Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość kucharka
tradycyjnie się, kurwa, wpisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikkk
kucharka,to ile razy sie juz wpisalas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek69
Może ktoś myśli podobnie?... arkadiusz69.sympatia.pl miłego dnia dla wszystkich...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadzieją
na górze niebo na dole basen A ja się tutaj wiszę tymczasem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh
ja też sie wpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadzieją
i jeszcze raz: na szczescie w przyszłosci na lepsze milosci i kazdy zly dzien na lepszy przemien! zaklecie to sprawi ze sie mi poprawi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AAA***
Jak wszyscy to wszyscy ;) W coś trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuniunia
ja chce sie zakochac szczesliwie i z wzajemnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neczkaaa
No to i ja sie wpisuee i poproszę o to szczęście, żeby mnie spotkało i jeszcze o to, żebym mogła je rozponać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorutka
Tez sie wpisuje bo chce szczescie w milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_smutny
No co mi pozostało wpiszę się to może mi to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może warto
Ja też się wpisze...w coś wierzyć trzeba...a poza tym jezeli tyle osób uwierzyło choć troszke w to ze po wpisaniu się bedzie lepiej to moze faktycznie tak bedzie:)?? w kazdym razie licze na to bardzo:) mam nadzieje ze szybko tu wroce i bede mogła napisac ze ten topik przyniosł mi szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kiedyś sie tu
woisywałam, jak na razie w serduszku cisza i tak dla spokojności jeszcze raz zawitałam życze wszystkim miłości z wzajemnościa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kain
A ja kogoś spotakałem - może to z nią ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0101
Skoro Kasandro wszyskim pomagasz to pomóż i mi... Bo drugi tydzien zyje jak w transie, nie moge jesc spac, mysle tylko o tym co głupiego zrobiłam. Po 7 latach rostalam sie z moja (teraz juz wiem ze prawdziwa) miłoscia. Myslalm ze go juz nie kocham, ze wszsytko jest bez sensu w tym zwiazku i stracilam go. Choc on walczyl o bardzo dlugo o moja milosc, ale bylam uparta. Oddalam go innej z ktora wzial slub (mimo ze jej nie kocha). Spotalismy sie pare razy przed samym jego slubem, plakalismy nad swoim zyciem, nad tym ze popsulismy wszystko co bylo najpiekniejsze...nasza milosc... , rozmaiwalismy i spedzilismy cudowne chwile, ktore nam musza chyba wystraczyc na cale zycie.Ale powiedzcie mi dlaczego musialam go stracic zeby zrozumiec ze moje zycie bez niego nie ma sensu i nie portafie przestac o nim myslec i wiem ze juz z nikim nie bede i nikog tak bardzo nie bede kochac jak niego. Pozostaly mi tylko wpomnienia i marzenia. Pisze bo chciala bym troche szczescia by go odzyskac, jestem gotowa na wszystko, bo nie wiem jak dalej zyc, pracowac i funkcjonawac. Dalczego zycie jest takie cholernie niesprawiedliwe i okropnie ciężkie. Pomóż Kasandro!!!prosze bo ja juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze wierzę w swoje
szczęście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och miłości przybywaj
dziś wpisuje się tu po raz drugi a co mi tam niech miłość przychodzi znienadzka zaskoczy mnie dziś ;-) tak, chce kochać i być kochaną ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście też się wpisuję, bo już mam dosyć bycia tą nieszczęśliwą i porzuconą! Wierze w siebie i szczęście, które gdzieś na mnie czeka! Dziweczyny napisze wam coś co podniosło mnie na duchu, przysłał mi to kiedyś jakiś nieznajomy chłopak, za co jestem mu ogromnie wdzięczna: \"...jest gdzieś na świecie kobieta, która potrafi żyć tak poprostu. Nie szukać winy, nie pytać dlaczego - tylko robić to samo, pić gorzkie wino w zimnej porannej rosie, popatrzeć czasami przez okno wcześniej niż wszyscy inni...wrzasnąć ok 2.00 w nocy z rozkoszy, kiedy namiętność przerodzi się w szczyt uniesienia...wreszcie rano przywitać biały snujący się dymek wonnej mocno palonej kawy...to jest życie...wiem, że to Ty i że potrafisz to wszystko..\" Wierze, że każda z nas jest taką kobietą. M.- zależy mi na Tobie, ale to chyba nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Ja również wpisuje się po raz drugi. I czekam aż ta miłość na mnie spłynie. Czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och miłości przybywaj
wpisze się dzis po raz trzeci, mam nadzieję ze nie pogonicie mnie za to ;-) w kazdym bądz razie dziś jest szczegulny dzień jakos mi tak dziwnie, wierze ze dzis nie jedna z nas bedzie mile zaskoczona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna M
Trudno uwierzyć, ale tylu uwierzylo... Chcialabym aby pokochal mnie zarozmumialy G. Niech w końcu On też wpadnie w sidla milości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo smutna i rozdarta
Potrzebne mi bardzo to szczescie!!!!!Wiec moze sie uda,bo wlasnie walcze o milosc mojego Ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz marze zaby sie zakochac, jak na razie to tylko malolaty albo \"pasztet\". Wiem, wiem liczy sie wnetrze ale wyjdz na miasto za reke z lepperem to zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze po prostu czakam ze mi amor szczała przyleje po pupie? Zakochuje sie srednio co 3 lata, czy to normalne, ktos tak jeszcze ma? Nienawidze jak sie malolaty narzucaja i pasztety, tylko czy ja takie dziewczyny pociagam? Jak ktos mi sie spodoba to mieszka gdzieś na 2 koncu polski. Ile to jeszcze potrwa? A wiec jesli jesteś szczupłą, ładną i inteligetna (iq od 130) dziewczyną w przedziale wieku 17-21, moze byc starsz niz ja wiec 22)to prosze napisz... Tracące nadzieje na lepsze jutro osocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam się tu dawno temu, oczywiście nie jestem naiwna, ale coś przyszło... Nie nazwę tego jeszcze miłością, ale może wkrótce:) Najważniejsze, że jestem szczęśliwa i Wam też tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×