wskazuje na to, że jestem właśnie w ciąży. Jeszcze muszę to potwierdzić u lekarza, ale test wskazał, że tak, udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka podpowiedziała Ovu control i faktycznie się sprawdza, szybki, wygodny i dokładny sposób na określenie dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak działa Ovu Control, pierwszy raz zaczełam w ogóle obserwować u siebie płodność i bardzo mi ta metoda odpowiada jest dyskretna, wygodna, higieniczna bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym wypadku Ovu Control okazał się być strzałem w dziesiątkę! Jestem już w 3 miesiącu ciąży i gdyby nie ten test to podejrzewam że wciąż żylibyśmy z mężem w ciągłym stresie że nam – nie wychodzi. A przyczyną było to że kochaliśmy się spontanicznie i nie trafialiśmy w dni płodne po prostu...a człowiek już zaczął sobie wmawiać jakieś choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii

Podpowiem też ten Ovu control. Nie ukrywam ze mialam troche dystans do takiego badania ale okazalo się że blednie bo – niedlugo po rozpoczęciu obserwacji zaszlam w ciaze, a zaczelismy z moim mezczyzna celowac z seksem właśnie w owulacje i okolice owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Na pewno w pewnym momencie warto zrezygnować ze spontanicznych starań o malucha na bardziej przemyślane, a nawet naukowe bym powiedział. Test Ovu Control jest właśnie taką naukową metodą żeby prawidłowo oznaczyć w cyklu dni płodne kiedy szansę na zapłodnienie są najwyższe. Wcale takich dni w miesiącu nie ma wiele, można się zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena
Dnia 11.04.2019 o 14:32, Gość adam napisał:

Na pewno w pewnym momencie warto zrezygnować ze spontanicznych starań o malucha na bardziej przemyślane, a nawet naukowe bym powiedział. Test Ovu Control jest właśnie taką naukową metodą żeby prawidłowo oznaczyć w cyklu dni płodne kiedy szansę na zapłodnienie są najwyższe. Wcale takich dni w miesiącu nie ma wiele, można się zdziwić.

Tez polecam Ovu Control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×