Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merynoska

Posciel z Merynosów australijskich. Ktoś z Was ma????Piszcie!

Polecane posty

Gość Merynoska

Dostałam zaproszenie na prezentacje z firmy "MUFLON". Firma jest z Wrocławia i robi prezentację w Tarnowie 30.03.05r. Jak myslicie, posciel jest warta swojej ceny? Jest dobra? Faktycznie ma działanie lecznicze? Co Wy na to? Zanim kupię chciałabym poznać Wasze opinie!Piszcie, proszę! Znacie wogole te firmę? O Lama Gold i Remes słyszałam ale o tej nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam x
2 komplety pościeli z marynosów z firmy lama gold. Powiem szczesz, że drugi raz bym nie kupiła. Cena jak pamiętam ok 3000zł ( jakieś 8 lat tymu) Spaliśmy pod nią jakiś czas, ale potem wróciliśmy do pościeli z pierzem o niebo wygodniejsz, cieplejsza i bardziej przytulna:):) Wybór należy do ciebie ale ja bym drugi raz nie kupiła, szczególnie za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbeczka
ja raz byłam na takiej prezentacji....no jaką oni ściemę walą tym biednym ludziom...normalnie czekają na naiwnych....prezentacja trwała chyba ze 2 godziny, po godzinie na sali zostało około 10 osób (z jakichś 100 ) i to tylko po to by dostać obiecany upominek...jak się okazało upominków nie było, a tylko jedna pani zdecydowała się na obejrzenie tej pościeli i porozmawianie ze sprzedawcami po prezentacji. czy zakupiła nie wiem bo już mi się nie chciało siedzieć i obserwować tego zjawiska naciągactwa. ogólnie z tego co wiem od znajomych to raczej wszyscy odradzają, nie spotkałam się jeszcze z osoba która by była w 100% zadowolona, tzn. zalety pościeli wymieniane na prezentacji w 100% się potwierdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam
Ja mam i nie zamieniłabym na inną! Jest super! Teraz w zimie od razu jest ciepło. Nie trzeba czekać żeby się rozgrzać. Poza tym przestały mnie boleć stawy, które dokuczały mi podczas zmian pogody. W lecie też jest ok. Nawet jak się spocę, to mokra jestem ja a nie cała pościel. Kupiłam ją nie na pokazie, tylko bezpośrednio u producenta (zamówiłam przez internet). Zapłaciłam 899 zł za komplet 2-osobowy. Pozdrawiam i życzę miłych snów w merynosach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tanio? 899zł? Z jakiej firmy? Bym sobie kupiła. Na pokazie chodzą po około 3000zł. Takie 2-osobowe. Jak możesz to podaj namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam
Z firmy Kampol. Dostałam 100 zł rabatu za sklerozę pracownika ;). Wejdz sobie na stronę www.kampol.pl i wyślij do nich zapytanie. Jeszcze zobacz sobie stronę www.kami.med.pl tam też można kupić po podobnych cenach. A na pokazie ceny są tak wysokie, bo wynajem sali kosztuje, dojazd kosztuje, często oferują firmy kolacje co też kosztuje . A za to wszystko płaci ten, kto kupuje pościel. Dlatego ja zwróciłam się bezpośrednio do producenta. Napisz czy się zdecydowałaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce kupić ale boję sie
czy ktoś ma jeszcze jakies doswiadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yplo
Mój brat używa pościel z Lama Gold, od kilku lat, jest bardzo zadowolony, mówi, że zawsze wstaje wypoczęty. Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcioch
Witam, bardzo chetnie odsprzedam posciel lama gold, ktory dostalam na prezent ślubny, 2 poduszki i koldra, nowiutki, nieuzywany.Zdjecia moge przeslac na meila.Cena 1000 zl do negocjacji, pozdrawiam.wszelkie pytania prosze kierowac na meila marcioch2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo1112
Pościel- to jedna wielka ściema. Na prezentacjach przepłacacie mniej wiecej 5-6 krotnie. Pamietajcie, ze te firmy mają ogromne koszty typu wynajem sali, pracownicy, za prezenty równiez ktoś musi zapłacić. Jeśli chcecie nabyć taką pościel, kupcie lepiej u producenta np. IL-TEX, Phanteon Kampol, Eurowolle, na pewno będzie taniej. Nie wierzcie w "cudowne " i "lecznicze" jej właściwości, bo to nie jest prawda, no i pamiętajcie, że wełna u niektórych osób wywołuje alergie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara11
ja mam komplet pościeli z firmy MUFLON i szczerze to :(. - to był mój błąd i napewno bym go teraz nie kupiła. wzięlam na raty za prawie 3,5 tys. wady: kołdra z merynosa non stop sie kudłaci i na podłodze pod łóżkiem ciągle są "kupki" wełny, materac z wielbłąda za każdym razem rano muszę poprawiać bo sam z siebie zsuwa sie z materaca. mąż cierpi na poranne bóle karku- pościel nic nie pomogła. kilka moich sąsiadek też ma i też żałuje, chociaż są i plusy- faktycznie jak sie wejdzie pod kołdrę od razu jest cieplutko. na pokazie przedstawiciel niezle ściemnia, teraz jest mi po prostu wstyd że dałam sie naciagnąc na takie koszty, bo za taką cenę miałabym posciel wełnianą ale ze 3 komplety!! a nie jeden. szczerze nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
to zasmrodziłeś linkiem buhahahahah co to w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
praca zaliczeniowa studentki pierwszego roku informatyki :D dziewczyny chyba nie są stworzone do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casi
Czesc Pozdrawiam. Moja zona zakupila ten badziew (komplet poscieli Lama Gold).Po pierwsze nie spi sie pod tym wygodnie bo jest sztywne,nie dziala leczniczo,jak mowia(jak spalem pod tym to rano myslalem,ze umre z bolu). Po 40 dniach spania tylko jednej osoby materac sie sfilcowal i kiedy chcielismy reklamowac towar,ktory ma 5 lat gwarancji przedstawiciele tej firmy zaczeli lawirowac,mowiac jakies bzdury.Wiec wyslalaem zdjecie uszkodzonego materaca i stwierdzili,ze to nie podlega gwarancji.Kaza wyslac towar na swoj koszt bez pewnosci,ze gwarancja zostanie uwzgledniona i wtedy odsylaja to na twoj koszt.Absolutnie nie polecam tego i lepiej kupic za o wiele mniejsze pieniadze dobrej jakosci zwykla posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralowiec podgórski
Lama Gold jest naprawdę sprawdzona, oprócz nas prawie całe nasze grono znajomych wybiera właśnie tę markę i są zadowoleni. Ja juz mam nowy zestaw z korektorem i to jest w ogóle cacko, szczerze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog
A ja myslałem ,że juz takich naiwnych ludzi co robią zakupy na śmiesznych prezentacjach za kilka tysięcy złoty już nie ma!!! Jak bardzo się pomyliłem.... Są, wierzą w te wszystkie brednie co im tam opowiadają i płacą ciężką gotówkę za coś co można kupić za 5 a nawet 10 razy taniej!!! Ludzie opamiętajcie się, troszke rozumu, troszkę zastanowienia, przed pokazaniem sąsiadowi,że stać mnie na pościel za 3tyś (która w sklepie obok kosztuje 800 zł) Ale kto zabroni bogatemu być głupim!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypoczety
Co opinia to inna..... Zanim kupiłem pościel chodziłem na różne pokazy i słyszałem wiele podobnego. Ze względu na ciekawe wyroby spodobały mi sie firmy REMES i LAMA GOLD. Co do innych firm nie będę sie wypowiadał bo nie mam zwyczaju pisać zle, niech sobie działaja i ściemniają. Zdecydowałem sie jednak na pościel LAMA GOLD bo przekonało mnie to że jest to pierwszy producent na świecie i jedyny producent sprzetu rechabilitacyjnego a konkretnie ich materac. Teraz po 3 latach uzytkowania mogę śmiało stwierdzić że warto było zainwestować 3000 za zestaw dwuosobowy. Piszę zainwestować a nie wywalić, ponieważ ta pościel to same oszczędności. Pomaga mi na ból pleców-kręgosłupa, oszczędzam na lekach przeciwbólowych, nie powlekam, piorę raz w roku i sypiam po bożemu :) Moja mama od roku też ma taką pościel ze wzgledu na astmę oskrzelową, faktycznie sprawdza się jest poprawa-mniej używa inchalatora. Jak ktoś mnie zapyta czy warto, szczerze polecę taka pościel. Dziwię sie tylko tym co wypisują głupoty że to wyrzucenie pieniędzy, ze to ściema itd. Zgodze się że są firmy które reklamują swoje wyroby jako merynos australijski 100%, albo ze tkaja wełnę i co do tego to zgodzę sie że ściemniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merynos australijski
A ja mam taką pościel do sprzedania, dostałem w prezencie i nawet nie rozpakowałem więc nie jestem w stanie stwierdzić czy rzeczywiście ma właściwości zdrowotne czy nie, wiem tylko że na pewno jest oryginalna od firmy Muflon http://www.muflon.com/ Jeżeli ktoś chce to sprzedaję za niewielką cenę. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=712389887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka A
Ta posciel lamy to jedna wielka bzdura kupilam i odkad ja mam caly czas choruje a na dodatek po miesiacu zaczela sie pruc jak stare gacie malo tego poracowalam tam ponad rok i bylam traktowana jak smiec zreszta nie tylko ja bo inni pracownicy tez wykozystuja wszystkich jak moga nam placili po 1000 zl miesiecznej pensji a sami dla siebie brali az glowa boli ja nigdy nie mialam tego porzez rok co oni maja miesiecznie.Nie polecam tej firmy i tej poscieli lama gold to poprostu jedno wielkie oszustwo.A koordynatozy to hmm brak na nich slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKINOM .
Nie polecam ani tej poscieli ani tej firmy.Co tydzien oglaszaja sie w glosie wielkopolskim ze potrzebuja do pracy osob owszem potzrebuja ale do wykozystania.Przyjmuja i zwalniaja bo im cos nie pasuje jak ktos cos za duzo powie opisuja sie w glosie ze mila domowa atmosfera guzik prawda czas pracy niby 8 -io godzinny ale trzeba siedziec wiecej niz 8 godzin i jeszcze sa ludzie zmuszani do tego zeby przychodzic w soboty i niedziele za friko. Zal mi tych osob ktore tam pracuja ale no coz widac zalezy im na pracy.Szkoda ze wszyscy nie wezma sie w garsc i nie ida do prezesowej.Jesli ktokolwiek bedzie chcial isc tam do pracy to odradzam drugie pietro i parter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmo
Zajmuje się tym towarem w hurtowni . Jest on o wiele razy tańszy niż na tych pokazach - to zdzierstwo i naciąganie ludzi na kasę . W sklepach są te same wyroby o wiele tańsze. Wiem ja szkolą tych pokazowców aby naciągali ludzi , przeważnie emerytów i rencistów , którzy się zadłużają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janomar
WITAM WSZYSTKICH MERYNOSOWYCH NIEDOWIARKOW. OBAWY MACIE JAK NAJBARDZIEJ SLUSZNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qq76
Witam Ostatnio moi rodzice kupili taki zestawik, jednak dali za niego 2 tys a nie 3 i jest tego naprawdę sporo jest to Golden wool ale składa się z 10 elementów. Sprawdzałem na allegro i innych sklepach ile by kosztowało zakupienie tego pojedynczo no masakra 13 tys zł, ludzie i wy tyle płacicie od tych naciągaczy to jakieś nieporozumienie:) Nie wiem czy ta wełna działa leczniczo czy nie, ale wiem jedno śpi się super:) I błagam nie kupujcie od akwizytorów tak jak ktoś napisał jak można być takim naiwnym i za 2 kołderki i podusie płacić 3 tys. To może dajcie je mnie ja wam przyśle 4 podusie i kołderkę za tą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qq76
A i zapomniałem zapytać Janomara no a jak ja mam bordową wszywke WOOLMARK w szew to ile procent ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI !!!!! Firma Lama Gold kładzie ogromny nacisk podczas szkolen na manewrowanie ludzkimi uczuciami posciel jest szyta w polsce a koszt wyprodukowania owej poscieli to 80 zł za komplet złoty ktory kosztuje 6 tyś zł , prucz tego na spotkaniach informacyjnych dowiadujecie sie jak oszukiwac starsze osoby oraz osoby po przejsciach np smierc bliskich . Prelegenci to osoby ktore nie moga znalesc pracy nigdzie indziej z roznych srodowisk firma Lama Gold jest notorycznie oskarżana o to ze któryś z prelegentów ukradł cos z domu podczas nieuwagi gości . Gratisy ktore sa dawane to nic innego jak zestaw ktory jest do kupienia i tak na prawdę nic nie daja za darmo . Jeżeli sie zastanawiasz nad zakupem poscieli firmy LAma Gold to stanowczo odradzam wystarczy isc do sklepu z markowa włoska wełna a zaoszczedzimy 4 tys zł i bedziecie mieć drodzy Państwo znacznie lepszy produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek15
Ja zakupiłam pościel z firmy Lama Gold jakieś 10 lat temu był to zestaw do łóżeczka. I jestem zadowolona z zakupu. Ale teraz mając dostęp do producenta kupiła bym prosto od niego,a nie kupiła bym już nic z tak zwanej "prezentacji" bo to jest naciąganie ludzi na grubą kasę. A co do pościeli to do dziś jest używana bo chcąc się jej pozbyć (gdy dziecko już wyrosło z łóżeczka) oddałam ją teściowej która ma chory kręgosłup. A ona położyła sobie prześcieradło na łóżku i śpi na nim. Również jest bardzo zadowolona, ponieważ już jej nie dokucza tak częsty i tak silny ból. Ale to jest chyba efekt tego że nie kładzie się do zimnego łóżka, bo ta wełna od razu ogrzewa ciało. I jeszcze jedno gdy jest odpowiednio prana to nic się z nią nie dzieje. Ale dużo też chyba zależy od tego czy trafiło się na porządny komplet pościeli czy może na jakiś feler. Pozdrawiam i życzę rozsądnego podejmowania decyzji co do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Nigdy bym nie dała tyle kasy za pościel. Co wy macie w domach 15 stopni, że wam wełniana pościel potrzebna? Ja mam od 3 lat pościel z silikonu hollow, komplet poduszka i kołdra za 300 zł i spisuje sie znakomicie, mogę bez przeszkód prać i jest antyalegriczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×