Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mc_

ciąża a petting. prosze odpowiedzice....

Polecane posty

czy jest możliwe aby zajść w ciąże przez petting? chłopak miał wytrysk ale miał na sobie bokserki i spodnki i nie leżał na mnie tylko obok. rękę też na pewno miał czystą. szczególnie uwazalismy bo to byly moje dni połdne. czy plemniki mogły jakos przewędrować z uda (chcoaiż nic nie czułam, nie miałam nasienie na nodze)? to bylo kilka dni temu, a na nastepny dzien strasznie zaczely mnie bolec jajniki, oraz zaczęła mnie swedziec i piec pochwa i co chiwlke siusiala. tlumacze sobie,ze to dltaego, ze chodzilam boso po lodowatych plutakch i przemrazłam podczas grilla w nocy, gdzie nie bylo toalety tylko trawka:) wiem, ze histeryzuje. p.s.mam 18lat i wiem skąd się biorą dzieci, ale takie myśli nie mogą opuścić mojej główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań histeryzować
nic się nie martw, zrelaksuj się, plemniki mogą powędrować do komórki jajowej tylko wraz ze śluzem, który jest w tobie, tzn same z uda sobie nie mogłyby zawędrować tak daleko. Więc się uspokój i poczytaj troszkę o tym skąd faktycznie biorą się dzieci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukradek
och oczywiscie ze mozesz byc w ciazy wystarczylo zeby wilgocie sie dotknely choc na malenka sekunde i plemniki juz maja droge otwartą to zapieczentowanego zródla zycia to moglo byc niezauwazalne, usiadlas na plamke albo sie otarł , tego nie mozna wykluczyc powinnas czekac cierpliwie a jezeli jakis lekarz chcialby dac Ci antybiotyki w ciagu najblizszych 2 miesiecy , powinnas go uprzedzic ze mozesz byc w ciazy wszystko sie moze zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
ukradku, jesteś idiot(k)ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×