Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UnsereHeimat

Męska płodność

Polecane posty

Gość UnsereHeimat

Witam. Jestem 30 latkiem, zonatym od kilku lat. Postanowiliśmy z żona zajść w ciążę. I jakos nie wychodzi :( Martwię się, ze to moja wina bo wydaje mi się, ze moja sperma jest trochę za gęsta i nie jest jej zbyt dużo. Czy to jest objaw jakiejś choroby? Gdzie mogę zwrócić się o pomoc (Warszawa) ? Ile kosztuje badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie próbujecie dłużej niż rok to wszystko jest OK. Dopiero po roku REGULARNYCH starań zgłosiłabym się do lekarza. Co do spermy, to zależy jak często sie kochacie- im rzadziej tym jest ona bardziej zagęszczona. O to na razie bym sie nie martwiła bo tylko sobie psychicznych problemów przyspożysz. Twoja sperma jest na 100% OK Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UnsereHeimat
Jestem przerażony bo żonie bije zegar :( Zanosi się na usuniecie jednego jajnika :( Muszę siebie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ci to pomoże to sprawdż sie. A co do żony, nawet i z jednym jajnikiem może ci urodzić 10 dzieci. Jeśli będziesz sie tak stresował to wpłynie to jeszcze niekorzystniej na starania. Jeśli twoja żona jest pod stałą opieką ginekologa to będzie dobrze. Nie wiem ile twoja żona ma lat, ale w wieku 30 lat nie zachodzi sie już w ciązę po pierwszym, lepszym razie. Trzeba sie starać nawet do roku, wiec uszy do góry i spróbuj sie troche uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABB
zamiast sie zameczac to zrob badanie nasienia i po sprawie.W Warszawie napewno sa jakies kliniki leczące bezpłodnosc tam napewno robia takie badania. A powinniscie razem tam sie udac .Toje badanie nie wiem ile kosztuje dokładnie bo co miasto i gabinet to inna cena .ale mysle ze ze tak do 100 zł to kosztuje .Ja mam za soba wizyte w takiej klinice (oczywiscie prywatna ) to za same badania podstawowe (przeciwciała i inne takie kobiece) to mam zapłacic około 400 zł .ale posiadanie dziecka warte jest wszystkich pieniędzy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABB
zamiast sie zameczac to zrob badanie nasienia i po sprawie.W Warszawie napewno sa jakies kliniki leczące bezpłodnosc tam napewno robia takie badania. A powinniscie razem tam sie udac .Toje badanie nie wiem ile kosztuje dokładnie bo co miasto i gabinet to inna cena .ale mysle ze ze tak do 100 zł to kosztuje .Ja mam za soba wizyte w takiej klinice (oczywiscie prywatna ) to za same badania podstawowe (przeciwciała i inne takie kobiece) to mam zapłacic około 400 zł .ale posiadanie dziecka warte jest wszystkich pieniędzy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morion
Anu, mam podobny problem, tzn też chcę badanko zrobić, u nas kosztuje jakieś 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×