Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAMILA_WAWA

1 miesiąc - POMOCY !!!!!

Polecane posty

Gość KAMILA_WAWA

obawiam sie ze jestem w ciąży..... Jakie mogą być przyczyny i co moze sie dziac w 1 miesiącu błagam powiedzcie, jedyne co mam to apetyt i w sumie zrobiły mi się takie hmmm pełniejsze stojące piersi :) nie mam jesszcze okresu jeszcze kilka dni do niego....... poradzcie cos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
Kup sobie test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_wawa
ale ja chcialam wiedzieć objawy ? test bede musiała zrobic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_wawa
jaki test!? jaki najlepiej ile mniej wiecej kosztują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestes czy co
pytasz jakie moga byc przyczyny??? facet ci wsadzil i sie spuscil! Nie wiesz jak sie w ciaze zachodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_wawa
sorry chodzilo mi o objawy !! sorry.....JAKIE MOGĄ BYĆ OBJAWY !!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kup sobie test Qiuck Vie, tani, sprawdzo ny polecam. a objawy każda z nas moze mieć inne (z wyjątkiem braku okresu). ja od początku miałam niesamowita zgage, , bolesne piersi (bardzo szybko mi urosły), brodawki ciemnieją i wogóle ,tak jkos inaczej się kobieta czuje. jeśli chcesz miec pewność to kup test (najlepiej od razu 2 - wtedy możesz zrobić drugi dla pewnośći np. dzień lub kilka godz później) i idz dol lekarza. Test możesz zrobić juz po ok tydniu od planowanej daty okresu (tego którego nie było) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_wawa
dziekuje bardzo :) a mam jeszcze pytanie czy moge zrobić test teraz kiedy jeszcze nie powinnam dostac okresu !?!? powinnam go dostac za ok tydzien, mialam teraz duzo stresów wiec pewnie przesunie sie ok 2 dni. czy test wykonuje sie po planowanym okresie, nie mozna przed, teraz tak normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak juz pisała Marysieńka jeden z lepszych testów to Quick Vue tez go robiłam i wiele moich koleżanek.Niestety powinnaś go użyć dopiero 2-3 dni przed okresem i najlepiej rano.Chociaż przy tym teście możesz robić o każdej porze kosztuje ok13-14 zł. Co do objawów to w tym czasie co ty jesteś tydzień przed okresem to w sumie trudno jeszce o jakieś objawy.Bo raczej są takie jak przed okresem dopiero w następnych tygodniach zaczynaja bardziej doskwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak juz pisała Marysieńka jeden z lepszych testów to Quick Vue tez go robiłam i wiele moich koleżanek.Niestety powinnaś go użyć dopiero 2-3 dni przed okresem i najlepiej rano.Chociaż przy tym teście możesz robić o każdej porze kosztuje ok13-14 zł. Co do objawów to w tym czasie co ty jesteś tydzień przed okresem to w sumie trudno jeszce o jakieś objawy.Bo raczej są takie jak przed okresem dopiero w następnych tygodniach zaczynaja bardziej doskwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka1
Witam Zgadzam sie z poprzedniczka, nie spiesz sie zabardzo, mysłałam, ze juz ci się okres spóźnia, być może wcale nie będzie konieczny. jezeli jednak jesteś "pewna" ze mozesz byc w ciąży to kilka dni po okresie (jeżeli zauwazysz ze jest inny niż normalne) zrób sobie test, czasmi się zdarza że do 3 -go m-ca mozna miec krwawienie podobne do okresu, w tym właśnie czasie, tylko słabsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×