Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miŚkA20

czy mężczyznom podobaja sie panie z krągłościami?czy wolą wieszaczki?

Polecane posty

Gość miŚkA20

drodzy panowie czy bardziej podobaja wam się kobiety z krągłościami czy też wolicie chude panienki z odstającymi koścmi???jakie jest wasze zdanie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
No a poza tym to obcigam z polykiem,az sperma po mnie splywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kobiety
o pełnych kobiecych kształatach;)(nie chodzi tu o strasznie grube kobiety ale niewielka nadwaga mi nie przeszkadza) NIENAWIDZĘ kobiet z wystajacymi kośćmi:-oKobiety o pełnych kształtach sa lepsze w łóżku,są takie kobiece;) Milutko sie do nich przytulic a nie obijac sie o wystajace zebra czy obojczyki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
niom potwierdzam ja tez mam swoje krąglości i ogolnie to uwazam ze kazda z kobiet powinna je miec,zauwazylam ze pociagaja one panow bardziej niz chudziutkie wieszaki ktore za wszelka cene pragna byc modelkami,pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staroświecki
Są przyjemmiutkie, często nie są sztuczne, mają owłosienie łonowe, są uczuciowe i nie idą ślepo za modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
jak dla facetow panie okragle to takie ktore tyle ze nie sa anorektyczkami, co najwyzej takie jak Jeniffer Lopez. A co z takimi wazacymi wiecej niz 60-65 kg?? ja waze obecnie 70 kg/168 cm wzrostu i wiem ze jak schudne 10 to dopiero faceci beda za mna latac, a teraz to tak sie sporadycznie zdarza, a jak wazylam 80 kg to juz nikomu sie nie podobalam, bylam zakompleksiona, nieraz slyszalam docinki, tylko jak udalo mi sie schudnac to nie moglam sie opedzic od facetow. Wiec faceci generalnie mysla ze fajnie jak kobieta ma okragla pupe, cycki, ale nic poza tym, brzuszek juz najlepiej jak ma plaski i wszystko inne w normie. A ja teraz mam np 80 cm w pasie i 103 w biodrach i duzy cellulit na udach i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
NIE MASZ CO SIE OBAWIAC I AZ TAK BARDZO PATRZEC NA FACETOW ,NALEZY BYC SOBA JA TEZ NIE JESTEM SZCZUPLUTKA MAM 172CM I WAZE 61KG, PEWNIE EZ NIEKTORZY POWIEDZA ZE JESTEM GRUBA A WRECZ MAM NADWAGE, ALE MNIE TO WOGOLE NIE ZRAZA, UWAZAM ZE TO DOBRA WAGA I NIE ZAMIERZAM JEJ MIENIAC,DZIEWCZYNY BADZMY SOBA WTEDY NAPEWNO BEDZIEMY ATRAKCYJNE,MODA NA WIESZAKI POWOLI ZANIKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumi
qrde...ja mam 65 kg i 170 cm ....do tego rostępy...nie rozczulaj się, fakt - troszke schudnij, ale tak żebys czuła sie kobieco..faceci lubią kobietki z ciałkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
miska co ty piszesz, ty to masz wage idealna, wcale gruba nie jestes! i nie sadze zeby ktokolwiek mogl tak powiedziec! jesli pytasz facetow o takie "okragle panie" jak ty to sorry! widzisz mialam racje! i faceci mysla tak samo! taka jak ty to ok, tyle ze to waga wg mnie idealna! a okragla to moge byc ja, a nie ty dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
mumi tez glupoty pieprzysz! dziewczyna ma wage idealna! jest na pewno szczupla! widzicie same przyzwyczajacie facetow do takiego myslenia ze potem dziewczyna wazaca 60 kg jest wg nich okragla! niestety mialam racje z ty co napisalam. Okragla to wazaca 60 kg przy wzroscie 170 cm! ciekawe co by powiedzieli o wazacej 80 kg? potwor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumi
...wszystko oki, ale jeśli kobitka czuje sie źle i czeka na potwierdzenie na w/w na forum...udzielmy jej, każda z nas ma lustro w którym widzi jak jest ! Jeśli jej do szczęścia i mobilizacji !!potrzebna jest motywacja by zrzucić 5 kg. to jestem na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
DZIEWCZYNY KAZDA WAGA JEST DOBRA JESLI KOBIETA CZUJE SIE W NIEJ DOBRZE.MILO MI DZIEWCZYNY ZE PRZYNAJMNIEJ WY NIE SADZICIE ZE JA NIBY JESTEM TROCHE PRZYGRUBA DOBRZE CZUJE SIE W TEJ WZDZE I NIE ZAMIERZAM NIC ZRZUCAC,CHCIALABYM WIEDZIEC JAK MA TA DZIEWCZYNA NA IMIE BO WIDZE ZE ZNALAZLYBYSMY WSPOLNY JEZYK FAJNIE PISZESZ PODOBA MI SIE,DZIEWCZYNY NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC NIE KAZDA MUSI MIEC IDEALNA FIGURE!!!AKCEPTUJMY SAME SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczuplutkaa20
Pamietajcie dziewczyny, ze waga nic nie mowi o kobiecie, ja mam 173 cm wzrostu waze 58 kg i jestem wlasnie "przysłowiowym" wieszakiem...:( Wszystko zalezy od grubosci i ciezaru kosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHLOP NIE PIES
NA KOSCI NIE POLECI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
na tluszcz tez nie, dlatego dziewczyny ktore sa naprawde okragle maja mniejsze szanse u facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie, powiem wam coś.... żadna z was nie jest tak gruba i brzydka jak uważa... okiem faceta: smieszne i obłudne wydają mi sie tego typu teksty, szególnie u kobiet, które jak ktoś powiedział mają wage IDEALNĄ moja dziewczyna np. waży 55 kg ma 173cm i twierdzi że jest gruba...śmiechu warte, ale co tam:P Taka jest ta płeć wasza;) Osobiście lubie jak kobieta ma biodra, ma pupę, piersi na których zatrzyma sie nie tylko oko ale i ubarnie...a wieszaki... wieszaki mogą się schować do szafy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
ŚWIAT TO NIE TYLKO FACECI,PODOBAJMY SIE SAME SOBIE NIE ODCHUDZAJNY SIE DALA FACETOW ALE SAME DLA SIEBIE,DLA LEPSZEGO SAMOPOCZUCIA, JESLI FACETOWI NIE PODOBA SIE NASZA WAGA TO NAJWYRAZNIEJ NIE ZALEZY MU NA NAS ALE NA NASZYM CIELE NIE SĄDZICIE?JELI IM NA NAS ZALEZY TI ZAAKCEPTUJA NAS TAKIMI JAKIMI JESTESMY,ODCHUDZAC SIE JESLI JUZ ALE Z ROZSADKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112-84-110
wieszakiem nie jestem ,z powodu cialka (nadmiaru)nie placze,chlopom sie podobam i jest ok :):):) pozdrooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POL -pot
Tak , oczywiście , że tak - ale krągłości to nie znaczy GRUBE !!!! Ja to nazywam lekko puszyste. Wszystkie chude Kobiety wyglądają mało estetycznie szczególnie w ciepłych porach roku . Zresztą w męskich kręgach o chudych myśli się zawsze jak o "zołzach" , a o puszystych jako o ciepłych i sympatycznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
do POL -pot ----> a co wg ciebie znaczy lekko puszysta, tzn jaka moze ci sie spodobac? bo podejrzewam ze tak jak napisalam, jakies 60 kg na 170 cm wzrostu. I taka jest filozofia 99% facetow, duze cycki, ewentulanie pupa okragla, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
NO WLASMIE DRODZY MEZCZYZNI CO WEDLUG WAS OZNACZA PANI LEKKO PUSZYSTA JAK MAM TO ROZUMIEC, POWIEDZMY PRZY TAKIM STANDARDOWYM WZROSCIE 170CM ILE POWINNA WAZYC WEDLUG WAS?KOBIETA Z KRAGLASCIAMI TO KOBIETA NAPEWNO ATRAKCYJNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112-84-110
170 to standardpwy wzrost ???? buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
miska ja to sie nie mam co ludzic ze napisza chociaz te 70 kg! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miŚkA20
"ALE CO Z TEGO" GLOWA DO GÓRY, NAPEWNO BARDZO SYMPATYCZNA Z CIEBIE KOBITKA JUZ JA TO CZUJE HEH.70KG TO WCALLE NIE JEST DUŻO, NAPRAWDE MOWIE SZCZERZE. JESLI ZLE SIE CZUJESZ W SWOJEJ WADZE TO OCZYWISCIE NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE MOZNA TROCHE ZGUBIC, NAPEWNO BEDZIE YTRUDNO LAE JESLI NAPRAWDE TEGO CHCESZ WIERZE ZE CI SIE UDA A JAKBY CO TO MOGE CIE WSPIERAC NAPEWNO cI POMOG E A PRZYNAJMNIEJ SPROBUJE NAPEWNO BEDZIE DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teletubis
a to tolerancyjny jezzzdes hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
teletubis jak dla ciebie dziewczyna 170 cm wzrostu i 55-63 kg jest lekko puszysta to ja wysiadam. Dla mnie taka dziewczyna jest szczupla, a 55 kg to juz nawet chuda. Cale szczescie ze sa jesczze faceci tacy jak moj, wprawdzie zdarzaja sie rzadko, ale moj np uwaza ze juz za duzo schudlam i powinnam przestac, a waze przypominam 70 kg. Nie wygladam na tyle, bo niektorzy daja mi 60, ale co tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co z tego
miska ja w ciagu ostatnich dwoch miesiecy schudlam 10 kg i schudne jeszcze 11, ale dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy patrzec sie na wage
i nią sugerowac!Nalezy patzrec sie na ogólne proporcje ciała!Ktos np. moze wazyc przy 170 wzrostu 75 kilo i bic SZCZUPLA I ZGRABNA kobieta.Chodzi o to ze kośći i miesnie tez waza!!!!!!!Wazny jest ogólny kształt ciała a nie waga!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy patrzec sie na wage
i nią sugerowac!Nalezy patzrec sie na ogólne proporcje ciała!Ktos np. moze wazyc przy 170 wzrostu 75 kilo i bic SZCZUPLA I ZGRABNA kobieta.Chodzi o to ze kośći i miesnie tez waza!!!!!!!Wazny jest ogólny kształt ciała a nie waga!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×