Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikka

badanie krwi

Polecane posty

Gość kikka

Chce sobie zrobić badanie krwi potwierdzające ciąże. Jak to badanie fachowo się nazywa? Pójde do labolatorium i co mam powiedzieć? Na obecność czego we krwi jest to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Wystarczy, że powiesz, że chcesz sprawdzić czy jesteś w ciąży, zdaje się, że oni badają stężenie hormonów we krwi i czegoś takiego jak Hcg. Ale test ciążowy na mocz daje ci 99% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po takich badaniach
Trzeba po prostu powiedzieć, że test z krwi na wykrycie ciąży (można iść o każdej porze dnia, bo chodzi o wykrycie hormonu). Zależy od tego jakie odczynniki mają w labolatorium zrobią albo samo HCG, albo beta-HCG. To drugie jest lepsze :) i są dwa rodzaje beta-HCG: wolne (potwierdza lub wyklucza ciążę pozamaciczną) i drugie na ustalenie tygodnia ciąży. Poza tym sprawdź cenę :) Ja płaciłam raz za pobranie 45PLN, a w innym labolatorium 25PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel duzy
a gdzie mozna zrobisz takie badanie w krakowie na krew czy dziewczyna nie jest w ciazy mineło 14 dni od zapłodnienia i jaki koszt prosze o pmoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to badanie mozna zrobic na tydzien przed miesiaczka?? czy juz wykaze ciaze??? okolo 8, 9 dni po zaplodnieniu w czasie gdy mam dostac miesiaczke bede na nartach za granica. a wolalbym wczesniej wiedziec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×