Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka25

ładne surfinie!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość anka25

Zamieżam posadzic na balkonie te kwiaty, czy możecie mi doradzić jak je pielegnować żeby były takie długie,ładne i gęste. Słyszałam coś o obrywaniu uschniętych paków-ale czy macie jakieś dobre sposoby żeby były piękne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie posadziłam , jak co roku a za tydzień albo dwa zacznę zasilać preparatem do surfini i są oki aż do jesieni , aż mi zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ona...
hej. pracuje w kwiaciarni, wiec cos doradze. surfinie uwielbiaja wode, wiec podlewaj je duzo, raz na tydzien zasil nawozem w proszku 'planton- do surfinii" czerwony (1 lyzeczka na 10 l wody)...przepieknie kwitna wtedy , a i faktycznie suche kwiatki trzeba delikatnie oberwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skrzynke wywies
na oknie w zacisznym miejscu. Ja niestety mam balkon od poludniowego zachodu i dwukrotnie po silnym wietrze z 2 metrowych surfinii zostaly mi w skrzynce tylko korzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilandia
Hej ! kupiłam w markecie surfinie juz kwitnące podzieliłam je na części i wsadziłam je do skrzynek, ale po 15 min. strasznie się pokladły czy im zaszkodziłam co robić żeby odbiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wystawiłaś je na pełne
słońce? spokojnie....:) powinny sie podnieść-mam nadzieję, że są podlane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binlandia
no właśnie tak zrobiłam, że wystawiłam je zrana na słonce ale podlałam je dość obficie dzięki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia
Kupiłem surfinie w sklepie surfinie.Balkon mam od południa, ale barierki są nieco zasłonięte. Czy postawić je na balkonie czy może jednak powiesić je na barierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfinie uwielbiaja pelne slonce , moga tam stac bez przeszkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfinie musisz podlewać w upał nawet parę razy dziennie i CODZIENNIE z nawozem dla surfinii. Przekwitłe kwiaty od razu urywaj, będzie lepiej i bujniej kwitnąć aż do pierwszych przymrozków! Piękne kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×