Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsennosc

od polowy ciazy nie moge zasnac wieczorem

Polecane posty

Gość bezsennosc

kiedys bylam wielkim spiochem.od czasu gdy pojawil sie brzuch,nie moglam zasnac,bo bylo mi niewygodnie.po porodzie-z powodu opieki nad malenstwem.ale teraz mala ma juz cztery miesiace,przesypia cala noc,a ja cierpie na bezsennosc.mam wrazenie,ze cos sie poprzestawialo w mojej glowie,tak jakbym bala sie zasnac podswiadomie oczekujac,ze cos i tak przerwie moj sen.czasem jestem naprawde wymeczona(chociaz dziecko nie sprawia zadnych problemow,tylko i wylacznie z powodu niewyspania),a kiedy klade sie do lozka zasnac po prostu nie moge.rano podczas pierwszego karmienia prawie przysypiam i modle sie,zeby mala polezala jeszcze cicho chociaz z godzinke.maz chetnie wyreczylby mnie wieczorami,co z tego,jak w ciagy dnia to juz w ogole nie zasne!nawet teraz wymknelam sie z lozka wypic mleko z miodem,moze usne troche szybciej. czy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia
jestem w 7 miesiącu ciąży i przeżywam koszmar bezsennych nocy, już nie mam na to siły i sposobu, niewygodnie mi brzuch mi ciąży, nie potrafię zasypaić od jakiegos czasu, ostatnio myslałam że to wynik infekcji po antybiotykach ale jak tak sobie przeanalizowałam to ja od jakiegos dłuższego czasu ma kłopoty ze spaniem a później w dzień nie mogę się na niczym skupic jestem ociężała i snuję się po domu śpię do 11 i tak koło się nakręca, jak to przełamać żeby zacząć sypiać nocami? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×