Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość asia 1983
Kamila 87 wiesz co Tobie raczej to psycholog prędzej pomoże niż ktoś z tego forum, a i dorośnij dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Mam pojebane zycie mam juz 23 lat i zdrowia nie mam przez matke i babcię pijączke mam nerwice żołądka wiem ze zle zrobiłam ze tomkowi sie oddałam powiem tylko ze chłopy w moim ok to same huje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila87 niestety nie słyszałam o przypadku zajścia w ciążę w ten sposób, ale z teoretycznego punktu widzenia jest to możliwe. Wiem, że byłaś a może nadal jestes zakochana w tym chłopaku ale szczerze ci radzę trzymaj się od niego z daleka. Może to zabrzmi dla ciebie okrutnie ale on po prostu cię wykorzystał. Zastanawiam się ile czasu się znaliście, kiedy zapadła decyzja o poczęcu dziecka. Jeśli krótko i to był wasz pierwszy raz to jemu chodziło głównie o sex a nie o dziecko. Dam ci radę na przyszłość trzymaj sie od takich typków z daleka, bo skończysz jako samotna matka i tym samym skrzywdzisz nie tylkom siebie ale również to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Znamy sie dosc długo i to nie pierwszy raz był seks w tamtym roku brał jakieś tabletki żebym nie zaszła w ciazy w grudniu mialam objawy w ciąży jak dostałam okres to pomyślałam ze pewnie mam chory żołądek i dlatego wymioty mialam teraz tomek sie przyznał ze tabletki zniszczyły mu żołądek ja juz cos nie kocham tak jak w tamtym roku bo pod koniec stycznia mnie zostawił a w lutym przeprosił strasznie przeżyłam rozstanie tak bardzo chce miec dzidzi wole byc samotna matka jeszcze rok i bede miec zawód i sie wyprowadze z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Wiem ze powinnam kopnąc go w tyłek a ja nie moge ! Tyle przez niego wycierpiałam Mowil mi ostatnio jak sie spotkaliśmy ze mnie kocha i nigdy mnie nie zostawi uwierzyłam mu i dałam warunek ze ma do mnie codziennie wieczorem pisać znowu milczy od środy wiem ze ma na koncie i rozlacza sie cos jestem troche nie ufna Wiem ze glupia jestem ze do niego jeździłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Wszystkim zafasolkowanym gratuluję z całego serduszka....:) Ja dziś zaczynam nowy cykl... Rano przyszła @. Boli mnie bardzo mocno brzuch...ale jakoś to przeżyję. Po 36 dniach oczekiwań na dwie mocne krechy, przyszła wstręciucha... Ale się nie załamuję, nowy cykl nowe nadzieję...kiedys sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina cieszę się,że masz takie podejście,ale smutno mi sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 kochana tak trzymaj nastepnym razem będzie lepiej tego Ci życzę z całego serca:)nika 76 pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia jak samopoczucie? dzisiaj ide do lekarza,ale po Twoich przejściach jestem zestresowana,teraz idę na badania ogólne.....ściskam mocno miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
i do lekarza idę dopiero w środę,bo wyniki są na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harfa7
Witam nie jestem w ciąży ;)Ginekolog tak powiedzial i dodal ze to hormony wariuja - podkreslil ze badanie hcg jest pewne. wiem, że wiele kobiet sie stara i im sie nie udaje, ale ja jeszcze jestem młoda i mam czas ;) pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 staram sie jakos trzymac,nie mam wyjscia...dzisiaj bylam z mezem na cmentarzu zeby zobaczyc gdzie bedzie pochowane moje malenstwo..Upłakałam się niesamowicie patrzac na szereg malutki usypanych z piachu grobków z krzyzami i tabliczkami czyje są tam dzieci,widok aż serce pęka..teraz pozostaje nam czekać na wyniki badan histopatologicznych i wtedy bedzie pochówek....Nie martw się kochana wszystko bedzie dobrze;) Choć Nasze Oczy Cię Nie Ujrzały To Serca Od Razu Pokochały... Kocham Cię Aniołku 09.04.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Dużo się u was dzieje, codziennie czytam forum i gratuluje wszystkim przyszłym mamom i trzymam kciuki za wszystkie starające się ;) Mam do was takie pytanko, jestem w 25 tygodniu ciąży i ostatnio bardzo dokucza mi zgaga ;( jak sobie z nią radziłyście? Znacie jakieś dobre sposoby jak jej się pozbyć? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
netka ja tak męczyłam się z synem w ciąży i tylko renni mi pomagał,można go w ciąży stosować....inne typu migdały itd nie dawały ulgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitkaaaa
Dziewczyny czy wynik z beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 a u Ciebie to są ciąże biochemiczne? skoro wychodzą 2 kreski a potem masz krwawienie? może brakuje Ci progesteronu? robiłaś sobie badania? ja też tak miałam jak Ty- ale w ostatnim cyklu dostałam pregnyl (to jest zastrzyk z progesteronu) dzięki któremu zarodek się utrzymał i dziś już na 12 tydzień nam leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Tolanka kochanie... dziękuję za troskę. Ja już przeszłam Pregnyl, i biorę Duphaston... to nie ciaża biochemiczna tylko najprawdopodobniej był torbiel...bo mam skłonności. Gdy w marcu na kontroli u ginka zobaczyć czy torbiel pękł.. ten z lutego i pękł ale gin mnie przestrzegł że może się zrobić kolejny...i dać fałszywie wynik dodatni testu... i tak też się stało.. W moim przypadku spełniają się tylko czarne scenariuszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
Witam serdecznie.Mam do Was pytanie.ile czasu po podaniu pregnylu mozna zrobic beta hcg? chodzi mi o podanie 2 ampulek 10000jednostek.dzwonilam do swojego gin ale on mowize nawet po 14 dniach wynik jest falszywy.jutro jest u mnie wlasnie 14 dzien i sama juz nie wiem czy zrobic.moze ktoras z Was miala podana taka ilosc i robila to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Jestem bardzo zalamana przez matke juz 2 noc nie ma jej w domu chleje z sąsiadki przepraszam ze tutaj pisze ciekawe czy bede w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koli 35 po takiej dawce możesz zrobić badanie najwcześniej 14 dni po podaniu pregnylu, bo to jest tak, że przy dawce 2500j.m. można zrobić 7 dni po podaniu, po 5000 j.m. 10 dni a wyższe dawki dopiero 14 dni po podaniu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robiłam bete w poniedziałek wyszła 8934 powtarzałam w dzisiaj czyli po 48h i jest 15403. czy przyrost jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 przyrost masz jak najbardiej ok, bardzo dobry. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neCia421
hej, zrobiłąm dwa testy ciążowe wyszły pozytywnie, okres spóżnia się już tydz, byłam u lekarza ale mnie nie zbadał bo jest za wczesnie (tak mi powiedział) dał skierowanie na badanie krwi i moczu ale tam w ogole nie mam hcg na wynikach to oznacza że nie jestem w ciąży? czy lekarz musi zlecić badanie hcg? w piątek ide do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Niedawno zrobiłam drugi test ciążowy i ten wyszedł mi również pozytywny. Dzisiaj mam 35 dzień cyklu i czuję, że się udało. Do niedawna tak bardzo bałam się tych dwóch kresesczek na teście ale teraz jestem spokojna, jeśli można to tak nazwać. Oby tylko ten koszmar sprzd kilku miesięcy się nie powtórzył. Nie znosłabym straty drugiego dziecka. Najbardziej boję się, że na USG nie zobaczę serduszka mojego maleństwa. W poprzedniej ciąży się go nie doczekałam. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam i życzę Wam tego o czym wszystkie marzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ewa gratulacje !!! wszystkie się boimy,ale trzeba wierzyć ,że wszystko będzie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wczoraj od rana miałąm plamienia i na usg szłam jak na ścięcie,a na usg serduszko biło,popłakałam się z nerwów cisnienie 144/72 ,lekarz powiedział,że przed nami jeszcze długa droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikuś nie denerwuj się tak, bo twój maluszek też się denerwuje. wiem, że łatwo sie mądrzyć - gorzej zrobić. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiazanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Czesc strasznie zle sie czuje i jestem bardzo nerwowa chętnie bym spala caly dzień i mam straszny apetyt i ciągle jestem głodna i mam zachCianki ty to objawy ciazy odpiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Czesc strasznie zle sie czuje i jestem bardzo nerwowa chętnie bym spala caly dzień i mam straszny apetyt i ciągle jestem głodna i mam zachCianki ty to objawy ciazy odpiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×