Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

idi1313 Spokojnego porodu życzę!!! i czekamy oczywiście na relacje :) Buziaki dla małej- jak się wykluje -od cioć z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
idi powodzenia juz zaciskam kciuki za szcześliwe zakończenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
byłam u lekarza, prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna, nic nie widział, robie betę teraz czy przyrasta prawidłowo, ale lekarz twierdzi ze pecherzyk juz powinno byc widac;( tak bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga78
czesc robiłam test beta hcg w 22 dc a cykle mam 30 dniowe wartość 0.100 mUl/ml myslicie ze jest to wiarygodny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agatko trzymam kciuki żeby wszystko było ok,różne są przypadki przytulam Cię z całych sił iga moim zdaniem za szybko zrobiłaś badanie 7 dni po owulacji to za mało powtórz badanie za kilka dni lub poczekaj na termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga78
nika dzieki za odpowiedz. nie nakrecam sie juz czas pokaze jeszcze pare dni do @ zobaczymy czy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
agat@... to nie możliwe!!! Brednie jakieś dosłownie!!! Który masz dzień cyklu??? zarodek widać dopiero w 5tc licząc od owulacji... czyli od miesiączki w 7 tc... mi w pierwszej ciązy było widać właśnie w 5 tc ale licząc od owulacji... w 7 tc licząc od owulacji biło serduszko... ty się nic nie bój... gdyby była pozamaciczna to by specjalista lekarz zobaczył na usg... kiedy masz wynik bety odebrać? Idi pewno już tulisz maleńką:) No a ja dziołszki chyba faktycznie spadne na sam koniec tabelki ciężarówek... testa mam pozytywnego... co prawda bladzioch ale dziś 25 dc i do @ jeszcze 3 dni... trzymajcie kciuki żeby nie przylazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
według dzisiejszej bety wychodzi ze jestemw 5tyg ciazy. lekarz pow ze nie widzi pecherzyka w macicy ale widzi cos obok jajnika i ze to chyba ciaza pozamaciczna. mam bete w sobote zrobic i zobaczyc czy przyrasta.zastanawiam sie czy to nie za szybko na pecherzyk, @ mi sie spoznia 9 dni dopiero, czekam do soboty i zwariuje chyba. jak sie okaze najgorsze to na oddzial trafie odrazu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
a i zapomniałam Ci pogratulować;) ściskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaa29
Dzastina222 trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci z całego serca, żeby tym razem się udało. Z Twoich wypowiedzi na forum, widać jak nic że jesteś świetną dziewczyną i badzo nam tu wszystkim pomocną. Powiem wam jeszcze, że ja pierwszą betę miałam w 23 dniu cyklu i wynosiła ona 16.8, później drugą w 28 dc i byla 360 i ostatnią 1,5 dnia po poprzedniej, czyli 30 dc i wynosiła 564. Mam nadzieję, że wszystko jest tak jak trzeba? Dodam jeszcze, że cykle mam zawsze 28 dniowe i @ miała 05.10, ale na szczęście nie przyszła. Jeśli możecie to napiszcie mi czy to dobry przyrost, za co z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agata kobieto!!! mi test wyszedł dopiero jak mi się okres spóźniał 14 dni a ty chcesz po 9 dniach spóźnienia już płód widzieć!!! Nie ma takiej opcji!!! Z tym 5 tygodniem to też jakaś pomyłka... przepraszam że tak powiem ale ten twój lekarz to jakiś konował...zaprzeproszeniem!!! A nie bierze pod uwagę że mogła ci się owulacja przesunąć? A no i ja to samo przechodziłam co ty... pierwsze co to jedna lekarka mi odrazu powiedziała ze to pozamaciczana a 14 dni później był pęcherzyk... i obeszło się bez zabiegu itd... rade ci dam taką ... idź do innego lekarza!!! sprawdź to 10 razy zanim podejmiesz jaką kolwiek decyzję... moim zdaniem trafiłaś na takiego lekarza jak ja 3 lata temu... konowała który cię nie potrzebnie nastraszył!!! nie plamisz i nie masz bóli krzyża ani kręgosłupa więc to nie jest żadna pozamaciczna tylko normalny płód.. to kwestia czasu aby się pokazał na usg... Mówie ci... nie bierz sobie tego do serca...wiem co czujesz bo też przez to przechodziłam!!! I teraz pukam się w łeb że szkoda było moich łez i nie przespanych nocy!!! Zrób sobie melisę, uwierz mi.. ja lekarzem nie jestem a zwykłym szarakiem ale uważam że na to wszystko za wcześnie... 5 tc to ty masz od dnia ostatniej @ a 3 względem owulacji.. policz to sobie jeszcze raz kochana.. na bank jest wszystko prawidłowo!!! Mariola dziękuję za ciepłe słowa... a twoja beta jak najbardziej przyrasta prawidłowo... wychodzi na to że będziemy czerwcówkami 2011:):):):) ja mam iść jutro na betę. później powtórzyć w poniedziałek i w piątek... tak mi ginek zalecił przez telefon.. złoty człowiek.. odbierze nawet jak jest 24 w nocy by uspokoić i dodać otuchy jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
O sorki Agata jakoś mi umkło....a jaki masz wynik bety? i w jakich jednostkach? to bardzo ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może wy wiecie czy jesli dzisiaj mam 35dzien cyklu a cykle mam zawsze 29-30 dniowe to jesli mam rano podwyzszona temperature w pochwie to znaczy ze jestem w ciąży? jutro mam wyniki bety ale sie niecierpliwie bo nigdy mi sie tyle okres nie spózniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki uzupełniam tabelkę, niestety nadal jestem w górnej części chociaż przyznaję że jakoś tak przez ostatnie cykle nie starałam się zbytnio (odpuściłam), teraz jednak biorę się ostro za męża i będziemy działać:) Może uda się w te zimne październikowe dni:) Cały czas śledzę wasze wpisy kobiecinki i cieszę się że przybywa ciężaróweczek:) Dzastina kochana ty zadbaj proszę o moje krążenie w palcach u dłoni bo bardzo ściskam kciukaski za ciebie abyś mogła przerzucić się na dolną część tabelki już za długo zajmujesz miejsce lidera w tabelce;) Relacjonuj nam na bieżąco bo pomimo że nic nie piszę to z całego serca ci kibicuję i reszcie babeczek ( nika pamiętasz pisałyśmy że może uda się nam razem więc do dzieła może uda się wdrożyć w końcu plan w życie:)) Laseczki trzymajcie się i piszcie dodaje to sił 1) Dzastina222.....25..........17.08...........26...........dol nośląskie 2)nika76..............18.........03.09...........34...... .....śląskie 3)agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 4) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 5)agata@...............6.........26.08 ..........24............pomorskie 6) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie 7) Magda130405......3.........01.09............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....29tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2)Madzia 27100..12t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3)Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl ą skie. 5) Tolanka..........34+3tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........11tc.....04-20011 ....?.............łódzkie 8)gosiaczek90.....21tc....10.02.2011......dziewczynka.... .mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Satyna jeśli masz temperaturę powyżej 37 stopni to raczej to ciąża:) daj znać jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Satyna 18 jęsli tyle już spóźnia ci się @ to spokojnie możesz zrobić sobie sikańca zdecydowanie szybszy sposób może nie taki dokładny ale jednak jakimś wyznacznikiem jest. Więc śmignij do apteki i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina mamogromną nadzieję,że tym razem urośnie Ci ogromny brzuchol :) truskaweczka pamiętam i też będę się ogrzewać w pażdziernikowe noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja już pobraniu krwi...ale rano test też mi wyszedł pozytywny:) ściskajcie kciuki proszę was bardzo!!! Modlę się aby @ w niedziele nie przyszła i żeby maleństwo się zagnieździło tam gdzie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
wynik bety mam 1513mIU/ml, normy 4 tydz: 42- 13385, 5Tydz. : 272- 42098. I niestety bóle krzyża mam straszne, wczoraj ruszyć się nie mogłam:/ wiem, że nie jest dobrze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzstina222 to wspaniała wiadomość ściskam kciuki z całych sił!!! tym razem musi się udać!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżastina cisze sie bardzo jednak jak patrze na Twoja tabelke to @ dopiero bedziesz miała 13...wiec nie byłabym taka nastawiona narazie...przecież wszystko moż e sie zdarzyc do 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
jak dla mnie to wredny komentarz nie tego tu szukamy i potrzebujemy,nam potrzebne jest podtrzymanie nadziei,a nie myślenie co może się stać bo z tego bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę,bo prawie każda z nas to przeszła Dzastina daj szybko znać jak będziesz wiedziała jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Agniecha trochę się uniosłam,bo ja bym nie chciała takiej wypowiedzi przeczytać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale sama wiem co pisze, przecież niedawno tez byłam w takiej sytuacji...pisałam z Wami i wiem ze nie ma co sobie wmawiać póki sie nie okaże naprawde co i jak...same pisszecie ze najlepiej poczekac do terminu @...ale przepraszam jesli kogos uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
AgniechAa pamiętam Twoją sytuację,ale stres i tak robi swoje więc po co jeszcze go dodawać,ja ostatnie ciąże straciłąm a bete robiłąm dużo wcześniej...nie gniewaj się najpierw napisałam,a potem głupio mi się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jestem.. Mój wynik to 31.7... w 26 dc... Ginekolog mi powiedział że za mało... że powinno być minimum 100... podłamana jestem ale czekam do poniedziałku... już raz straciłam bliźniaki... nie przeżyje jak czarny scenariusz znów się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam sikanca w poniedzialek i w srode ale zaden test nie byl z pierwszego moczu i niby byla jakas druga kreska na obu testach ale tylko pod swiatlo i pewnie to nie ciąża bo ta kreska wogole niewidoczna prawie dlatego poszlam na bete a temp dzis rano mialam 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina bardzo mi przykro...ale nie trać nadziei! Ja jestem pewna, że będe musiała usunąć, jutro ta beta ale juz nie mam nadzei;/ Trzymaj się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×