Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Dzięki Nika, już poprawiam. Ja może też zrobie jutro test ten z apteki. Może coś już bedzie widać? Chociaż nie wiem czy nie za wcześnie jeszcze jak na mnie ? Widze że Ty miałaś dużo wcześniej okres niż ja. 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 16........21.09...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......4.........28.90............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..15t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........17tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6+5tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 7tc.........1.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam spojżałąm na okres Mili. A my mamy faktycznie jednakowo. 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 16........21.09...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......4.........28.09............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..15t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........17tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6+5tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 7tc.........1.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia okres miałam w tym samym dniu co Ty oj chyba się jeszcze dobrze nie obudziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
w tym samym czasie wpis zrobiłyśmy :) to co sikamy jutro rano czy w piątek :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia a skąd jesteś o ile można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej moje kochane babeczki... Oj powiam wam że było by super gdybyście wszystkie 3 zafasolkowały!!! Ja się własnie kapłam że jestem w ciaży po bolących cycolinach... coś w okolicy 20 dc zaczęły mnie boleć i ból się nasilał aż do dnia spodziewanej @..później przeszło. Od 28 dc do 32 brzuch mnie bolał jakbym miała już zaraz dostać ale nie przyszła. A test ciążowy mi wyszedł w 26 dc i beta też...w 28 dc zrobiłam znowu sikańca i znów wyszedł.. no i w 30 dc beta 331.3,,, teraz ide na bete w piątek. Zobczyć jak urosła...co prawda dzidzie widziałam... ale jakoś nie mam żadnych objawów ciążowych i to mnie troszkę martwi..:( a wizyta dopiero 15 listopada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakaś zakręcona dzisiaj i byki sadzę ;-) Mila daj znać koniecznie, ciekawa jestem jaki wynik będzie u Ciebie? A sikańca chociaż nie chcesz sobie zrobić? U Ciebie to pewnie by już wyszedł? Pewnie że już teraz to wpływu na to czy jesteśmy czy nie to nie mamy, ale trzeba chociaż mieć nadzieję :-) :-) To trzymam kciuki!!! Piszcie co u Was. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina nic się nie martw, ja przy pierwszej ciąży też czułam się super do samego końca i nie mi nie dolegało. Tylko na początku mnie piersi bolały. Nika może robimy jutro sikańca? Ja to się strasznie boję bo już kilkanaście razy testy robiłam i nigdy nie byłąm w ciąży! Jakoś straciłam wiarę że mogłąbym być chyba ? Ja jestem z Częstochowy, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina pisze że sikaniec jej wyszedł w 26 dniu u nas to by było dopiero koło soboty? Boję się że wcześniej to nam może nie wyjść i tylko się zdołujemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja się nie zdołuję nie teraz to następnym razem,jestem optymistką ja jestem z Rybnika,ale rodzina mojego męża jest z Dźbowa,a i po towar jeździmy do Konopisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Dzastina ja w pierwszej ciąży nie miałąm objawów dodatkowo miała 1 @ a byłam w ciąży,pamiętaj każda ciąza jest inna,więc więcej optymizmu karz sobie przepisać na następnej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to bardzo blisko mnie, Dźbów jest dzielnicą obok mojej dzielnicy Stradomia. A ja mam znowu rodzinę w Rybniku, dziadków na ul. Tulipanów i chrzestną na ul. Wawelskiej. Patrz jaki zbieg okoliczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie słyszałam że można mieć nawet 2 okresy a być w ciąży. To u Ciebie Nika nawet jak okres byś dostała to nic straconego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia mnie cyce to wysoko w ciąży dopiero zaczęły boleć a ja mieszkam w tych samych blokach tylko na Florianskiej parę kroków od Wawelskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Witam dziewczyny,mam nadzieje, że mi coś doradźcie. Dwa testy wyszły pozytywnie po 6 cyklach starań.Zrobiłam badanie HCG i wyszedł mi wynik 1156 który dla 3-4 tygodnia jest ledwo ponad minimum 1110.(ostatnia miesiączkę miałam 17.09.10 czyli to 4 tydzień)Czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
wydaje mi się,że wynik masz dobry o ile dobrze liczę to ja miałam wtedy ponad 700 więc dużo mniej niż Ty,a wynik był dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Jejku,ale tu ruch na tym forum:) Ale to dobrze, zawsze mozna z kims porozmawiac i nie zadreczac sie w koło tymi samymi pytaniami:) Madzia jesli chodzi o bolesnosc piersi to powiem Ci,ze jest to sprawa indywidulana kazdego organizmu. Mnie bardzo czesto piersi bola przed okresem, zaczynaja nawet od 20dc, wiec jest to praktycznie 10dni przed okesem,ale zalezy to od ilosci progesteronu, który jakby doszło do zapłodnienia pomaga zarodkowi sie utrzymac. W tym cyklu piersi zaczeły bolec mnie o wiele pozniej, tak jak wspominałam dopiero ok.26dc, wiec jak widac nie ma zasady. W poprzedniej ciazy tylko troszeczke mnie bolewały,a jednak okazało sie,ze byłam w ciazy:) Dziewczynki nie testuje, dlatego ze przy moich troche rozregulowanych cyklach wszystko jest mozliwe. Dodatkowo partner ma słabe plemniki, dlatego lecze go lekami na wzmocnienie,ale nie za bardzo wierze,ze juz po miesiecznej kuracji byłaby poprawa na tyle,aby mogło dojsc do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wiem która to ul. Floriańska bo córka mojej chrzestnej tam kiedyś wynajmowała mieszkanie, ale się z mężem rozwiodła i wróciła do mamy. To są wieżowce. Znam te rejony :-) Kurcze koleżanka mi odradza robienie teraz testu, mówi żebym poczekała do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
dziewczyny martwię się bo norma 3-4 to od 1110 do 4000 tak było na wyniku a skoro mam 1156 czyli na prawdę mało a już 4 tydzień.A wy nie martwcie się ja też co miesiąc przeżywałam wielkie rozczarowania i płakałam kiedy znowu przychodziła@ ale udało się tylko czego taki niski ten wynik:(Wam też się na pewno niedlgo uda tylko głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emisia, nie martw się, możesz za 2 dni znowu zrobić bete i zobaczysz jak przyrasta. Przecież mieścisz się w normie, to nie powinno być źle! Daj znać jak byś robiła bete. Tym bardziej że sikańce też Ci ładne wyszły. Ja bym się na Twoim miejscu już cieszyła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emisia, ja znalazłam też takie normy, ale wiadomo że to zależy od laboratorium. Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
dzieukuję Ci Magdo za wsparcie ale tak czekałam na ciąże, że teraz mam taka blokadę która nie pozwala do końca mi się cieszyć.Chyba dziś pójdę drugi raz bo o 16 będzie 48 h od poprzedniego badania i może się uspokoję jak zobaczę, że rośnie. Dodatkowo boli mnie cały czas jeden jajnik jak przed okresem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emisia 83 normy normami (mieścisz się) a u każdej kobiety jest inaczej, na chłopca podobno beta jest niższa na dziewczynkę wyższa inaczej też wzrasta jak są bliźniaki.... więc nie martw się! A poza tym może owulacja Ci się przesunęła i ciąża jest troszkę młodsza niż myślisz.... W każdym razie GRATULUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możesz iść już dziś na bete bo powinna być już duża różnica. Nie łam się będzie dobrze, trzymamy kciuki. Daj znać jak zrobisz badanie! Czekamy!!! Będzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emisia ból jajnika jest naturalny mnie też bolał oznacza to że w środku wszystko się rozciąga nie przejmuj się tym! A dla spokoju możesz sprawdzić betę - myślę że przyrost będzie prawidłowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
wiem, ze są róże ale u mnie w laboratoium norma była od 1110 do 4000 dla 3-4 a ja mam 1156 a to już 4 a nie 3. Ale muszę być dobrej myśli.Człowiek ma jednak okropną naturę najpierw martwi się, że nie zajdzie potem jak się uda to martwi się, że coś nie tak a potem wymyśla nowe preteksty do zamartwiania.Dziekuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisia 83
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję bo na innych forach nikt ze mną nie rozmawiam i nie chciał odpowiedzieć.Stare forumowiczki tylko z sobą rozmawiły więc cieszę się, że u Was tak miło:)Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×