Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazylijski tyłeczek

EGIPT

Polecane posty

Gość brazylijski tyłeczek

podróż do Egiptu w lipcu- za i przeciw ps. mozecie polecić jakies sprawdzone biuro podrózy? stronę internetową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt, Egipt i jeszce raz Egipt!!!! Polecam goraco, tylko ze chyba w lipcu to bedzie nie do wytrzymania. Ja bylam w zeszlym roku w polowie wrzesnia i bylo super!!!!!! Co do biur, to mysle, ze najpierw trzeba znalezc sobie hotel, a potem szukac go jak najtaniej w biurach. Ja bylam w Sultan Beach w Hurghadzie i byl naprawde super, mimo ze mielismy chyba najgorszy pokoj z mozliwych. Pozdrawiam i szczerze zazdrosze, bo chetnie pojechalabym drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviorka
czesc! w czerwcu wrocilam z 3 miesiecznego pobytu w egipcie i sudanie. i wiesz co?? spedzilam miesiac w egipcie razem ze znajomymi bez zadnego biura podrozy. to bylo niesamowite przezycie. moje marzenia sie spelnily. chodzilam ze znajomymi gdzie chcialam, kiedy chcialam i nikt mi nie dyktowal gdzie ile czasu mam spedzic co robic. poruszalismy sie komunikacja miejska, sami szukalismy hotelii, sami sie zywilismy (glownie bulki, ser feta i pomidory:)). zwiedzilismy kair, luxor, aswan i wiele innych ciekawych miejs. mielismy okazje zajzec do miejsc do ktorych zaden przewodnik cie nie zaprowadzi. chodzilismy gdzie chcielismy i ile chcielismy. zwiedzalismy to na co mielismy ochote. goraco polecam wiec samodzielny wyjazd z paczka znajomych. spotkalismy duzo samodzielnie podrozujacych po egipcie par, ludzi z kazdego zakatka swiata. mielismy okazje poznac arabska kulture dzieki znajpomoscia jakie zawarlismy w czasie naszego pobytu. wielu ludzi uwaza ze mozna tam spotkac samych niewychowanych gburow ale to nieprawda. nie spotkalismy a ni jednego 'zlego' czlkowieka. wszyscy byli mili i uprzejmi (zapewne nie tylko dlatego ze im placilismy). mowie ci, samodzielny wyjazd to super przygoda. polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviorka
jesli chodzi o klimat to w lipcu bedzie goraco i dosyc duszno. (a w mojej poprzedniej wypowiedzi zamiast czerwca wstaw marzec :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonka_26
byłam w Egipcie zeszłego roku na początku października i temp. nie spadała poniżej 33-35 stopni, tak więc nie wyobrażam sobie tych upałów w lipcu. Skoro na jesieni nie dało się wyjść w południe z hotelu i połazić po sklepach, to pomyśl jak straszną mordęgą będzie lipiec. Mieszkaliśmy w Hurghadzie w hotelu El Samaka Comfort i było bardzo fajnie. Polecam biuro Selectours, z którego usług korzystaliśmy. Jeśli jesteś zainteresowana szczegółami, masz jakieś pytania, napisz: filemonka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1234
a jakie ubrania wziasc ze soba? wyjezdzam do Egiptu 15,09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammbo
Hurghada jest świetna :) Swetry nawet w listopadzie to jakiś sen szaleńca w tamtym klimacie, spokojnie chodzi się w samych podkoszulkach i krótkich spodenkach, tylko w nocy jest chłodniej, więc dobrze wziąść coś do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posli
Ja tam wolę Tabę, więcej możliwości poszalenia na deskach, rolkach, nurowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yereka
Sharm jest świetny, można się i wyszaleć, i odpocząć, i poleżakować, i wymęczyć się sportowo. Wyjazd z biurem ma swoje wady i zalety, ale lecąc pierwszy raz za granice nie specjalnie ufałam swojemu zdrowemu rozsądkowi.. Pojechaliśmy z alfa starem i żadnych problemów nie było. Kraj jest naprawdę piękny, pełen kontrastów, które nadają mu dodatkowego kolorytu. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carheria
ja byłam w pod koniec maja i bylo cudownie. :D gorąco, ale w sam raz. ze 35 stopni, ale tam to sie nie odczuwa takiego goraca bo sucho i sie czlowiek nie poci. bylam z biurem alfastar, maja tam fajnych rezydentow. egipcjanow mowiacych po polsku. bylismy w hurghadzie w hotelu rimmavera, ma 4 gwiazdki, ale tak naprawde to chyba 3 i pol. hotel spoko, bardzo mila obsluga. i koniecznie trzeba pojechac na wycieczke na safari z jazda na kladach, wielbladach i z impreza wieczorna. wycieczka na caly dzien, jedzie sie w glab pustyni z godzine jepami na caly dzien. mozna zobaczyc fatamorgane. jest cudownie. i polecam wycieczke do kairu i gizy. kair to najgorsze, najbrzydsze miasto jakie widzialam w zyciu, ale warto je zobaczyc - jak to wyglada, niesamowite wrazenie. egiptu sie nie zapomina i chce sie tam ciagle wracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety........
niestety zdarzyl sie wypadek teraz w Egipcie........ autobusu..... :( jakis tydzien temu.... moja znajoma wrocila... :( mowi ze to co widziala to jakis koszamr..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota z32
Siostra męża co roku jeździ w lipcu do Egiptu. Ja skupiłam się raczej na przeglądaniu listopadowych ofert z itaki bo będzie mniej upalnie. Spodobały mi się propozycje wyjazdu do Taby, bo region jest chyba mniej oklepany niż znane wszystkim Sharm El Sheikh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tak jak wyżej napisano. Wakacje dobrze spędzać aktywnie, a jak jesteś nad morzem to kitesurfing jest świetnym rozwiązaniem! Jestem pewna, że zajawisz się tak samo jak ja! Na początek dobra będzie wypożyczalnia sprzętu na miejscu, ale jak wrócisz to pamiętaj o kitestore.pl - jeśli spróbujesz kitesurfingu to będziesz częstym gościem tego sklepu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×