Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość agata@
dzisiaj idę do lekarza, jak ja się boję to tragedia:/ siedzę w pracy i caly czas o tym myślę. Mam nadzieję że wszystkie będziemy szczęśliwymi ciężaróweczkami;) miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super Dzastina, naprawde sie ciesze razem z Toba :)) uważaj teraz na siebie podwójnie :)) Madzia a jak ty sie czujesz?? Magda ja mysle ze od tego miesiaca dopiero zaczne. jestem w trakcie @ i juz stosuje przepis Dzastiny :)) oby nam sie wszystkim udało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie chyab w tym cyklu znow nic nie wyjdzie z dzidziusia bo moj facet wyjezdza w delegacje dzis i wroci w sobote wiec staranka zaczne ale za tydzien znow jedzie i bedzie tylk w weekend ale to bedzie akurat 13 i 14dc wiec bedziemy dzialac moze akurat sie uda w co watpie:( od dzis biore wiesiolek, witamine b6 i folik tak jak dzastina podala przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha kochana ze mna tak roznie,to cisnienie nie za specjalne mimo ze biore te leki wiec raczej nie wymiga sie od szpitala po polowie ciazy:(no ale najważniejsze zdrowie dziecka i jak mus to mus..z jedzeniem tez umnie tak srednio i blada bardzo jestem no ale to uroki ciazy..tyć nie tyje poki co wrecz odwrotnie no i mdlosci mnie nie opuscily:/Trzymam mocno kciuki za Ciebie i ściskam mocno:*Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
byłam u lekarza:) widać pęcherzyk ale serduszko nie bije jeszcze, lekarz pow że ciąża jest dużo młodsza niż myślał, przez nieregularne cykle;) zaczynają mnie mdłości męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
czas na tabelkę;) 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......3.........01.09............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..14t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........37tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........15tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....21tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222.....4 tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............9tc......05.2011.....?.......podkarpackie 11) agata@...............7tc.........1.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witaj Agat@ w dolnej części tabelki:) widzisz mówiłam że będzie wszystko ok!!! Ja mam wizytę 22 października o 15:20... trzymać kciuki proszę:):):) Ciekawę jak tam Idi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idi tuli swoją kruszynkę pewnie i świata poza nią nie widzi teraz :) Och jak fajnie że ta dolna tabelka się powiększa a górna radykalnie zmniejsza!!! 11 do 5 to niezły wynik :) teraz dziewczynki z górnej tabelki za Was mocno trzymamy kciuki!!! i fluidki ciążowe przesyłamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina222 do wizyty tylko tydzień Ci został :) dasz radę :) A kciuki oczywiście trzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina pewnie że trzymam kciuki;) i za wszystkie staraczki też;) ta górna częśc tabelki nam zniknie niedługo;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzień Doberek babeczki:):):) Dziękuje wam za wsparcie i wogóle.. że przez tyle czasu byłyście przy mnie.. że znosiłyście moje humory i doły.. jestem wam bardzo za to wdzięczna na prawdę... wierze że pozostałym staraczkom też się uda... Mi wszystkie objawy ciązowe przeszły, już nic nie boli ani mdłości nie mam ( bardzo dobrze niech nie przychodzą) Do piątku już tydzień został, w poniedziałek skoczę jeszcze raz na betę... co by mieć odniesienie u ginekologa:) Buziam was kochanę... życzę miłego dnia i szybkiego zafasolkowania staraczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, moje gratulacje. Bardzo się ciesze że Ci się udało i że wszystko jest ok. To teraz na mnie kolej, uwierzcie mi dziewczayny że staram się z całych sił :-) Za prawie 2 tygodnie mam termin okresu, trzymajcie kciuki żeby nie przyszedł !! Piszcie cały czas co u Was na bierząco. Też jestem ciekawa co u Idi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......4.........25.10............29...........śląsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..14t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........37tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........15tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....21tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222.....4 tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............9tc......05.2011.....?.......podkarpackie 11) agata@............... 7tc.........1.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
jak tu radośnie sie zrobiło :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka Skarbie to ty tez juz niedługo bedziesz tuliła swego maluszka. Jak ten czas szybko leci. Trzymam kciuki za szczęśliwy poród. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :D miałam wczoraj wizyte u ginekologa i robił usg te połówkowe czy jakoś tak. Wyszło na to, że urodze niezłą kluseczkę ;p wg wczorajszego usg mała w 23t i 3 dni ważyła ok 830gram . Lekarz sie zaśmiał żeby nie objadać się słodyczami bo później duże dzieci są i kobiety się skarżą, że mają ciężko urodzić - ale to tak w żartach było. Mnie od słodyczy jakoś odrzuciło w ciąży ;p dostałam skierowanie na chyba "ulubione" badanie kobiet w ciąży.....obciążenie glukozą ;) ciekawe ile jeszcze mi przybędzie kg w ciąży...przed ciążą miałam niedowage ( przy wzroście 172cm 56kg) a teraz przybyło już 11kg :p spodnie to musze ciążowe nosić bo żadnych wcześniejszych nie dopne....obwód brzucha już 98cm...na koniec będę chyba jak "słoń" wyglądać :p ale co tam, ważne żeby dzidzia była zdrowa ): powodzenia wszystkim staraczkom, ciężatrówkom i mamusiom ;) odezwe się za jakiś czas a tak to was czytam chociaż :D ahh ale się rozpisałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witam słonecznie :) Kochane możecie mi powiedzieć kiedy powinno się czuć pierwsze ruchy maleństwa? to moja pierwsza ciąża i jestem trochę "zielona" Gosiaczek ja już (w 9tc) w niektóre spodnie nie wchodzę, ale to wina mojego przybrania na wadze jeszcze przed zajściem w ciążę :) siostra śmiała się, że jak już się męczę przy wchodzeniu po schodach to co powiem w 8-9 miesiącu :):):):) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Kituś przy pierwszym dziecku ruchy czuje się +/- 20 tc a ja sie chyba zaczełam nakrecać,że może mi sie w tym cyklu udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Nika76 dzięki to jeszcze trochę :) trzymam bardzo mocno kciuki żeby się udało!!!! i żebyś wskoczyła jak najprędzej do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dzieki Kituś, jeszcze tydzień i będę wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a po czym poznajesz że to może być ciąża? Ja też mam dostać okres 25 października, ale znowu nic nie czuję, nie mam żadnych objawów, nic! Jedynie te piersi mnie zastanawiają bo mnie już od tygodnia bolą, tak jak na okres, o okres dopiero za tydzień. A Ty masz jakieś już objawy? Bo w pierwszej ciąży to nie miałąm tak wcześnie objawów, powiero w 7 tygidniu coś się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kituś a wybierasz się na bete? Bo skoro wypada nam na ten sam dzień to możemy się razem wybrać he he? ale ja bym chciała dopiero iść po spóźniającej się miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia na betę tak sobie rozważam pójść czy nie,mam mdłości,ale to może być ze stresu,już tydzień został do @ może wytrzymam z ciekawośći,jak nie to w czwartek pójdę na betę,ale to tylko rozważania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okresy bardzo regularne więc poczekam do tego poniedziałku, może we wtorek się na bete wybiorę. Boję się troche napalić żebym znów nie była rozczarowana, bo już kilka razy tak małam więc się trochę boję. Mdłości to dobry znak. Trzymam za nas kciuki żebyśmy nie dostały okresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Nika, Magda to czekam razem z Wami :) i mocniasto trzymam kciuki :) ja mam wizytę za 2 tygodnie i mam mieć usg przez brzuch to mężusia zabiorę niech zobaczy maleństwo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej babeczki... O widzę że jeszcze 2 fasolki nam się szykują:) Moje pierwsze objawy to były własnie bolące piersi... masakrycznie bolące!!! I to wszystko... w 26 dc zrobiłam beta.. i wyszło! Więc kochane nie musicie czekać do @:) pozdrawiam i trzymam kciukaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wiecie co nawet nie wiem kiedy już mogę iść na bete mam 10 dni po więc chyba jeszcze za wcześnie,a tyle razy się wypowiadałam na ten temat haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×