Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia_19

Nurtujace pytanie

Polecane posty

Gość Kasia_19

Mam maly problem ktory nurtuje mnie od 3 dni. Otoz zazywam od 5 miesiecy regularnie tabsy i do tej pory nie mialam zadnych problemow z okresem i wogole. Czulam sie bardzo dobrze. Jedak niedawno kochalam sie z moim chlopakiem i kilka razy on zostal we mnie do konca. Wczesniej natomiast niegdy tak nie robil. No i tu jest problem. Otoz dostalam normalnie okres w piatek tylko mam jakos bardzo dziwnie gruby brzuch. Meczy mnie to okropnie a moj partner caly czas mnie pociesza ze to przez okres. Czy to moze byc prawda? Nie wiem ale jakos dziwnie sie obawiam ze jestem w ciazy. Napiszcie cos. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestes w ciazy. Bo te tabletki to wcale nie sa antykoncepcyjne tylko wlasnie w czasie ich stosowania najlatwiej zajsc w ciaze. A w ulotce tak (ze to niby antykoncepcyjne) pisza i lekarze mowia bo w Polsce niski przyrost naturalny. jestes w ciazy. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaku
idz slupki obliczac zamiast brac sie za seks. Przeciez normalna dorosla dziewczyna nie pisalaby takich bzdur!!! Skoro nie ufasz tabletkom, to po co je zazywasz? Dla sportu, mody czy jeszcze z jakiegos innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×