Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto mi pomoze

kto mi wytlumaczy?? kto sie wypowie??

Polecane posty

Gość kto mi pomoze

Mam pytanie. Otoz zaplodnienie moglo zajsc 3 miesiace temu...przez dwa miesiace mialam 2 normalne @ a teraz w trzecim mialam taka brazowo-wisniowa...co to moze znaczyc?? Nie mam zadnych objawow jakie sa napisane na tym forum. Robilem test 7 dni po stosunku (przerywanym) i teraz po @ i obydwa wyszly na NIE. Czy test mozna zrobic po @?? wyjdzie wynik wiarygodny?? Czy tylko z moczu przed okresem?? Jest jakas roznica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
to może ty nam najpierw wyjaśniej, co wg ciebie znaczy @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..
na tym forum "@" to skrot od miesiaczki. Widac nie jestes stalym forumowiczem i sie nie orjentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz widze
ja tu siedze juz 8 mcy i pierwszy raz widze takie dziwadlo.... tez bym nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co robic tyle testow zamiast pojsc do lekarza?pewnie nie jestes w ciazy,skoro tyle ich wyszlo negatywnie,ale skoro ciagle sie boisz to idz do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pierwszy
raz widzę ten skrót, a topki na forum śledzę już od bardzo bardzo dawna. A ty nade mną tak nie bluzgaj. Strzeliłabym taką i by się nauczyła szacunku do drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu 2 lata
i się nie spotkałam z @ coś sobie ubzdurałaś chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
topiki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo
w ciazy na pewno nie jestes. u mnie tez cos z okresem nie tak. drugi miesiac wlasnie takie skape krwawienie, brunatno czerwone. boje sie co to moze byc i wybieram sie do gina. a moze ktoras mial taka brunatna @ tak jak by sie konczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×